Ima li neko sličan problem sa Win 10

Član
Učlanjen(a)
05.02.2011
Poruka
45
Pa koliko se vidi iz donje slike pise da je Win aktiviran!
Ne znam koliko se moze koristiti neaktiviran win 10 ali ignorisi malo ga prati pa cisto da vidis sta ce se desavati!
Mozes probati da skines drugi iso fajl pa da ga instairas mozda je ta kopija neispravna!

Ja ga ignorisao jedno dve nedelje, pa mi je dosadilo. Ranije je cini mi se (mozda gresim), na starijim win, kad istice licenca pisalo za koliko dana istice, i tako odbrojava. sada na 10 pise "uskoro", a koliko je to uskoro nemam pojma :)
Moj drugar, koji komp pali jednom u dve nedelje, nema aktiviran win 10 uopste, jedno godinu dana, jedini problem za koji on zna je da mu je pozadina desktopa crna tj da ne moze upravljati personalizacijom, i u donjem desnom uglu iskace upozorenje, ali radi. :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Ja ga ignorisao jedno dve nedelje, pa mi je dosadilo. Ranije je cini mi se (mozda gresim), na starijim win, kad istice licenca pisalo za koliko dana istice, i tako odbrojava. sada na 10 pise "uskoro", a koliko je to uskoro nemam pojma :)
Moj drugar, koji komp pali jednom u dve nedelje, nema aktiviran win 10 uopste, jedno godinu dana, jedini problem za koji on zna je da mu je pozadina desktopa crna tj da ne moze upravljati personalizacijom, i u donjem desnom uglu iskace upozorenje, ali radi. :)

Pa onda jedino da skines drugi Iso fajl mozda je prilikom samog skidanja doslo do neke greske i nije skinuo kako treba!
 
Učlanjen(a)
22.03.2016
Poruka
240
Problem moze biti ako je win7 imao studentsku licencu , koja koliko sam shvatio se obnavlja krajem godine . A s obzirom da je kraj godine blizu , lici na ovu situaciju .
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Antivirus bi mogao da reaguje. Definitivno je false positive.

Kod:
http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=01781980482699487289

Ja sam kod sebe uradio danas a i prije i ok je.
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Jesi sredio win, za ovo kad instaliras nanovo il mozes i ovako ne diras nista. Instaliras Km spico,za registraciju windows 10 i ne trazi nikad aktivaciju. Kod mene tako vec 2godine-Windows 10 pro 32bit.Ako treba poslacu ti il potrazi ovde il na Internet . Svi se zale od windows 10 po meni najbolji.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Znam da nije win 10 ali meni je isto pocelo danas na win 8.1,da nije mozda neki virus?
Ovaj win koristim dugo i ovo mi je mozda drugi ili treci put da sam ga instalirao a danas mi se ovo prvi put pojavilo,ukljucivao sam komp danas 2-3 puta i uvek se pojavljuje da licenca istice.
win.jpg
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Ja koliko vidim na slici pise da je windows aktiviran znaci ne treba registracija.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
U tome i jest stvar,windows je aktiviran ali je danas prilikom ukljucivanja kompjutera pocelo da izlazi "da uskoro istice aktivacija" isto kao i kolegi "slobadidi" zato sam i pitao da nije mozda neki virus?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
U tome i jest stvar,windows je aktiviran ali je danas prilikom ukljucivanja kompjutera pocelo da izlazi "da uskoro istice aktivacija" isto kao i kolegi "slobadidi" zato sam i pitao da nije mozda neki virus?
Kristio si aktivator da aktiviraš office...verovatno si pokrenuo i win aktivaciju. Pogledaj u program files koji ti je aktivator...deinstaliraj ga...skini najnoviji aktivator..aktiviraj sve ponovo :D
 
Natrag
Top