Ima li neko sličan problem sa Win 10

MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
Baš me interesuje da li neko ima sličan problem sa Win 10.
Kao legalnu 7 ponuđeno mi je da instaliram win 10 pre skoro dve godine i ja sam prihvatio...
Sve je bilo u redu do pre nekoliko dana, a onda se pojavilo ovo upozorenje
ZOO4DV4.jpg

kada proverim stoji da je aktiviran
Z8qEOUs.jpg

kolega mi pomože oko toga sa nekim komandama i aktivacijom, čak sam ponovo instalirao win 10
ali se opet pojavljuje "vaša licenca....blablabla"
pa me interesuje da li još neko od vas ima ili je imao istu poruku i ako je imao na koji način je to rešio?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Baš me interesuje da li neko ima sličan problem sa Win 10.
Kao legalnu 7 ponuđeno mi je da instaliram win 10 pre skoro dve godine i ja sam prihvatio...
Sve je bilo u redu do pre nekoliko dana, a onda se pojavilo ovo upozorenje
ZOO4DV4.jpg

kada proverim stoji da je aktiviran
Z8qEOUs.jpg

kolega mi pomože oko toga sa nekim komandama i aktivacijom, čak sam ponovo instalirao win 10
ali se opet pojavljuje "vaša licenca....blablabla"
pa me interesuje da li još neko od vas ima ili je imao istu poruku i ako je imao na koji način je to rešio?

Pa koliko se vidi iz donje slike pise da je Win aktiviran!
Ne znam koliko se moze koristiti neaktiviran win 10 ali ignorisi malo ga prati pa cisto da vidis sta ce se desavati!
Mozes probati da skines drugi iso fajl pa da ga instairas mozda je ta kopija neispravna!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
6.661
ma pregaziću ga ja 7, nego me nešto mrzi da ponovo instaliram silne programe koji su mi neophodni za rad...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Kad sredis windows i instaliras programe ghoust-ujes iliti uradis bekap svega i cuvas na HDD ili DVD, kad se nesto poremeti u radu operativnog sistema ti vratis u predhodno tj. pocetno stanje.
Edit: Da dodam vracanje svega traje od pola sata do sat vremena, eto ustede u vremenu.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.064
Kolike particije ti to bekapujes kada traje toliko? :D Vracanje traje nekih 10tak minuta max :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2011
Poruka
45
Baš me interesuje da li neko ima sličan problem sa Win 10.
Kao legalnu 7 ponuđeno mi je da instaliram win 10 pre skoro dve godine i ja sam prihvatio...
Sve je bilo u redu do pre nekoliko dana, a onda se pojavilo ovo upozorenje

Ja sam imao isti slucaj. Stoji da je aktiviran a ovo upozorenje stalno iskace. u isto vreme kad se to pojavilo, istekla je i licenca za office. Resio sam aktivatorom sa neta, a kojim, nemam pojma bilo je davno. :)
 
Natrag
Top