Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Internet marketing

Diskusija u 'Internet' započeta od sabyx, 24.02.2016.

1. sabyx

sabyx Član

Zahvala:
    4
    Stupio sam preko fb u konktat sa jednom osobom koja mi je predlozila posao vezano za internet marketing odnosno neke reklame ili sta li vec.Sve ide preko ove web
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    pa ako neko ima neka iskustva ili nesto zna u vezi ovoga volio bih da prokomentarise.

Poslednja izmena od urednika: 24.02.2016
  2. Alimpije1

Alimpije1

Zahvala:
    123
    Pol:
    Muški
    DoMoga i sabyx se ovo sviđa.
  3. DoMoga

DoMoga VIP

Zahvala:
    951
    Pol:
    Muški
    U pitanju je multi-level-marketing u online varijanti. Taj koga si upoznao preko FB mora da nadje dosta naivnih nesrecnika koji ce raditi za njega stvarajuci piramidu. Primer piramidalne prevare najbolje ces sebi predstaviti ako se setis Dafine i Jugoskandika. U svim normalnim zemljama postoje anti-piramidalni zakoni ali se prevaranti snalaze preko nezgrapnih pravnih formulacija i registrovanjem na egzoticnim lokacijama. Bezi!

Torgandwarf, Bazlik i sabyx se ovo sviđa.
  4. radja71

radja71 Član

Zahvala:
    612
    Moj komsija je tu uclanjen i posle pola godine je poceo primati neku sitnu lovu. Sad ne znam koliko je to lose i zasto tako mislite?

Poslednja izmena: 27.02.2016
    Bazlik i sabyx se ovo sviđa.
  5. sabyx

sabyx Član

Zahvala:
    4
    Pa i ja sam dosta skeptican u vezi s ovim al eto trebalo mi je neko misljenje mada sa na netu moze svasta naci,ne znam kako sve to funkcionice po pitanju zarade al sasvim sam siguran da to funkcionise po principu da sto vise ljudi uvedem u ovaj posao,znaci ja imma svog sponzora a i sam bih trebao biti sponzor drugima...

radja71 se ovo sviđa.
  6. DoMoga

DoMoga VIP

Zahvala:
    951
    Pol:
    Muški
    :) Znam nekoliko ljudi koji su zaradili pare od Jugoskandika a bogami i coveka koji je uspeo da uzme kola preko Viktoria komerc-a. To ne menja cinjenicu da su u pitanju prevare zasnovane na primitivnoj psihologiji mase i zastrasujucem nepoznavanju bazicne matematike.

Bazlik i Torgandwarf se ovo sviđa.
  7. radja71

radja71 Član

Zahvala:
    612
    Ali pazi, on nije davao nikakve pare nikome. Jedino što popunjava neka pitanja i formulare.
    Dakle, makar za sada, nema nikakve prevare.

Bazlik se ovo sviđa.
  8. Alimpije1

Alimpije1

Zahvala:
    123
    Pol:
    Muški
    A gde ces vece prevare od rada za dzabe :)
    Imam nekoliko oglasnih grupa na fb i pune su SFI, iako je fb je zabranio linkovanje SFI pa je tako clanovi reklamiraju preko bloga ili svojih stranica.
    Nikoga ne odvracam ali ako me vec pita za misljenje ne preporucujem SFI, Stiforp i sl.
    Voleo bih da se tu moze zaraditi al ja takve ne znam.

DoMoga i Torgandwarf se ovo sviđa.
  9. sabyx

sabyx Član

Zahvala:
    4
    Netrazi se nikkavo novcano ulaganje bar ne u pocetku ,mada u masi nekih pitanja sta bi i sta nebi postoji i ono koliko ste spremni uloziti u ovaj vid posla,sigurno da postoji neka zarada al sigurno ispod svakog minimuma ,al ljudi kao sto je moj sponzor ,koji ima sasvim pristojan posao mora da ima neku zaradu od ovoga ,ne bi se valjda bezveze mucio da "namami" sto vise ljudi (Svog sponzora sam upoznao na facebooku i znam sve cime se bavi).Znaci mozda uz neka novcana ulaganja i ima neke fajde al..

10. Alimpije1

Alimpije1

Zahvala:
    123
    Pol:
    Muški
    Ne zanosite se, nema para na lak nacin, inace bi svi preko Interneta kliktali il postavljali oglase. Kao sto mnogi i rade pa posle nekog vremena odustanu kad vide da nisu zaradili nista.
    Doduse moze se zaraditi i bez nekog rada, ali par evra mesecno. Provereno.
    Evo moje bitkoin adrese, svakih nekoliko dana stigne € 0.05 :)
    Bitcoin

Bazlik se ovo sviđa.

Preporučite stranicu