Internet mi restartuje računar

Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Kakav god da je Microsoft Eseentials, od proleća ove godine su ga ukinuli za Windows XP.
Znači, mram neki od ovih. Ili ovaj AVG koji mi svaki dan po par puta zahteva restart, ili Aviru. Jer, Avast i Eset su loši.

Za prosecnog korisnika avast je sasvim dovoljan!
Avira po nekad hoce da brljavi i pokazuje viruse tamo gde ih nema!
E sad sve zavisi gde ides i sta radis jer na nekim mestima ni Kasperski ti nece pomoci!
Cak i Kasperski ima uspesnost od 55% blokiranja virusa nesto malo vise od Bit defendera!
Tako da Avast je savim ok!
Free verziju dobijaa na 365 dana posle samo obnovis !
Video sam da si napisao da si skinuo neki Avast najverovatnije pro verzija od 700 dana to je bila mozda neka krekovana verzija!
Free verziju skini odavde!

Kod:
https://www.avast.com/en-za/download-thank-you.php?product=FAV-ONLINE&locale=en-za

evo ti jedno poredjenje!

 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Видећу да га однесем. него, не питах "Дилерика" који антивирус да уградим уместо АВГ. Аваст је такође нула. Пре 3 године га уградио, лепо писало FREE а потом почео сваки дан да избацује овакве поруке:
Ваш програм је илегалан, угасиће се за 700 дана. Како илегалан када сте написали да је фри? Нисам га ни крековао ни торентисао..
Па за 699..Па 698...
И све док није истекао...[/QUOTE
Kao što reče Torgandwarf bilo koji AV da instaliraš to ti je slaba zaštita
Možeš samo gledati koliko mu je zauzeće procesora,koliko ima lažnih detekcija,da li pravi takve stvari kao AVG
Ako se sve to poklopi da je u redu,instaliraj
Ja koristim avast i comodo 3.14 firewall,a O.S je također win xp
Što se tiče malwaewbytesa on je dobar,ali ja ne bi pretjerivao sa njim,tj.koristio bi ga samo kada osjetim da nešto nije kako treba,i da se računar čudno ponaša
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
117
Као што рекох Аваст ми је истекао и није ми дозволио поновно инсталирање без плаћања
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Као што рекох Аваст ми је истекао и није ми дозволио поновно инсталирање без плаћања
Ja bih poslušao člana Komsija76 i instalirao free verziju,jer kako ćeš znati da li će te opet zezati ako ne probaš
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Odradi ovo iz posta broj 10 moj zadnji post da bi sredio malo taj sistem!
A taj Avast obrisi sa Revo unistalerom ili njegove ostatke ako si ga vec uklonio!

http://serbianforum.org/threads/rar-i-iso.645242/

Ne bih da ti pametujem ali antivirusni programi se nikada ne deinstaliraju sa programima tipa Revo Uninstaller, Your Uninstaller i slično. Svaki autor antivirusnog programa na svojoj stranici ponudi i namjenski napravljen uninstaler za svoj antivirusni program pa tako i avast ima svoj Avast Software Uninstall Utility. Kao što i Kaspersky ima svoj kavremover utility a i Eset ima svoj ESET Uninstaller. Razlog je jednostavan, svaki antivirusni program instalira svoje pokretačke drajvere i ako ga ne deinstaliraš kako je propisano možeš napraviti još veću štetu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Kakav god da je Microsoft Eseentials, od proleća ove godine su ga ukinuli za Windows XP.
Znači, mram neki od ovih. Ili ovaj AVG koji mi svaki dan po par puta zahteva restart, ili Aviru. Jer, Avast i Eset su loši.
Pa dobro kad je vec tako koristi aviru,jeste da je malo dosadna pri skeniranju,ali bolje ista nego nista.A i bili bi vreme da pocnes da razmisljas o nekom drugoma OS-u,jer ce sve podrske za apdejt za XP polako prestajati.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ne bih da ti pametujem ali antivirusni programi se nikada ne deinstaliraju sa programima tipa Revo Uninstaller, Your Uninstaller i slično. Svaki autor antivirusnog programa na svojoj stranici ponudi i namjenski napravljen uninstaler za svoj antivirusni program pa tako i avast ima svoj Avast Software Uninstall Utility. Kao što i Kaspersky ima svoj kavremover utility a i Eset ima svoj ESET Uninstaller. Razlog je jednostavan, svaki antivirusni program instalira svoje pokretačke drajvere i ako ga ne deinstaliraš kako je propisano možeš napraviti još veću štetu.

Slazem se sa tobom sto se tice Kasperskog ili Bit defendera treba koristiti njihove programe za uklanjanje jer imaju dosta stvari u sebi koji ostali antivirusi nemaju!Ali sto se tice Avasta ili Avire i slicnih to su ipak obicni antivirusi tako da moze se koristiti i Revo!Uklanjam programe ili antiviruse sa njim vec dosta dugo vremena i nikad problema nisam imao ni na svom kompu a ni na ostalim koje odrzavam s vremena na vreme to jest tudjim!
Mda moja preporuka mu je uradi cistu reinstalaciju sistema jer ko zna kad je zadnji put radjena instalacija na tom lap topu!
Jer vidjao sam kompove sa XP ili laptopove gde je instalacija radjena pre 7-8 godina!Pa kad vidis tako nesto padnes u nesvest! :gl_sigh:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
U redu ako tako misliš, ne bih dalje na temu deinstalacije antivirusa. Nastavi kao što si i radio i to je to.
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
117
Заменио бих ОС, зам да му истичу све техничке подршке.али ми је Офис 2003 некако најпогоднији за прелом књига.
А заАваст, не могу Free верзију јер ми није дозволио, зато сам уградио АВГ.
Који је био одличан до неки дан, док није почео да ми захтева рестарт.

Заправо, ако пређем на новији ОС, можда могу као резервни, не у програм фајлс него у засебни фолдер да држим Офис 2003?
 
Natrag
Top