Instalacija nedostajeceg jezika u meniju android mobitelu

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Touch pal kao program izbrišem bez problema....On je oko 4-5 mb dok
Touch pall language pack jezika koji mi ne trebaju ne mogu da izbrišem,i njih bi se najviše volio riješiti
Za smart keyboard prvi put čujem i gledao sam na google play gdje piše da je kao trial,ali to mi i nije toliko bitno jer ovaj telefon osim touch pall unosa ima i Android unos,koji i koristim
Obrisati youtube,gmail,i ostale aplikacije ne predstavlja nikakav problem,dok bi google play trebao zadržati jer da bi ga vratio sa titanium programom moram rutovati telefon sa kingoroot koji je težak oko 16 mb(znači dobijem još više problema sa prostorom

google play services,google drive,google game nemam na ovom telefonu
Na kraju ne shvatam šta dobivam sa format interne memorije kada sa tim samo mogu izbrisati slike i glazbu kojih nemam uopšte na telefonu,ili se nalaze na sd kartici
Hard reset telefona sam radio x puta,ako misliš na hard reset
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
smart keybord ima pro verzija,

zato što imaš 4gb sd karticu koja je potpuno nebitna za factory reset i format interne memorije.
a internu memoriju imaš 173mb od toga samo 5mb free
i to je problem. ta interna memorija tebi smeta , ne sistemska ne eksterna sd kartica nego interna memorija

sd kartica nema nikakve veze sa telefonom , za nju postoji poseban format. ako se toliko plašiš izvadi tu eksternu memorijsku i onda uradi reset telefona i format interne memorije. i onda će ti se izbrisati sve od touch pal sve i biće na fabričkom oslobodićeš internu memoriju.

ta interna služi za instalaciju programa koji neće da rade sa sd kartice i u njoj ne držiš slike i ostalo nego treba da ti bude na eksternoj koja ti ima 4gb

da li sad razumeš?
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
onda će ti se izbrisati sve od touch pal sve i biće na fabričkom oslobodićeš internu memoriju.........To je ključna riječ u svemu
ovome jer je taj touch pall došao fabrički instaliran na telefonu,i nikakav reset telefona ga neće izbrisati,tj.taj touch pall ja nisam instalirao

smart keyboard je odlična stvar koju ću i instalirati ako se ikada riješim ovog touch pala

sd kartica nema nikakve veze sa telefonom , za nju postoji poseban format. ako se toliko plašiš izvadi tu eksternu memorijsku i onda uradi reset telefona i format interne memorije. i onda će ti se izbrisati sve od touch pal sve i biće na fabričkom oslobodićeš internu memoriju........................Ovo ne bih komentarisao
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
touch pal tastatura nikad nije išla fabrički uz telefon

pokazao sam ti sliku nije huawei y200 nego y210 a to je skoro isto zato i znam o čemu pričam

kako god hoćeš....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
sve može da se obriše. poslao sam ti onaj modifikovani rom za y200 tamo je izbačeno mnogo što šta

treba da ubaciš recovery za y200

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/JAjm/ikPof5415
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Eh,sad već dolazimo do stvari o kojima nemam pojma,tako da ne znam ni sam da li bi se zezao sa ovim stvarima,
tj.da ne napravim neko veće s****
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
@vladcepeš.....Hvala na velikoj podršci koju si mi pružio/pružaš u riješavanju ovog problema
Što se tiče custom roma sve je super objašnjeno,i ne bi mi predstavljalo neki problem da to i uradim
Nisam iz razloga što sada npr.imam super bateriju i sve radi kako treba,i nisam htio da bilo šta riskiram ubacivanjem novog roma zbog 20-tak mb prostora
Ali najveći razlog je taj što sam konačno uspio da izbrišem touch pall jezike
Aplikacija koja mi je pomogla u tome se zove root explorer v 3.3.6 blue (2.3+) http://www.mediafire.com/download/z...xplorer_(File_Manager)_v3.3.6_Blue_(2.3+).rar

Još jedanput hvala na svemu.....LP
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
Kad imaš instaliran recovery . Preko njega praviš backup sadašnjeg sistema i posle možeš da se igraš sa custom romovima . Jer uvek možeš da vratiš na prvobitno stanje.
 
Natrag
Top