Ima li neko sličan problem sa Win 10

Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
@BUGILIJU - Office sam aktivirao u isto vreme kada i windows eventualno dan-dva posle ali je to bilo ko zna kad a ovo mi se juce pojavilo.
Nema veze,windows sam bio aktivirao sa "Microsoft Toolkit 2.5.1" a za office se vec ne secam sa cime sam ga aktivirao.
U program files nema nista od aktivatora,ne znam da ih nije mozda Eset Smart Security ili nesto drugo dezinstaliralo,skinuo sam KMSpico i sa njime "pregazio" windows mi je opet isto aktiviran za za office ne znam ne mogu da pronadjem (ne secam se gde mogu u office-u da vidim) ali bi trebalo da je i on aktiviran.
I vise mi ne izlazi ono obavestenje o skorom isteku licence.
 
Učlanjen(a)
23.10.2015
Poruka
406
Norton ghost je prevazidjen program za kloniranje diskova.
Win 10 koristi drugaciju (UEFI) ,MBR ili GPT organizaciju diska.
Da ne duzim, Aomei backupper je prava i veoma jednostavna FREE alatka za tu namenu.

Win 10 koristim odavno, kako na poslu tako i kod kuce i dkoro ga je nemoguce skrsiti, pogotovo posle updatea na ver. 1705.

Besplatan upgrade sa Win 7 na Win 10 je vazio godinu dana u kojem ste imali sanse da ga probate. Naravno da ce vam mesec dana ranije signalizirati da PREDSTOJI aktivacija ili povratak na stari win 7, ukoliko ga niste obrisali posle upgradea na win 10.
 
Natrag
Top