Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Internet marketing

Diskusija u 'Internet' započeta od sabyx, 24.02.2016.

1. savanko

savanko

Zahvala:
    10
    Pol:
    Muški
    Ja sam se svojevremeno zez..u i radio par meseci tako za dzabe. Sada izbegavam SFI u velikom luku. Posle sam popunjavao capcha kodove, neki indusi me isto tako prevarili, tu sam zaradio ogromnih 5$. Ali svako uci na svojim greskama, mozesh da probash, cisto da te ne mislish da si propustio nesto, samo nemoj da dajesh lovu.

procitaj ovaj tekst kako bi znao nesto malo vise o svetu internet zarada
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

Poslednja izmena od urednika: 07.03.2016
  2. fox123

fox123

Zahvala:
    1
    Pol:
    Muški
    Ako radiš 2 -4 sata dnevno nije neka lova.To vrijeme utrošiti u druženje s ljudima i svatko će na taj način profitirati jer poslovi se dobivaju preporukama a ne klikanjima a svatko u društvu zna nekog za nešto.To je moje mišljenje.

Komsija76 se ovo sviđa.
  3. daca1963

daca1963

Zahvala:
    13
    Pol:
    Ženski
    Ja sam provela 3 meseca u SFI pokušavajući da sastavim tim. ljudi neće da dolaze naravno, provodila sam minimalno 10 sati online, oglašavala...šta sve ne. pravila blogove. ali ljudi nema, naravno da oni koji su vodeči kažu da se ne trudim dovoljno. da bih mogla lakše da napredujem, dala sam za neki paket 20$. poenta je da svi oni iznad mene od mojih ulaganja imaju %, a ja nemam ništa jer nemam tim...i kako da nekome kažem da tu ima para, kad sam ja za 3 meseca i prosečno 10 sati online zaradila celih 1,99$. Još je politika SFI takva da ja treba da njih reklamiram tako što ću da kupujem reklamni materijal od njih. kad sam to javno rekla, odmah su me napali...znaš onaj sistem, na vebinaru si, postaviš normalno pitanje i oni te napljuju dok je chat zatvoren. Otišla sam, našla sam posao kao saradnik na jednom sajtu i sada zarađujem više nego što imam mesečno od redovnog posla. ne zavisim od drugih, dobijam proviziju od 25% u € svake dve nedelje. trošim te pare. dakle nije mačka u džaku, nego posao koji se isplati. jedino što nije za svakoga...nek ti je sa srećom SFI, nijedne sekunde nisam zažalila što sam obrisala nalog. Pozdrav, Daca

Salac UE i DoMoga se ovo sviđa.
  4. daca1963

daca1963

Zahvala:
    13
    Pol:
    Ženski
    Dozvoli da ti kaže neko ko je tamo proveo 3 meseca. nema prevare ali nema ni para. gubljenje vremena da bi neko iznad imao proviziju...

5. Bojan2626

Bojan2626

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Ja sam probao sa pisanjem, kao freelancer. niko nije hteo da me angauje dok nisam objavio par clanaka. Koristio sam
    Kod:
    . Oni dozvoljavajju da objavis clanak i da ga koristis kao svoj sample. Jos bolje, dodaju slike i ispravljaju greske. Idealno za pocetnike kao sto sam ja bio.

Poslednja izmena od urednika: 25.09.2017
  6. Alimpije1

Alimpije1

Zahvala:
    123
    Pol:
    Muški
    To je već nešto, jel pises još i kako prolaziš?

7. virsla88

virsla88

Zahvala:
    26
    Pol:
    Muški
    ako imate dosta znanja batali sfi on je za decu ili domaćice dajte nesto ozbiljno radite affility marketing ili cpa, promoviše se neki proizvod koji vi izaberete recimo program napravite review na yt dole link i ko god kupi vama idu pare. može da se napravi po 10 20 dnevno sa vrlo malo rada.

ovo je samo primer ima još stvari gde moze da se primeni

Poslednja izmena: 05.10.2016
  8. Bojan2626

Bojan2626

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    ''To je već nešto, jel pises još i kako prolaziš?''
    Dada. Zaradjujem oko $900 mesecno.
    Ovi su upravo objavili novi konkurs za posao:
    Kod:

Poslednja izmena od urednika: 25.09.2017
  9. Bojan2626

Bojan2626

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    ma to nije realno.. ps ovamo gde ja radimplaniraju da me ostave za stalno, imacu i penzijuuuu :D

10. Alimpije1

Alimpije1

Zahvala:
    123
    Pol:
    Muški
    Ajd ubaci i mene, jedini problem je sto sam slab s engleskim. :)
    Pokusavam nesto preko Fivera i fotoshopa.

Preporučite stranicu