Instalirati i pokrenuti GTA IV-kako?

Član
Učlanjen(a)
18.04.2009
Poruka
8
Pokusao sam par puta da uspesno instaliram i pokrenem GTA IV, ali zbog neceg nije htelo... Inace, jednom sam uspeo, ne znam kako, da pustim igricu, s tim sto nisam mogao da save-ujem, a pored toga, i dok ne drzim taster W, Niko i automobil koji vozim nastavljaju da idu, i pored mog kocenja, koriscenjem tastera S... Procitao sam na raznim sajtovima da se nekima to isto desava a nekima ne, a vezano je za istu verziju igrice...navodno, leka nema... Da li je to istina, i da li neko ko je instalirao i ko igra ovu igricu moze da objasni postupak instalacije, jer sam naisao na vise verzija objasnjenja, i ne znam kome pre da verujem??? Igrica je isuvise dobra da bih je propustio, kad vec imam konfiguraciju koja ispunjava uslove, samo zbog gluposti...:fool:
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Prvo proveri da li ti je konfiguracija dobra za GTA IV.

Pitaću te da li imaš GTA na DVD-u ili na hardu ako si skidao sa neta? Da li si ti to dobro instalirao, ali imaš problema kada pokreneš igru ili je uopšte neznaš instalirati? Voleo bi da vidim koji SS od problema ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.04.2009
Poruka
8
Konfiguracija je dobra, pokrenuo sam je jedanput i radila je bez seckanja, naravno malo osrednja grafika, ali ide bez problema. Imam na hardu ali nisam siguran da sam je dobro instalirao cim nece da mi save-uje kad sam u igrici. Inace, nisam instalirao SP3 nego sam promenio broj 2 u broj 3 u nekom delu u registru, jer sam cuo da SP3 ne radi bas najbolje. Pokusacu ponovo da instaliram, a ako bude problema, stavicu i SS. Nego, da li mozes da mi kazes nesto povodom komande za napred (W) koju ne mogu da odblokiram, nekad se tako prosto ukljuci samo od sebe i samo od sebe prestane? Hvala unapred!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Što se tiče SP3, instaliraj, mene je odma pri instalaciji obavestio da nemam SP3. Kad sam ga instalirao, instalacija je bila uredu, nemoj ti da petljaš sa tim menjanjem imena u registru, možeš nešto zeznuti :D Lepo instaliraj SP3 pa onda. Što se tiče komande "W", stvarno neznam nisam imao problema. Nadam se da nemoram da ti govorim da proveriš u kontrolama :)
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
19
Meni radi igrica i sve podrzava komp sto se tice konfiguracije, moj problem je taj da kad krenem sa igrom pocne da se ljulja tkzv. drunk camera i sve se ljulja ko na brodu, i ako meoze neka pomoc oko toga sta da uradim da se ne ljulja.
 

ATI

Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
221
Pijana kamera znaci da igras pirata sa losim lekom :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
5
instalirati i pokrenuti gta iv kako

pre neki dan sam uzeo od druga cd gta 4 instalirao i pokusao da pokrenem igru ali kad pokusam trazi neki kod i ima na dvd-u upustvko za instalaciju u kome pise da trebam da startujem igru u rocketstar social klub pa zatim kliknem na skip login i na play uradio sam tako ali nece pise nesto kao login tv ili tako slicno ako neko zna kakav je to problem molim vas da mi odgovorite na pitanje hvalayes3.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
405
...ali nisam siguran da sam je dobro instalirao cim nece da mi save-uje kad sam u igrici

Da bi mogo save-at pri instalaciji igrice nesmijes bit na internetu.

Onaj problem sa pijanom kamerom ima jedna misija kad takva kamera mora bit ali ako je kamera cijelu igru znaci da vam nevalja crack.

Za pokretanje ide prvo skip login play opet mislim skip login i trebalo bi radit barem je tako meni radio
 
Natrag
Top