Učlanjen(a)
17.07.2014
Poruka
1
Ćao, izvinite na smetnji
nisu mi forumi nepoznati, niti se teško snalazim u njima,

ali ovde u biblioteci nigde ne vidim index postovanih knjiga koji bi omogućio lakše snalaženje u potrazi za naslovom koji mi treba.
Ako nisam dobro videla, oprostite, a ako sam dobro videla da ne postoji tako šta, bilo bi dobro da se takvi indexi postave
hvala na čitanju i unapred hvala na odgovoru
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hmmmm....

Kada je manje bilo postavljenih knjiga postojao je Index.Medjutim mnogo ga je tesko azurirati i to je ogroman posao jer na forumu ima 543 stranica trenutno samo u domacim knjigama....Zato je index davno uklonjen i njega nevidi niko osim Administratora...

Kada bih se nasao dobrovoljac koji bi to azurirao,dopunio i odrzavao nebi bilo problema i vratiti index nazad.....kako u Domacim knjigama tako celoj biblioteci pa i drugim delovima foruma......

Inace uklonjen je jer nije azuriran redovno i ljudi pogledaju index i vide da nema onoga sto zapravo traze a ustvari ako upotrebe trazilicu isto to ce i naci ali nije ubaceno u index.....

Ashampoo_Snap_2014.07.17_22h10m16s_007_d3b42.png


Ashampoo_Snap_2014.07.17_22h19m06s_008_11cc8.png
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
3.768
Index knjiga je dobra zamisao, ali nas je malo dole u "Biblioteci", a i svi imamo puno privatnih obaveza, tako da to uopšte nebi funkcionisalo kako treba. :)

Inače, radi se na tome, da se ubace nove opcije, koje bi koliko-toliko poboljšale rad i pretragu na forumu. ;) :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
3.768
@Zorro Možda bi bilo dobro da se odradi, da knjige posle upload-a na SF, automatski odlaze u "Index knjiga", bez aktivnog učešća ljudi? Šta mislite o tome? Ova opcija je apsolutno realna, i postoji na drugim forumima, koje neću sad pominjati, jer je svako reklamiranje zabranjeno. :)
 
Natrag
Top