iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Joj :)
FBL fajlovi su mape. Možeš bez ftr, fsp, fda, fjv i ostalih dodataka, ali bez mape NE možeš.
Ako izbrišeš mapu jedne države, vodiće te po okolnim, kao da je tu rupa.
Pročitaj malo materijala po forumu, please...
I nemoj da se plašiš novijeg izdanja, stavi 2106.Q3 (ne Q4), i novije prateće fajlove. Evo pojavljuju se i 2017, ali dok se oni kompletiraju i provere...potrajaće.
Obnovi global_cfg.
Što se tiče toga da ti pokazuje zabranu a ipak te vodi, to je do podešavanja programa. Kako i šta, neko upućeniji može da ti odgovori, ali navedi precizno koji program, koji dodaci, koji skin ako imaš...itd.
Opet, moraš malo više da proučiš materiju i dostupne opcije.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Meni je to čudno da. ti napravi rutu a. izbaci zabranu, jedino možds da. ti da upozorenje koje ti ignoriras. potvrdom. komande i dalje voziš kroz zabranu. Kod. mene na ISRAEL neda uooste izbaci zabranu i to je to.

A. fbl ne možeš da. izbacis jer to su ti. skoro pa. osnovni file. Fbl su. mape države bez toga imas samo praznu površinu koja pravi base file. Znači fbl mora biti a daj. provjeri licence za. ftr da li su ti aktivne... meni je. ovo jako čudno. Ajd. probaj sa novim mapama i novim iGO. Druže nr znam koliko poznaješ ali prema podatcima. TomTom. svake. godine izgradi se 15% nove putne mreže a tvoje mape su 2 godine stare. Koliko čujem od vozača pogotovo Italija puno radi a evo mogu ti reći i za Njemačku stalno nešto novo grade. Vama vozačima kamiona nove mape su jako bitne.

Kao. sto je boki napisao daj nam verziju iGO klikom na O. PROGRAMU/INFORMACIJI O VERZIJI

Da. li. koristiš skin?

Da li podesio profil vozila Kamion/širina, visina vozila, teret.

Provjeri licence u sadržaju da. li su aktivne (ne. smiju biti crvene) becker licence itd itd.

Daj. nam. malo. više informacija..

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
@manojlopn

Evo ti malo kamionskih podešavanja za sys.txt:
Hidden content
You need to reply to this thread or react to this post in order to see this content.

Inače kamiondžije mnogo više od drugih moraju eksperimentisati sa podešavanjima. Jednom drugaru internacionalcu podesim igo onako kako mislim da treba ja koji sam u kamion seo poslednji put pre 30 godina a on mi posle povratka sa ture kaže - au al si me zezno, pa ovo me teralo da vozim okolo Pariza i naravno da sam zakasnio da uzmem povratnu turu ...i smekšamo mi ta podešavanja iako je recimo baš ta tura bila sa zapaljivim materijama. He-he, on kaže, ma nek vatrogasci rade svoj posao ako zatreba, a meni vazda trebaju pare a samim tim i siguran i brz povratak.
Dakle, ni kamiondžije ne misle jednoobrazno pa samim tim i ti moraš uložiti LIČNI trud kako bi ti aplikacija bila podešena u skladu sa tim koliko voliš pare. :D

Hoću još da ti ukažem na sitan detalj koji međutim može puno da utiče na izbor rute. Uopšte nije svejedno kako si (uz ostale karakteristike vozila) podesio maksimalnu brzinu kretanja - uporedi kako rutira sa 90km/h a kako sa 91km/h ...i sa 70 i 71 naravno ...itd.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.618
Suvišno pitanje, drugar... Mnogo polemike oko tog izdanja, i svuda ogromni problemi, na evropskom nivou. Naročito sa dodatnim fajlovima koji trebaju kamiondžijama.
Takođe i svi navode da tih problema nema sa prethodnom edicijom.
Elem... stigle nove mape, čekamo fidbek...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2010
Poruka
4
Evo i ja da stignem da napišem nešto, do sad sam vozio u hr, hu, slo,au, cz, sk,pol, de, ch mape rade perfektno, jbg neznam za italiju nikad nisam bio a i nadam se da neću.Što se tiče Turske bio tri puta, jest da nema novoizgradjena sedmica i novi most Yavuz Selim, ali čim se predje na azijski deo kod putokaza za Kadikoy navigacija ponovo šljaka bez problema.Bio dva puta u Gezbe na kordinate tačno do kapije firme. Mape su već posebna priča , meni je burazer 15 godina u špediciji i kaže da su do sad za njga 2015Q4HERE mape nešto najbolje odradjeno za sad, takodje se slažem sa njim jbg stariji kolega pa i buraz he he he.Verzija koju koristim je 9.6.29.63686, 3 2016 na dve particije skinuta sa ove teme, hvala članu toda81.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2010
Poruka
4
@manojlopn

Evo ti malo kamionskih podešavanja za sys.txt:
***Hidden content cannot be quoted.***

Inače kamiondžije mnogo više od drugih moraju eksperimentisati sa podešavanjima. Jednom drugaru internacionalcu podesim igo onako kako mislim da treba ja koji sam u kamion seo poslednji put pre 30 godina a on mi posle povratka sa ture kaže - au al si me zezno, pa ovo me teralo da vozim okolo Pariza i naravno da sam zakasnio da uzmem povratnu turu ...i smekšamo mi ta podešavanja iako je recimo baš ta tura bila sa zapaljivim materijama. He-he, on kaže, ma nek vatrogasci rade svoj posao ako zatreba, a meni vazda trebaju pare a samim tim i siguran i brz povratak.
Dakle, ni kamiondžije ne misle jednoobrazno pa samim tim i ti moraš uložiti LIČNI trud kako bi ti aplikacija bila podešena u skladu sa tim koliko voliš pare. :D

Hoću još da ti ukažem na sitan detalj koji međutim može puno da utiče na izbor rute. Uopšte nije svejedno kako si (uz ostale karakteristike vozila) podesio maksimalnu brzinu kretanja - uporedi kako rutira sa 90km/h a kako sa 91km/h ...i sa 70 i 71 naravno ...itd.
Druze ako je ovo u sys fajlu meni nije ovako, dali da ubacim neki red
 

Prilozi

  • sys[1].txt
    14 KB · Pregleda: 19
Učlanjen(a)
24.05.2017
Poruka
7
Meni ova verzija za LG G3 i NOte4 na mom S4 telefonu radi usporeno? Instlairao sam prvo HD verziju, pa onda obicnu ali isto. Nekako usporeno, i kad pomeram mapu rucno koci, zastajkuje? Do cega je?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li si peobao ovu drugu verziju gde pise za jednu particiju? Predlazem ti da probas ili nju ili verziju za dve particije, ali za tu verziju za dve particije ti moram napraviti sys.txt fajl

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
19.10.2013
Poruka
8
Zelim da pohvalim ovu temu i administratore! Mislim da je ovo super sto radite.

Ja sam do sada vrlo uspesno koristio iGO navigaciju na S5 mini tel.

Medjutim nikako ne uspevam da namestim rezoluciju na novom s8 telefonu, moguce rezolucije su 1480x720, 2220x1080 i 2960x1440.

Kada recimo pokusam da instaliram na 1480x720 rezoluciju izbaci mi/ User interface resolution {720x1336} is not supported or compatible skin can not be found.

Molim vas za pomoc, sta bi trebalo da napisem u sys fajlu za ovu rezoluciju?
 
Natrag
Top