Član
Učlanjen(a)
27.02.2013
Poruka
1
pozzz ima li neko link za igo navigaciju za srbiju sa zobilaznocim oko beograda i novim mosto mna adu :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
28
E ljudi svaka vam CAST vi ste kraljevi majkemi sve najbolje vam zelim za ovako nesto bas ste dobri POzzz samo toliko!
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2011
Poruka
1
Imam jedno pitanje skinuo sam navigaciju igo primo sa rezolucijom 1024x600 mislim da je najnovija! E sad ta navigacija ima 4 mape srbija,crna gora i jos 2 pa sam skinuo mape R3_NQEU_Q4 mislim da se zove navteq ili kako vec i upustvima koje sam nasao na netu treba da neke foldere preimenujem i dodam im _OT i u folder map_OT da iskopiram te mape, ja sam to uradio i navigacija nije htela da mi se pokrene pa sam vratio imena foldera kako je bilo bez_OT i proradila je kad sam je pokrenuo izbacila mi je da koristi mape od vise provajedra ja mislim pa me zanima da li sam ispravno postupio ili ne!? Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
drugovi imam samsung galaxy mini 2 s6500D android 2.3.6
320 x 480 je rezolucija displeja
treba mi ova aplikacija,ako mi neko moze da objasni detaljno kako se skida ,gde , kako je instalirati,poznajem svet racunarskog softwer ali u softwer telefona nikad nisam ulazio,stoga mi je malo problem kako instalirati.moze li mi neko detaljno objasniti kako i sta
 
Natrag
Top