Instaliranje programa

Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
E ovako imam na SSD 120 gb i na njemu instalrian windows i sada kada bilo šta instaliram ide mi na ssd neće na Hdd i uopšte nema one opcije da prebacim stvarni na Hdd prilikom instalacije šta je upitanju???
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Taj prozor nemam kada instaliram bilo šta da ja sada izaberem gde želim da instaliram taj program,nisam ja instalirao windows nego neki čovek koji se bavi računarima šta da radim kako to da vratim u normalu?
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Taj prozor nemam kada instaliram bilo šta da ja sada izaberem gde želim da instaliram taj program,nisam ja instalirao windows nego neki čovek koji se bavi računarima šta da radim kako to da vratim u normalu?
Da li imas C i D particiju ili samo c?
Imam particiju C na kojoj je sistem i F particiju od 1TB evo uveri se
my-compyter.jpg
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Jel imas OS i na HDD-u,ili ti sluzi kao magacin?
OS mi je na SSD a na HDD sam mislio da sve instaliram da na SSD samo sistem stavim ali ovaj tip kada je instalirao windows nešto je tamo podešavao i sada kada instaliram bilo šta ide mi na SSD pa moram ručno da prebacujem na HDD kako da to vratim unoramlu
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
OS mi je na SSD a na HDD sam mislio da sve instaliram da na SSD samo sistem stavim ali ovaj tip kada je instalirao windows nešto je tamo podešavao i sada kada instaliram bilo šta ide mi na SSD pa moram ručno da prebacujem na HDD kako da to vratim unoramlu

Nemam neko resenje za tvoj problem mozda ce ti se javiti neki napredniji korisnik
pa ti pomoci!Ono sto je meni malo cudno imas 2 particije a druga je obelezena sa F
umesto sa D!Ja bih uradio backup tih podataka sa F i Full ili Quick format te
particije!I proverio u biosu kako su podeseni hardovi to jest u kom modu rade
da li su sata ili ahci itd koji je master koji slave boot prioryti itd itd!
Znaci procesljati sve pogotovo sto ne znas sta je taj tip radio!
Ili jednostavno ostaviti tako kako jeste da se ne bi napravila neka veca steta!
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ne znam koji program koristis za skidanje sa nete,ali svaki u setingsu ima mogucnost da usmeris gde ce da ti se pakuju stvari koje skidas.Znaci u tvom downloaderu odredis neki folder na HDD-u ili ga sam napravis i on ce to da stavlja tamo gde ti hoces.Znaci udjes u setings downloadera,pa u my computer,panadjes gde je HDD,klkni na njega i open i kada se otvori ti pritisni "Save" i tu ce ti pakovati sve sto skines sa neta.Napravi na njemu foldere za programe,slike muziku i t.d. da znas gde se sta nalazi da posle ne bi jurio i trazio gde je sta.
 
Natrag
Top