Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Ram moze da bude problem bez obzira sto on ima 3gb.Jer tu su windows procesi koji dosta vuku,pa av,pa jos dodatnih programa(skyp i ostalo)
 
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
24
Nasao sam u cemu je problem.Kao sto sam rekao instalirao sam novi os-windows-hp i opet mi se desavalo isto tokom igranja s tim sto mi je xp-eizbacivao poruku:VPU recover has reset your graphics accelerator.,dakle isto mi se desava i na sedmici samo mi ne izbacuje tu poruku.Ima bas mnogo oko tog problema na netu al jedino sto sam skonto je da treba da ocistim grafu od prasine i da instaliram najnovije drajvere sto sam i uradio.Koristim ATIRadeon HD 5750,....DA napomenem jos da je racunar star 5-6 meseci i da na grafickoj gotovo da i nije bilo prasine..........UPOMOOOOOOCCCC..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2010
Poruka
0
E ovako,i ja imam problem sa igricama na win7,ali sam zakljucio da je to do nekog programa koji koristim,da on pravi problem,jos ne znam tacno koj ali kad sam instalirao svez win i pokrenuo igrice koje su kocile radile su perfektno,bas kao na xp-u.Dakle sam win ima neki problem mozda sa nekim programom koji u pozadini koci.A kanata ima 4gb hyperx 1066 mhz,q6600 2400,ati 3870 512Mb ddr4 i tako dalje.Sve radi odlicno na xp a na sedmici se koce pojedine zahtevne igrice tipa gta4,mafia2,assc2 i tako dalje.....Moj ti je savet da probas na goloj instalaciji win-a da pokrenes igrice koje te muce i naravno da instaliras pre toga sve potrebne drajvere( najnovije ) Kad probas ti javi pa da se radujemo zajedno :)
 
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
24
Nije to Mitke,probao sam,Ja imam problem sa podesavanjem graficke kartice,nadam se da nije hardverski....VPU recover has reset your graphics accelerator...................................................................JEDVA NEKAKO POPRAVIH OVO NI SAM NE ZNAM KAKO..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
24
ljudi, ja već godinu dana radim na win7. intel quad core 8200, 2GB ram, ati radeon 4980. Igre rade sve na max (Batman, Assassins creed2, Mass Effect2 itd...), makar imam malo ram-a. Ja sam imao probleme kad sam na ovaj hardware stavio XP, a od kad imam win7 radi savršeno. 99% sam siguran da problem nije hardware. Pazite da su vam svi driveri up-to-date (i driveri za zvuk su bitni), idite na službene stranice, radite update windowsa.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
22
jeste,vazno je da komp bude cist ali njemu je problem do samog win 7 .nemoguce je da mu igre koce na takvoj konfiguraciji.ja imam amd 2,7 dual,2gb rama,nvidia9800 gt 1gb i dosad nisam imao problem ni sa jednom igrom na xp sp3 a nemam ni na win7.znaci nije komp u pitanju.black ops je klizio i na xp i na win 7.
 
Natrag
Top