iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
A znači moglo bi sve na karticu kad bi bio rutovan. Ok. Probaću da uradim to prvo. Hvala svima.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
I kad rutujes telefon naj verovatnije neces moci da koristis apk sa sd card. Android Marshmallow 6.0.1 ne dozvoljava aplikacijama da pisu po kartici a za Marshmallow ne postoji prosti sdfix kao za Android kitkat.
Imas 2 mogucnosti ili da spojis internu memoriju i sd card (sto je prostija ali i losija solucija) ili da instaliras xposed, framework i jedan od xposed modula XinternalSD koji omogucava da Marshmallow pise po sd card (sto je komplikovanije ali bolje).
1.png 2.png 3.png
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Toda, telefon ionako više nema garanciju.

A to drugo je komplikovano.

Probaću ono prvo.

Javljam šta sam uradio.

Hvala.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@radja71, lepo kaze kolega pera.simic. Morao bi da koristis i xposed modul, a on zna da zakuca tel, a cim do sada nisi radio root, znaci da se ne snalazis bas najbolje sa tim, mada ako se posle instalacije xposeda iz recoverya tel zakuca i ne moze da se upali, moze se opet iz recoverya instalirati xposed uninstaller i onda se sve vrati na staro, mada je najbolje posle roota instalirati cwm ili twrp recovery pa onda mozes da odradis backup systema koji se posle vrati za 15min

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Toda, skinuo sam onaj rar za 2 particije. U uputstvu piše da sad treba sa Memorijske kartice da instaliram iz foldera Igo_ext i stvarno u tom folderu stoje 2 fajla za instalaciju.
Ali i u Memoriji telefona ima takođe ta 2 ista fajla za instalaciju.
Pa sad da provjerim još jednom odakle treba da instaliram ona 2 fajla.
A ipak ja prije instalacije treba li da zamjenim onaj sys.txt fajl koji si spemio za moj slučaj sa putanjom Mem. Kartice?

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Namerno sam ubacio na oba mesta iGO apk za instaliranje. Prvo zamenis sys.txt i stavis ovaj sto sam napravio za tebe, tj kopiras ga direktno u folder iGO na memoriji telefona, a prethodno obrises postojeci i posle instaliraj iGO apk

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
Instalirao sam ipak sa interne memorije.
Pokrenem onaj TC ali nemam mogućnost mijenjanja mapa.

P.S. uopšte mi ne liči na onaj novi skin. Treba li možda da skinem iz prvog posta dodatno onaj Doupas skin novi i gdje tačno da ga iskopiram? U karticu ili internu memoriju?
Ja ako dobro shvatam, TC i služi samo za Theme Changer, a ne za zamjenu mapa. Je li tako?

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Okacio sam slike ovde u temi kako se menjaju mape. Nisi ti onda skinuo versiju gde pise igo na dve particije nego verziju sa themechangerom. Izgled cemo lako promeniti. Takodje sam i za to okacio link i fajlove sa uputstvom u vrziji za dve particije. Theme changer slui za menjanje mapa. Ubacio sma ja i slike u rar fajlove da se lepo vidi i to

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Uopste mi nije jasno kako je vecini ljudi tesko da procita jednu jedinu poruku na pocetku teme gde sam bukvalno sve napisao i objasnio do najsitnijih detalja.....


Za vecinu pitanja odgovor je tu.

Evo link do SKIN-a, a unutra je i uputstvo za sve one kojima iGO ne vidi Doupas skin kada odrade sve po mom uputstvu (odnosi se na ovaj iGO na dve particije)

https://cloud.mail.ru/public/7B4r/DsH6jfgW3


Eno na prvoj str se nalazi i uputtvo kako se menjaju mape u toj verziji za dve particije
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
iGO Primo 3. januar 2016. na dve particije. Ovo je verzija naravno sa mojim omiljenim Doupas skinom i Themechangerom ;) Za telefone koji nemaju dovoljno interne memorije i za one koji ne mogu iGO folder da kopiraju na memorijsku karticu

https://cloud.mail.ru/public/ETue/hWE3f51wh

Evo link do SKIN-a, a unutra je i uputstvo za sve one kojima iGO ne vidi Doupas skin kada odrade sve po mom uputstvu (odnosi se na ovaj iGO na dve particije)

https://cloud.mail.ru/public/7B4r/DsH6jfgW3


iGO Primo 3. januar 2016. NA DVE PARTICIJE sa MAPCHANGEROM. Ovo je verzija koju sam sastavio takodje za sve one koji imaju nerootovane telefone i malo interne memorije jer jedan deo kopirate na memoriju telefona, a drugi na memorijsku karticu. Ko zeli ovu verziju samo treba da mi napise njegovu putanju do memorijske kartice i ja cu mu okaciti izmenjen sys.txt fajl sa njegovom putanjom, a sa sledeceg linka skida ostatak. Samo da napomenem da se u ovoj verziji nalazi opcija putem koje se menjaju here i tomtom mape. U uputstvu koje se nalazi unutar fajla koji sam okacio su slike na kojima se vidi kako se menjaju mape

a62c0f1cea6c9acbd2051f62da51d719.jpg


5080662cef2236bc53a6fd3872f0fed7.jpg


ed201f2db3ae190f67e76a6cf79c1baf.jpg


098642ffde322e12a454611aaeff5e4d.jpg
Todo, probao sam obadvije ove verzije i nema nigdje mogućnost izbora mapa.
Pročitao sam uputstva u njima, ali nema pa nema izbora mapa.
Mape inače postoje od više autora u folderima.
I taj skin sam kopirao na SD karticu, ali se ne pojavljuje, nego onaj klasični skin od Primo.

Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Extraktuj skin na komp i sve fajlove tj foldere kopiraj u igO folder na internoj memoriji i promenice se skin.
 
Natrag
Top