Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Denise zatrpasmo temu nebitnim likovima a mnogo pametnija je varjanta da otvorimo novu temu i stikujemo je u sam vrh ovog dela foruma i da uvek stoji tu pa tamo da se piskara o tome...nesto ovako da bude...

Ashampoo_Snap_2017.02.23_09h36m07s_001_.png

Sve postove da isprebacamo tamo a ovu temu da ostavimo za iptv pitanja i druzenja...
Ljutio sam se na vas kada ste banovali,posto od doticnih nijednog nisam ja banovao,ali sam se uverio da ste bili u pravu i hvala Bogu da se SF ocistio od ovog sljama...
Ja sam i ranije isao na onaj forum ciji sam clan par godina vec i nikada nije bio off sve doskora od kada pomenuta bagra nije pocela da pljuje po SF-u a od tada malo malo pa nerade sto i lud moze da zakljuci.Isuvise su stvorili neprijatelja ovde i jedini razlog za malo malo pa off je pljuvanje na SF ili zameranje sa nekim restrimerom cije makove i to na stotine objave namerno sa ciljem da mu uniste server...treceg razloga nema ali oni su glupi da to zakljuce ili ne zele zakljuciti te sam ja morao da im otvaram oci...
Cela iptv tema pa i forum u celini je postao taoc par budala ali to je vec njihov problem i to oni trebaju resavati ako zele,to me ne zanima...

Voleo bih da se javi tamo admin i da informaciju ko im rusi server ,iz kog izvora dolazi ,objavi javno,jer to on moze posloziti ako uopste i zna tako nesto uraditi...

SF se bombarduje stalno ali isuvise je mocan da bi tako lako padao a izvor zna se...ovaj njofra,goran,milos,nenad,citroen......je bolesnik tezak a izvor je dobro poznat jer je decko u ranim pedesetim ,malo nevest u svemu tome,doduse skoro sam procitao da je postao i talentovan za iptv u svojim poznim godinama kako neki kazu a sto ovde nisam video,a video samo moljakanja kod svih nas da mu damo koju listu ili alat,poslozio sam ip i izvor i javno cu objaviti mada to i vrapci na grani znaju...da potice od clana sa susednog foruma koji u svojoj mrznji prema nama nevidi da pravi i stetu njima ,daleko vecu,i da svi ispastaju zbog njega i tih par budala..ali ok i to je njihov problem i ne zanima me uopste....to neka razmisljaju modelatori tamo...

41bf68baeafdcf6f1794a69f4ab38885.gif

Jako je korisna stvar meni je,sto ja Boki Grahovac,svima njima znam imena,prezimena i kucne adrese.....ima kokosara,pastira,cobana....tako da mogu im i cestitati predstojece praznike...
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
D3n1s je imao scanner (jednu od mnogih verzija), ako me sluzi secanje , koji si mogao da zaustavis i posle kad ga ponov pokrenes , nastavlja odatle dokle si dosao .
Nije imao taster "pause" ali si mogao da ga zaustavis (ugasis) i posle ako nemenjas nista u njemu i pokrenes ga nastavlja odatle dokle je stigao.
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Meni često zatreba pause taster... Zasad se nekako snalazim sa sleep mod.om na laptopu, jer on nece da prekine skeniranje... :)
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Imas za to skener sam menjas te cifre,nije to tesko samo sklonis kvacicu iznad brojke.16post.
U temu gde su strimovi stalno se postavljaju klikabilni linkovi.Na poslednu stranu ima tri postova sa takvim linkovima,clanovi sa 200-500-1000postova postavljaju takve linkove.
Kod:
http://serbianforum.org/threads/u-p-skeneri-i-kako-skenirati.684820/page-2

11-png.99962
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Vidim da je dosta novih likova prisutno u ovoj temi...neka samo tako treba...sada imate sve na dohvat ruke a ne toliko davno negde pre godinu dana ovo je moglo samo da se sanja :D...zahvalite momcima koji su vam to sve omogucili,i ono najvaznije uvek se setite svog pocetka kada neko bude trazio pomoc od vas. Samo Opusteno SF
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Gledam kako traze stakere ti koji su iznad nas...par godina...:beee:....haha ovo je Bogu plakati...:roll:..postavicu im video da vide gde su oni a gde smo mi.......i cime mi rapolazemo pa da vidimo ko je u srednjem veku a ko malo ispred......:mig: i kako se usisavaju 350 stalkera za 12 minuta.......ovom metodom koji koriste njima trebace 12 meseci .......:roll:....
 
Natrag
Top