Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
6
I ja imam problem sa vin 7,instalirao sam stalker 2 i neće da je pokrene.javlja mi da trebam administratorsko ovlaštenje da bih je pokrenuo za prvi put.da li neko zna nešto o ovome?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
226
ja sa win7 ultimate 64 bit nisam imao pproblema ni sa jednom igrom a probao sam skoro sve.. a konfiguracija mi je intel core2duo 3.00 ghz 4gb RAM i 1gb graficka.... jos mi ni jedna igra nije pravila probleme...
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Da ostavim i ja komentar..
Nisam koristio win 7 do pre mesec dana, jer su misljenja svih koje sam pitao razlicita.
Sad kada ga koristim imam odmah problema,resio sam neke, ali mi je ostao jedan koji nemogu da resim.
Kada hocu da promenim rezoluciju u igri pojavi mi mali prozor na sred monitora, a oko njega crna pozadina. Video sam da su i drugi imali tih problema i da su ih resavali, ali sam video resenje samo sa ATI grafickom, a moja je Nvidia 9500GT, tako da nemam opcija u kontrol panel-u kao i ATI.
Ako je neko imao slicnih problema i da je resio problem a pritom ima Nvidia Gefoce nek pomogne!:)
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
22
ne bi trebalo da ti se pojavljuje to sto kazes pri promeni rezolucije,ja imam 9800 gt 1gb i to mi se nije desavalo dosad a pusta svaku igru i bas sam pokusao na blac ops da menjam rezoluciju i sve je bilo ok.vidi da skines nove drajvere ili jednostavno nediraj rezoluciju,na svakoj igri kod instalacije se namesti sama rezolucija,to zavisi od jacine kompa.a za stalker 2 pokusaj sa novim krekom.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Da meni sve radi, svaka igra na full rezoluciji, ali promenim je zbog win 7 igra Two WOrlds 2 sporije radi, na xp je radila normalno.
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
6
i ja imam problema sa instalacijom igrica na w 7 64 bit!!!instalirao sam sva tri S.T.A.L.K.E.R.A. i ni jwdan mi ne radi a prvi stalker mi je radio na xp-u.javlja mi da nema diska a igricu sam uredno nasnimio na kompjuter,a kod batellfild 2 mi javlja da fali xrNet Server.dll...neznam ni šta je to
konfiguracija je sledeća AMD phenomen 8600 b tripl core 2,31, 6 GB rama i grafička gtx 240 sa 1GB rama...
ovo me izludi totalno pa ako je neko imao sličnih problema molim da mi javi kako je sve riješio
 
Član
Učlanjen(a)
05.12.2009
Poruka
4
svaku igricu stavi da je kompaktibilna sa OS (operativnim sistemom) Vista i radice sve
 
Član
Učlanjen(a)
16.04.2010
Poruka
6
call of chernobil sam uspjeo pokrenuti,al mi treba oko pola sata da se učita,a clar skay ću da probam na postavkama za vistu pa ću da javim kako je bilo.uspjeo sam i sa battelfild 2 kad sam nju instalirao pravio sam problem kod krekovanja nisam krekovao gdje treba sad je OK!
 
Natrag
Top