Igrice za racunar

Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
neradi

Neznam sta je pogresno zasto ova igrica nece da radi ja sam dva puta ovu igricu instaliro na moj kompjuter . Uspijo sam da instaliram igricu na DVD i kad ubacim DVD u kompjuter onda mi stalno izbacuje da instaliram igricu sa DVD na kompjuter . Ako sta znaci ja imam kompjuter laptap vindov vista. Eto toliko za sada ja se UNAPRED
873109.jpg
ZAHVALJUJEM:sad::sad::sad::vorred::vorred::dntknw::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
03.05.2010
Poruka
33
Jesi mislio da kazes da si uspio igru narezat na DVD, a ne instalirat. Posto ne kontam kako da je instaliras na DVD???

I kad si instaliro na komp jesi crackovo igru??? Ako jesi onda ili nije dobro instalirana ili nevalja instalacija.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
narezo sam na DVD

Jesam narezo na DVD ali izgleda da nisam crackovo mozesli da mi kazes kako se to radi . UNAPRED HVALA;)
 

Sky

Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
1.647
Skines ovo


Kod:
http://rapidshare.com/files/321556460/Men.of.War.Red.Tide-RELOADED-Crack.rar

I to kopiras u c/program files/men of war red tide/
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
32
jebiga hehe

Dali se mose postaviti ova igrica da je vec krekovana ja pokusavam vec celi dan da to sredim ali mi izgleda ne ide a sem toga slabo se razumem oko kompjutera , ako ne moze da se postavi krekovana igrica ja bi vas molijo da mi to pokusate malo detaljnije da mi kazete kako se to radi ili ako imaju slike kako se to radi . Kao sto reko slabo se razumem oko racunara neznam dali vam sta znaci da ja zivim u USA ( CHICAGO ) , zbog kompjutera i sistema kompjutera itd . Eto toliko za sada veliki pozdrav i da se zahvalim Sky , ExTrEmEe i crysis . CAOwacko2:(:(:(
 
Natrag
Top