Imejl adresa

Učlanjen(a)
19.07.2016
Poruka
164
Zeleo bih da vas naj lepse pitam da me , lepo i drugraski posavetujete.
Radio se o tome, da neznam koja je najbolja imejl adresa tojest ( za koju je naj , naj, naj manja shansa da moze da se hackuje) da li je to : hotmail, live-mail, google mail ili yahoo imejl ?

Molim vas zaista naj lepse da mi odgvorite i da me lepo i drugraski posavetujete , ako je ikako moguce
jer hocu da pravim novu imejl adresu zbog novog akaunta na steam, pa me veoma zanima i to koja je naj bolja moguca imejl adresa tojest nakojoj je najbolje napaviti sobstveni imejl a da ne strepis dali ce neko da ti je hackuje ili nesto slicno...

I takodje bih zeleo da mi kazte kao drugarovi- drugari , to bih vas lepo zamolio , kako se vec to kaze koji je naj zastupljeniji imejl tojest , koje je po vama bas naj sigurniji za koriscenje?

Lepo vas molim za savet , vas King Arthur ;):)

Puno pozdava svima vama i lepo vam hvala unapred :give_r:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Zeleo bih da vas naj lepse pitam da me , lepo i drugraski posavetujete.
Radio se o tome, da neznam koja je najbolja imejl adresa tojest ( za koju je naj , naj, naj manja shansa da moze da se hackuje) da li je to : hotmail, live-mail, google mail ili yahoo imejl ?

Molim vas zaista naj lepse da mi odgvorite i da me lepo i drugraski posavetujete , ako je ikako moguce
jer hocu da pravim novu imejl adresu zbog novog akaunta na steam, pa me veoma zanima i to koja je naj bolja moguca imejl adresa tojest nakojoj je najbolje napaviti sobstveni imejl a da ne strepis dali ce neko da ti je hackuje ili nesto slicno...

I takodje bih zeleo da mi kazte kao drugarovi- drugari , to bih vas lepo zamolio , kako se vec to kaze koji je naj zastupljeniji imejl tojest , koje je po vama bas naj sigurniji za koriscenje?

Lepo vas molim za savet , vas King Arthur ;):)

Puno pozdava svima vama i lepo vam hvala unapred :give_r:

Pa pazi u danasnje vreme je sve moguce hakovati tako da jedino sto mozes uraditi je da postavis zastitu na mejl i na steam guard!
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Jedna od boljih kombimacija je Mala plus Velika slova uz dodatak brojeva. Dovoljno 8 znakova.
 
Natrag
Top