Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.364
Boki hteo sam na pp ali ko zna kad ces i dali ces procitati,mora li da se stalno potencira sta imate u VIPu.Zar ne moze ta konverzacija da prodje bez nas koji nismo...mislim kako god ali pocinje da smara.
Pozz.
Druze, iz tog dela foruma su proizisle mnoge dobre stvari. Svi clanovi ovog foruma imaju korist od tog dela foruma. Dobili ste skenere, razne alate. Otvoren je stalker portal na koji se dodaju svi clanovi foruma koji izraze zelju da na taj nacin gledaju kanale. Takodje se i deli lista sa SF userom.
Trenutno imamo oko 50 uredjaja na stalkeru a listu je dobilo oko 80 korisnika ovog foruma. Takodje su clanovi tog dela foruma uvek izlazili u susret ostalim clanovima u raznoraznim zahtevima za odredjenim listama. Ovo tvoje "imate u VIPu" je po meni uvreda. Taj deo foruma je kao i svaki deo foruma NAS. I kad kazem nas mislim na sve clanove ovog foruma i treba da smo ponosni na taj deo foruma, kao i na sve sto je proisteklo od njega ili njegovih clanova.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Danas nisam vise mogao da cutim.
Prikacim sliku na kajgana, reko Dobar dan ispisan cirilicom na makedonski Добар ден.
YG8GMXU.png

Uvek u slici ostavim prostor ge se moze krenuti i traziti, adresa servera.
Onda se javi:
zF7HxUm.png


Neko treba da mene makedonca uci kako se pise na makedonski Dobar dan?

Vise ne mogu da ih trpim, nazvao sam ih univerzalno GOVECE, njega i mikusa.
 
Član
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruka
721
Druze, iz tog dela foruma su proizisle mnoge dobre stvari. Svi clanovi ovog foruma imaju korist od tog dela foruma. Dobili ste skenere, razne alate. Otvoren je stalker portal na koji se dodaju svi clanovi foruma koji izraze zelju da na taj nacin gledaju kanale. Takodje se i deli lista sa SF userom.
Trenutno imamo oko 50 uredjaja na stalkeru a listu je dobilo oko 80 korisnika ovog foruma. Takodje su clanovi tog dela foruma uvek izlazili u susret ostalim clanovima u raznoraznim zahtevima za odredjenim listama. Ovo tvoje "imate u VIPu" je po meni uvreda. Taj deo foruma je kao i svaki deo foruma NAS. I kad kazem nas mislim na sve clanove ovog foruma i treba da smo ponosni na taj deo foruma, kao i na sve sto je proisteklo od njega ili njegovih clanova.
E tu je poenta....moze to manje razmetljivo,cenim trud rad i ulozeno vreme pojedinaca ali uvek to ali....niko nije prisiljen sve je stvar izbora i dobre volje.Imam svoje misljenje i stavove mozda su pogresni ali su moji,shodno tome ocekujem od vidjenijih clanova napominjem vidjenijih ne bitan status vise tolerancije.Sa ovim zavrsavam svaku dalju diskusiju.

Pozz.
 
Učlanjen(a)
04.07.2010
Poruka
6
A da predjemo na Stalkere ako moze jer ovi sa drugog foruma su to ovde naucili ili nisu
pa vas sad pljuju
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Ja bih molio posto sam preskocio gradivo da mi neko objasni, sta su to cuveni stalkeri i zasto se toliko spominju? Za MAC adresu sam cuo kad sam kupio ruter, posto sam morao da je kloniram, ali to nema veze.
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
ali ja stvarno ne vidim rezon da neko objavi javno bilo koju listu. Osim ako mu je ista doqrchila, pa hoće da je se qrtališe... Ta lista je mrtva za 10 minuta... i kraće... pa čemu onda... Zar nije bolje dati je nekom na PM pa nek taj jedan bar gleda...

Možda je moglo kao na nekim forumima... otvoriš lepo topic... budeš uporan sa "bump" dok ne dobiješ ono što tražiš.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
STALKER

obeco sam da pokazem komsijama kako se radi sa stalkerima....samo jedan od kako mi zovemo usisivaca koje posedujemo....jes iz proslog veka ali rade ,vrse poso,sklepali smo ih nekako.....za 15 minuta preko 400 stalkera.....pa evo pozdrav za komsije od kojih trenutno ucim kako se nesto vadi iz stalkera...

Alat nemojte da mi trazite jer cemo verovatno i njega postaviti javno ,o tome tek trebamo pricati .....

Kod:
http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/st.flv

rezultatat 16 minuta i 35 sekundi....438 stalkera....nije lose....

1.png

moze i pasworde i usere ako zelite......video,nije problem.:mig:

flusonic......video......nije problem.....:mig:
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
STALKER

obeco sam da pokazem komsijama kako se radi sa stalkerima....samo jedan od kako mi zovemo usisivaca koje posedujemo....jes iz proslog veka ali rade ,vrse poso.....za 15 minuta preko 400 stalkera.....pa evo pozdrav za komsije od kojih trenutno ucim kako se nesto vadi iz stalkera...

Alat nemojte da mi trazite jer cemo verovatno i njega postaviti javno ,o tome tek trebamo pricati .....

Kod:
http://upload.serbianforum.org/repository/boki71/st.flv

rezultatat 16 minuta i 35 sekundi....438 stalkera....nije lose....

Pogledajte prilog 100730

moze i pasworde i usere ako zelite......video,nije problem.:mig:
:buba_lcd:
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
74
skidajuci ove stalkere sa videa...i
puno je tu stalkera koi ne rade ili su napusteni ...kolega...
jedino mega tv i albanski test top canel i jos jedna lista...radi...
ako sam koi preskocio ili je greska do :gl_wacko:
pozz..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
skidajuci ove stalkere sa videa...i
puno je tu stalkera koi ne rade ili su napusteni ...kolega...
jedino mega tv i albanski test top canel i jos jedna lista...radi...
ako sam koi preskocio ili je greska do :gl_wacko:
pozz..


nisam ni stigo da ispregledam..netreba to meni,slabo ja to gledam.....ali vidim po njihovoj velicini fajla........od 438 u 404 se nalaze liste,puni su......ima i napustenih nekih 12-13.......i ima nekih sa samo nekim test strimovima.....
 
Natrag
Top