iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Probaj neku staru verziju doupasa ako zelis bas taj skin. Ako ti se dopadaju ti skinovi koje imas onda se nemoj maltretirati

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
19.11.2011
Poruka
319
Da odgovorim na jucerasnji post, uspjesno instalirana, za jednu particiju, telefon nije rootovan. Pocne da radi OK, ali negdje u pola rada samo jednostavno izadje iz aplikacije. Takodje kada ubacim skinove koje si postavio onda prilikom ulaska u aplikaciju samo stoji na vrhu izbor jezika, ali nema nigdje nista da se klika. Tako da sam morao da je izbrisem. Hvala naravno na trudu, istrazivacu jos malo, pa vidjeti da li neka odgovara.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Zasto ne probas nextgen israel?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Da li neka od ovih skockanih aaplikacija hoće da radi na engleskom jeziku?

Jezik se ni u jednoj ne može promeniti.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Mislis da navodjenje bude na engleskom jeziku? Naravno da moze

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2012
Poruka
6
Hvala svim ljudima koji održavaju ovaj Forum živim
Skinuo sam verziju iGO Primo 9.6.29.636868_03.03.2016 koji je kompletno na SD kartici za ne root-ovane telefone sa Androidom 4.4, 5.x,6.x

Imam telefon MEIZU m2 mini, Android 5.1

Ispratio sam koplet proceduru za instalaciju i telefon mi posle traži:

Please insert your IGO SD card.
Molim za pomoć
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, posto kazes da je tvoj tel nerootovan onda ti moras da skines verziju igo primo za dve particije i da mi napises putanju do tvoje sd kartice i onda cu ti ja napraviti i okaciti ovde sys.txt fajl za tvoj tel. Samo lepo procitaj prvi post u ovoj temi i sve ce ti biti jasno kako da das putanju do sd kartice, a u rar fajlu kada skines imas detaljno uputstvo sta se gde kopira

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@canoncanon , @toda81

... ne mora se staviti verzija za dve particije. Ta verzija koju sam okačio je BAŠ za ne root-ovane telefone ... ali je bitno da se iGO folder stavi u tačan folder, da se to sve iskopira na SD karticu (externu memoriju jer ova varijanta aplikacije NE RADI sa interne memorije) i da se telefon RESTARTUJE pre prvog pokretanja aplikacije. Sve to je objašnjeno u tutorijalu, samo ga treba ispratiti.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Jao, pa on je mislio znaci na tu verziju. Ja sam pomesao :)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
29.04.2012
Poruka
6
Dragi prijatelji uspeo sam da pokrenem konačno!
Ali da li je mguće da ostanu podešavanja u programu?
 
Natrag
Top