Imam problem sa USB portovima

Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
2
Kada ubacim usb za telefon ili flesh u usb port, komjuter mi zakoci na 1min ili duze i jedva ga prepozna i posle toga komjuter radi jako sporo (radi se o novijem kompjuteru i5 procesor 6rama dd3 itd.) . A kad izvdim usb on opet zakoci 1min ili vise i nakon toga pocne da radi ok. Ako neko zna u cemu bi mogao da bude problem bicu mu zahvalan . :)
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Kada ubacim usb za telefon ili flesh u usb port, komjuter mi zakoci na 1min ili duze i jedva ga prepozna i posle toga komjuter radi jako sporo (radi se o novijem kompjuteru i5 procesor 6rama dd3 itd.) . A kad izvdim usb on opet zakoci 1min ili vise i nakon toga pocne da radi ok. Ako neko zna u cemu bi mogao da bude problem bicu mu zahvalan . :)


U koje portove ubaciš uređaj, naprijed ili nazad. Ponaša li se isto računar kada mijenjaš portove....
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Pogledaj u taskmengeru koji proces najvise vuce, ako je services.exe imao sam slican problem sa tim.
Ja sam ga rijesio tako sto sam morao skinuti rucno drajvere za spajanje usb kablom na telefon.
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
2
n3m3sis, pa nije rusen od kad sam ga kupio tj pre godinu i 8 meseci.
Quronja na svim portovima i napred na 2 koja imam i nazad na 4 koja imama...
jovica333, probacu da pokusam i da vidim to sto si mi poslao pa cu da javim :)
Hvala vam ...:D
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
po meni jedan od cestih uzroka je kada je sistem star, cesto puta krpljen, pobrkani kljucevi u registriju, a i dosta njih obrisanih od strane virusa, sve to govori da je vrijeme da se sistem zamijeni svjezim, novim, da se obnove kljucevi i dll fajlovi koji upravljaju hardverom
 
Natrag
Top