Igračke za vreliji seks

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Igračke za vreliji seks

Seksi igračke su sjajne za sve one koji žele da u seksu isprobaju nešto novo. Možete da ih kupite u seks šopovima i to po vrlo pristupačnim cenama. Osim što će vam pomoći da uživate, znajte da neke od njih veoma blagotorno deluju na telo.

auf3vt.jpg


Prsten zadovoljstva

Prsten zadovoljstva namenjen je muškarcima. Stavlja se na penis, a na vrhu ima mali vibrator koji stimuliše klitoris. Žene koje teško dolaze do vrhunca uz pomoć njega će lakše i jednostavnije doživeti mnogo intenzivnije seksualno uzbuđenje.


ae1nk1.jpg


Super lubrikanti

Lubrikanti su vrlo korisno pomagalo ženama koje imaju problema sa lubrikacijom ili im je treba pomoć kod postizanja orgazma. Oni dodatno vlaže vaginu, što olakšava seksualni čin. Većina lubrikanata ne izaziva alergijsku reakciju, ali pre nego što ga isprobate pročitajte sva uputstva. Lubrikanti imaju različite arome, mi predlažemo ananas, jagodu, kafu…


2yzcym9.jpg


Vesele lisice

Ako želite da unesete novine u vaš ljubavni život, onda su ove vesele lisice sjajan izbor za vas. One su mekane, ne stežu ruke, pa slobodno možete da vežete vašeg partnera za naslon kreveta ili za neko drugo mesto, po vašem izboru. Igrajte se njima, ali nikako nemojte da zagubite ključ.


2yyoz0j.jpg


Kuglice za uživanje

Kuglice su veoma zanimljiva igračkica. Osim što će vam pomoći da uživate, one imaju medicinski značaj. Naime, kada se kuglice stave u vaginu, pod uticajem toplote tela, šire se i skupljaju. Na taj način učvršćuju vaginalne mišiće. Zato se preporučuju i ženama u menopauzi.


358c1u8.jpg


Vibro jaje

Vibro jaje se stavalja u vaginu. Daljinskim upravljačem sami kontrolišete brzinu vibracije i time povećavate stepen zadovoljstva. Takođe, dok vibrira, jaje zateže vaginalne mišiće, pa tako ima višestruki značaj za žensko telo.


2u7vtpl.jpg


Izvor: Erotikon
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
Bas me zanima sta ostali misle o igrackama. Nisam ih do sada koristila, ali nemam nista protiv. Lisice mi deluju skroz slatko, mada bih radije upotrebila svilenu esarpu ili carapu. Ma, u sustini, masta nema granica, tako da sve cega se docepate u nekom trenutku moze da posluzi kao neka vrsta igracke, a da vas pritom nista ne kosta... da ne pominjem da mnogo ljudi od stida nikada ne bi uslo u sexi shop, kao sto ni ovo do sada jos niko nije komentarisao...
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Takođe nemam ništa protiv,nije mi sad kao nešto wow fuj,ali nisam iskreno nikada probala slično....barem još nemam potrebu za tako nečim :D
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Probao sam, volim novine i eksperimentisanja! Dosta interesantno... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Za sada..smatram njega najboljom igrackom...ali ko zna...videcemo kasnije .....;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Moze biti interesantno..nesto probala nesto jos uvek ne..ima dana...:)
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Nisam nikad probao jer me ne privlači, bar za sada...nikada se ne zna, ima "raznih" igračaka.... ;)

Uvek se setim Mućki tj. Dell Boy-a iz one epizode sa lutkama na naduvavanje kada kaže - "Ne mogu da verujem da se neko pali na plastiku i ugljen-dioksid"

...........Što se ovog ovde izbora tiče biram lisice ........:)
 
Član
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
156
Žao mi je što spisak "igračaka"tako sužen...lepe su i perle...ja smatram da sex treba doživeti kao maštovitu igru.u kojoj je sve dozvoljeno pod uslovom da oba partnera uživaju....lubrikanti ..da..mada više volim vazelin sa nevenom...manuelne masaže i trikovi...svakako je lepo napraviti iznenađenje...i uživati...
..treba svratiti do sexi šopa..i pogledati šta sve ima....
 
Natrag
Top