Internet Radio i Televizija - Kutak za druzenje

Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Razumijem te svaka ti je na mjestu takvi te i otjeraju sa foruma covjek izgubi volju!!!
Kad nekom pomogneš zaboravi al' kad ti neko pomogne e to zapamti.
Ova ti zlata vrijedi!!!

Pozz i cesce navrati na forum!!!


 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Nebitno koliko oni hvale liste koje šalju, svaka lista stane.

Za pametne je ovo DOSTA.
SVAKA stane kad - tad. Zato pametni plaćaju SBB/Telemach/T-2/Siol... (kako god se zvali) i ne brinu da li će .ts raditi 1 dan ili 1 mesec, da li gleda 1 ili 1001 korisnik.
Pametnima je OVO hobi. Način da se malo zabavi, druži sa nekim...

Ja nemam fejsbuk. Meni je ovo i fejs i tviter i sve ostalo.
Ali za razliku od onih koji imaju stotine virtualnih prijatelja sa dotičnih socijalnih mreža koji U ŽIVOTU
nisu videli nikoga od tih virtuelnih prijatelja, ja se sa jednim delom mojih prijatelja sa SF-a svaki skoro dan počastim zaječarcom, ili se barem čujemo na telefon. Pitamo jedni druge kako ide, treba li se šta pomoći (koliko je to moguće).
Kome sam pomogao - pomogao sam. Ko mi je pomogao - HVALA mu.

PS Ako BOG da - ono najavljeno okupljanje na Zlatiboru - stoji i dalje. Dao BOG zdravlja da se vidimo, upoznamo i NAPIJEMO kao ljudi.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.533
@dsuki1966 nisam te ni spomenuo

Uzeo sam si malo vremena da razjasnimo neke stvari jer dok me nisi prozvao KILER bio sam sve one Dame ovdje na forumu itd....

Ko se kome javljao i zasto prosudite sami

@dsuki1966 tvoje rijeci koje si mi pisao na Pm za koje postoje dokazi sa slikama samo bilo bi ih previse da ih kacim ovdje

Znaci:

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Stvarno gori cijeli se dan zezam oko kbc liste o ovoj se radi
109.206.96.129:1935/live/pinkzabava_1m.stream/playlist.m3u8

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Burmannu sam dao lista za cijeli zivot zato i ljepi to i jos nekolicini

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

juce ovom aleksu79 dao sto balkan tv media

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Prijatelju daj mi reci dali si se ti susretao sa Sentry MBA.1.4.1 ili da budem izravan dali radis sa tim programom?

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Daj mi ovako iskreno reci znaci sa tim skenerom se dosta moze naci sto ti koristis nisam ga bas proucavao neznam njegove mogucnosti sta sve moze u kojim oblicima naci liste ili kanale

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Ok, hvala ti malo sam gledao i zamislio se znas da mi je
lakse reci Sota imas koju viska hehe

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

prijatelju dali mozda znas gdje naci ovakve servere sto naprijed imaju user i pass
unaprijed ti ljepo zahvaljujem poz,,,damir
http://worldiptv:iptvworld@balkantv.co.uk:8080

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

daj mi molim te posalji listu bez usera da vidim dali mi se serveri poklapaju

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Prijatelju ima li resenje za ovo u ovom formatu vise ne radi
http://www.nasatv.eu/playlist?type=m3u&deviceUser=&devicePass
znas mozda novu adresu od njih unaprijed zahvaljujem poz... Damir

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

e,hvala za listu moram nesto upecati da i ja tebi posaljem onako
da stavis u vetrinu hehe, ne zezam se upecat cu ja nesto ovih dana
uporan sam ja

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Stvarno si me iznenadio sa listom hvala ti puno od srca

Tvoje rijeci pisane meni na Pm

Nisam ti mogo doci do pm pa ti saljem preko ovog daj mi reci dali imas mozda za balkantvmedia nove servere ovi mi pola ne rade
Bild 1.png
Bild 3.png

Bild 2.png
Bild 4.png
Bild 5.png
Bild 8.png

bild-1-png.163385
bild-3-png.163386
bild-5-png.163387
bild-2-png.163388
a za @international si rekao da TI njemu saljes liste to po meni izgleda TI si Sef a inter tvoja marioneta ......

@dsuki1966
Nisi imao ni URL Helper dok ti ja nisam poslao

dsuki url helper.png
dsuki-url-helper-png.163391

Sto se tice slika od @international samo cu reci ovo

inter pm ped.png
inter-pm-ped-png.163392

Pa kaze

international.png
international-png.163393

meni si pisao jedno a sam si bio u toj Konverzaciji itd....

Kome ja saljem i sta ne hvalim sa javno na forumu i nije mi potrebno da me neko oslovljava sa Kralj .. Car i slicnim

liste-kajgana-png.163394
poslana-lista-png.163395
poslana-lista-2-png.163396
poslana-lista-3-png.163397
LISTE KAJGANA.png

toliko o listama

Ne sjedim za comp 24h dnevno ali bude i dana kad sjednem i malo nesta skeniram e sad ... u pitanju je samo jedan Server

mac-liste-sken-png.163399

pokrenuo sam skener 10 puta sa razlicitim kombinacijama sad sami prosudite koliko je lista iskenirano?

Nije meni potrebno da se nikome pravdam samo odgovaram na prozivke moje malenkosti i dodajem vasi pajtasi su isto dobijali liste od Sote sve stoji zapisano a od vas nisam dobio ni jednu jedinu i ne patim jer mi nije potrebno al bas nije samo sto bi bilo ljepo u ono neko vrijeme da ste se barem 1% oduzili al ok

Kako god vas ljudi ovdje gotive postujem nemam problem ali prestanite vise sa prozivanjem i kad vam covjek dostavi kontra od onog sto VI tvrdite imate problem

U ona neka vremena dok je postojao Fiber Player itd.... dok nisam ovdje spomenuo na forumu nije bilo ni F od Fiber Player tako isto o Nettv plus i IPD1 player

Pricajte svojim jezikom i vjerujte svojim ocima toliko od mene i sa ovim zavrsavam diskusiju sa doticnima

Toliko o njima ako tamo obrisu

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.533
Nastavak mog predhodnog posta

Kome ja saljem i sta ne hvalim sa javno na forumu i nije mi potrebno da me neko oslovljava sa Kralj .. Car i slicnim

LISTE KAJGANA.png poslana lista.png poslana lista 2.png poslana lista 3.png


toliko o listama

Ne sjedim za comp 24h dnevno ali bude i dana kad sjednem i malo nesta skeniram e sad ... u pitanju je samo jedan Server

MAC LISTE SKEN.png

pokrenuo sam skener 10 puta sa razlicitim kombinacijama sad sami prosudite koliko je lista iskenirano?

Nije meni potrebno da se nikome pravdam samo odgovaram na prozivke moje malenkosti i dodajem vasi pajtasi su isto dobijali liste od Sote sve stoji zapisano a od vas nisam dobio ni jednu jedinu i ne patim jer mi nije potrebno al bas nije samo sto bi bilo ljepo u ono neko vrijeme da ste se barem 1% oduzili al ok

Kako god vas ljudi ovdje gotive postujem nemam problem ali prestanite vise sa prozivanjem i kad vam covjek dostavi kontra od onog sto VI tvrdite imate problem

U ona neka vremena dok je postojao Fiber Player itd.... dok nisam ovdje spomenuo na forumu nije bilo ni F od Fiber Player tako isto o Nettv plus i IPD1 player

Pricajte svojim jezikom i vjerujte svojim ocima toliko od mene i sa ovim zavrsavam diskusiju sa doticnima

Toliko o njima ako tamo obrisu

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Nastavak mog predhodnog posta

Kome ja saljem i sta ne hvalim sa javno na forumu i nije mi potrebno da me neko oslovljava sa Kralj .. Car i slicnim

Pogledajte prilog 99704 Pogledajte prilog 99705 Pogledajte prilog 99706 Pogledajte prilog 99707


toliko o listama

Ne sjedim za comp 24h dnevno ali bude i dana kad sjednem i malo nesta skeniram e sad ... u pitanju je samo jedan Server

Pogledajte prilog 99708

pokrenuo sam skener 10 puta sa razlicitim kombinacijama sad sami prosudite koliko je lista iskenirano?

Nije meni potrebno da se nikome pravdam samo odgovaram na prozivke moje malenkosti i dodajem vasi pajtasi su isto dobijali liste od Sote sve stoji zapisano a od vas nisam dobio ni jednu jedinu i ne patim jer mi nije potrebno al bas nije samo sto bi bilo ljepo u ono neko vrijeme da ste se barem 1% oduzili al ok

Kako god vas ljudi ovdje gotive postujem nemam problem ali prestanite vise sa prozivanjem i kad vam covjek dostavi kontra od onog sto VI tvrdite imate problem

U ona neka vremena dok je postojao Fiber Player itd.... dok nisam ovdje spomenuo na forumu nije bilo ni F od Fiber Player tako isto o Nettv plus i IPD1 player

Pricajte svojim jezikom i vjerujte svojim ocima toliko od mene i sa ovim zavrsavam diskusiju sa doticnima

Toliko o njima ako tamo obrisu

Pozdrav
Nije bilo sto listi,bilo je jedno 20-ak,ali nazalost to vise neradi...kamo lepe srece da imam 100 listi koje rade...:gl_sigh::gl_sigh::gl_sigh::beee::beee::beee:
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Nastavak mog predhodnog posta

Kome ja saljem i sta ne hvalim sa javno na forumu i nije mi potrebno da me neko oslovljava sa Kralj .. Car i slicnim

Pogledajte prilog 99704 Pogledajte prilog 99705 Pogledajte prilog 99706 Pogledajte prilog 99707


toliko o listama

Ne sjedim za comp 24h dnevno ali bude i dana kad sjednem i malo nesta skeniram e sad ... u pitanju je samo jedan Server

Pogledajte prilog 99708

pokrenuo sam skener 10 puta sa razlicitim kombinacijama sad sami prosudite koliko je lista iskenirano?

Nije meni potrebno da se nikome pravdam samo odgovaram na prozivke moje malenkosti i dodajem vasi pajtasi su isto dobijali liste od Sote sve stoji zapisano a od vas nisam dobio ni jednu jedinu i ne patim jer mi nije potrebno al bas nije samo sto bi bilo ljepo u ono neko vrijeme da ste se barem 1% oduzili al ok

Kako god vas ljudi ovdje gotive postujem nemam problem ali prestanite vise sa prozivanjem i kad vam covjek dostavi kontra od onog sto VI tvrdite imate problem

U ona neka vremena dok je postojao Fiber Player itd.... dok nisam ovdje spomenuo na forumu nije bilo ni F od Fiber Player tako isto o Nettv plus i IPD1 player

Pricajte svojim jezikom i vjerujte svojim ocima toliko od mene i sa ovim zavrsavam diskusiju sa doticnima

Toliko o njima ako tamo obrisu

Pozdrav


Mogu li kako dobiti taj iptv skener Sota.
 
Učlanjen(a)
31.08.2012
Poruka
636
Ne znam ni zasto spominjemo taj forum. Umesto ovde da se druzimo i da vratimo forum kao sto je i bio. Stara dobra vremena (iako ja kad sam dosao to je bilo pri samom kraju).
 
Natrag
Top