Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
6-png.100625

btv-01.jpg
I tako covek rasturi balkan mediu kroz par meseci :D..
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
E sad kad bih ja zatrazio od bilo koga sa foruma jednu listu koja nije ts.i nije smece a imate verovatno na pretek tih listi koliko hocete niko mi nebi dao.Jesam li u pravu???
To ne znam. Od mene sigurno ne bi dobio jer ne djelim ono što sam nisam našao, to je jedini razlog. Ne znam od kad si na forumu, predopstavljam dugo - ako za sve ove godine nisi sa bar 10 ljudi ostvario prijateljski kontakt onda .... gledam po sebi, šta god da mi zatreba ljudi će mi izaći u susret.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
Sjetih se sad, kao da je juče bilo.... kad sam prvi x došao na forum (nikad do tad se nisam nigdje registrovao) u potrazi za sport klubom, nisam imao ni 10 postova a uspio sam doći do ključa za net tv koji je radio par dana i onda su oni nešto promjenili te je stao. Instalirao xbmc i neće radi, pošaljem Bokiju poruku, javi mi se, objasni mi kako da instaliram teamviewer, uđe i namještao par sati dok nije proradilo. Naravno za mene nikad nije ni čuo nit je imao potrebe da to radi. Šta dalje reći......vjerovatno mu se ovom pričicom nakon svih ovih godina uvlačim u dupe :roll:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.498
Ima toga jos i kod mene ... ja slikao sve ne tako davno.... dsuki ni URL Helper nije imao dok mu ja nisam dao ... naravno liste takodjer kako njemu tako i njegovoj kompaniji ... cak imam gdje je dsuki pricao da je on glavni i da daje kako burmann-u tako i international-u liste ono kao podijelio sam im na "tisuce" a ja skontao nista drugo nego da su oni njegove marionete jbg tako ih predstavio on sam ;) .... sve dokaze imam o njima ... da se ne ponavljam i trosim moje dragocijeno vrijeme na njih a ako su potrebni dokazi nije problem moze....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
pošaljem Bokiju poruku, javi mi se, objasni mi kako da instaliram teamviewer, uđe i namještao par sati dok nije proradilo
Nema coveka na forumu kojem Boki nije pomogao a da je trazio neku pomoc,tako mislim za sve ostale od kojih sam ja trazio pomoc svi su mi izasli u susret i pomogli,a sto se tice ovih totalno nebitnih likova(tobro znamo ko su oni) no comment.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sjetih se sad, kao da je juče bilo.... kad sam prvi x došao na forum (nikad do tad se nisam nigdje registrovao) u potrazi za sport klubom, nisam imao ni 10 postova a uspio sam doći do ključa za net tv koji je radio par dana i onda su oni nešto promjenili te je stao. Instalirao xbmc i neće radi, pošaljem Bokiju poruku, javi mi se, objasni mi kako da instaliram teamviewer, uđe i namještao par sati dok nije proradilo. Naravno za mene nikad nije ni čuo nit je imao potrebe da to radi. Šta dalje reći......vjerovatno mu se ovom pričicom nakon svih ovih godina uvlačim u dupe :roll:

sta je tu lose sada ti pomazes meni ,pogotovu za ,,one,, kanale i sajtove,ti i ironaca....valjda smo zato tu da se pomazemo .....

a psi....pusti pse.....pokazes im sve,izdresiras,nahranis,otvoris im oci a oni odu posle kada progledaju na tamo neka druga mesta i pokusavaju da te ujedu sa daljine.....hehe.....

znas sta kaze moj rodjak Zmaj Grahovac.....ja imam najveci i meni niko nista nemoze....:beee::beee:

eh...koliko je samo meni losmij pomogao...treba da ga stavimo na baner na SF
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
To ne znam. Od mene sigurno ne bi dobio jer ne djelim ono što sam nisam našao, to je jedini razlog. Ne znam od kad si na forumu, predopstavljam dugo - ako za sve ove godine nisi sa bar 10 ljudi ostvario prijateljski kontakt onda .... gledam po sebi, šta god da mi zatreba ljudi će mi izaći u susret.
Ipak sam bio u pravu kada kazem da niko nista neda a svi puni kao brodovi....ja imam ovo,onaj ima ono...e moji prijatelji dragi...do pre 2,3 godine bio mi je potreban samo vlc plejer i malo maste,kakvi sceneri,avioni,kamioni...a gle sad sta se desava...
 
Natrag
Top