Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Ima li neko sličan problem sa Win 10

Diskusija u 'Windows OS' započeta od slobadidi, 13.12.2016.

1. Brujeria

Brujeria Član

Zahvala:
    7
    Ja ga ignorisao jedno dve nedelje, pa mi je dosadilo. Ranije je cini mi se (mozda gresim), na starijim win, kad istice licenca pisalo za koliko dana istice, i tako odbrojava. sada na 10 pise "uskoro", a koliko je to uskoro nemam pojma :)
    Moj drugar, koji komp pali jednom u dve nedelje, nema aktiviran win 10 uopste, jedno godinu dana, jedini problem za koji on zna je da mu je pozadina desktopa crna tj da ne moze upravljati personalizacijom, i u donjem desnom uglu iskace upozorenje, ali radi. :)

Bazlik se ovo sviđa.
  2. Komsija76

Komsija76 Član

Zahvala:
    1.037
    Pol:
    Muški
    Pa onda jedino da skines drugi Iso fajl mozda je prilikom samog skidanja doslo do neke greske i nije skinuo kako treba!

3. mrdojko

mrdojko

Zahvala:
    176
    Pol:
    Muški
    Problem moze biti ako je win7 imao studentsku licencu , koja koliko sam shvatio se obnavlja krajem godine . A s obzirom da je kraj godine blizu , lici na ovu situaciju .

Komsija76 se ovo sviđa.
  4. Komsija76

Komsija76 Član

Zahvala:
    1.037
    Pol:
    Muški
    Moze i to da bude sto kazes ali to nije nigde naveo!

5. D3n1s

D3n1s Moderator Moderator

Zahvala:
    5.083
    Antivirus bi mogao da reaguje. Definitivno je false positive.

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Ja sam kod sebe uradio danas a i prije i ok je.

Torgandwarf se ovo sviđa.
  6. pancepaki

pancepaki

Zahvala:
    1.028
    Pol:
    Muški
    Jesi sredio win, za ovo kad instaliras nanovo il mozes i ovako ne diras nista. Instaliras Km spico,za registraciju windows 10 i ne trazi nikad aktivaciju. Kod mene tako vec 2godine-Windows 10 pro 32bit.Ako treba poslacu ti il potrazi ovde il na Internet . Svi se zale od windows 10 po meni najbolji.

Torgandwarf i D3n1s se ovo sviđa.
  7. alex1974

alex1974 Član

Zahvala:
    35
    Pol:
    Muški
    Znam da nije win 10 ali meni je isto pocelo danas na win 8.1,da nije mozda neki virus?
    Ovaj win koristim dugo i ovo mi je mozda drugi ili treci put da sam ga instalirao a danas mi se ovo prvi put pojavilo,ukljucivao sam komp danas 2-3 puta i uvek se pojavljuje da licenca istice.

8. pancepaki

pancepaki

Zahvala:
    1.028
    Pol:
    Muški
    Ja koliko vidim na slici pise da je windows aktiviran znaci ne treba registracija.

9. alex1974

alex1974 Član

Zahvala:
    35
    Pol:
    Muški
    U tome i jest stvar,windows je aktiviran ali je danas prilikom ukljucivanja kompjutera pocelo da izlazi "da uskoro istice aktivacija" isto kao i kolegi "slobadidi" zato sam i pitao da nije mozda neki virus?

10. BUGILIJU

BUGILIJU Urednik

Zahvala:
    6.237
    Pol:
    Muški
    Kristio si aktivator da aktiviraš office...verovatno si pokrenuo i win aktivaciju. Pogledaj u program files koji ti je aktivator...deinstaliraj ga...skini najnoviji aktivator..aktiviraj sve ponovo :D

Preporučite stranicu