Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
107
Srećan Božić
e10094aa0c6d6350044ac1096c98ac90.jpg
fb59ca253d0499fe467ece780a18efbd.jpg


Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.337
GO4YU

Na platformu GO4YU su dodati sledeći kanali:

ORF1/ ORF2/ ATV HD/
PULS 4/ A1 Exkl./ Kabel 1/
KIKA/ PRO 7/ N24/ SAT 1/
RTL/ RTL 2/ RTL NITRO/
Super RTL/ SERVUS TV/
SPORT 1/ VOX/ SIXX/ ZDF/
TELE5/ ATV2/ 3 Sat HD

Ukoliko ih neko nema na listi potrebno je da na kratko isključi napajanje set-top boxa strujom

Pozdrav
 

giu

MODERATOR
Učlanjen(a)
01.09.2012
Poruka
13.401
:D:D:D
Sjeverna Koreja za Novu godinu testirala do sada najveću petardu snage čak 5 piratica

Iz Sjeverne Koreje stigle su nove zabrinjavajuće vijesti o superoružja kojeg razvijaju.

Njihova nacionalna televizija objavila je vijest da je sam veliki vođa u novogodišnjoj noći testirao do sada najmoćniju petardu koju su napravili sjevernokorejski inženjeri. Riječ je o petardi kodnog imena Armagedon za koju se u službenom priopćenju tvrdi da ima snagu čak pet piratica. U priopćenju stoji da je petarda ostavila krater veličine manje šalice za espresso, a da se detonacija čula u cijelom kvartu.

Ove vijesti jako su uznemirile američkog predsjednika Donalda Trumpa koji se odmah obrušio na Sjevernu Koreju putem Twittera koristeći samo najbolje riječi.Trump je poručio da on ima puno veću petardu te da ju je spreman vlastoručno baciti i tako demonstrirati američku premoć.

- Moja petarda je najveća petarda na cijelom svijetu, velika crvena, nabrekla petarda koje se boje na svim stranama svijeta. Kad moja najveća velika petarda eksplodira, ljudi misle da je eksplodirala najveća petarda. Korejski čovjek raketa ima malu petardu, a moja petarda je puno veća pa i velika. Tužno! - napisao je na Twitteru predsjednik Sjedinjenih Američkih Država.

Politički stručnjaci ipak kažu da nema mjesta za zabrinutost jer Trump smije baciti petardu jedino uz nadzor odrasle osobe.
 
Natrag
Top