iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Probao sam samo sa Srbijom (ostale mape obrisao) i radilo je bez problema.
Nakon toga, vratio sam neke mape (ne kao prosli put), ukupno negde oko 11Gb - radilo je prvi put. Videcu kako ce raditi ubuduce.

Nego, neka mi neko objasni kako HUD funkcionise,...., aktivirao sam ga,...., gde se postavlja telefon u autu da bi to bilo upotrebljivo, sta treba uraditi,....
Hud je kao efekat ogledala. Videces kada ga ukljucis. Tel mora da se stavi ispod sofersajbne okrenut naravno ka njoj. Meni je to bez veze.



Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
@toda81
problem resen, nisam bio pritisnuo zeleno dugme (da ukljucim HUD) pa je zato bio slab odraz na sofersajbni.

Inace druze, navigacija radi super i sada na S3 (kada sam malo smanjio broj mapa).
Ova tvoja instalacija na dve particije je kao porucena za mene.
Nemam telefon koji rutovan, a instalacija iGo sa mapama koje zelim da imam zauzimala je skoro kompletnu memoriju na mojem telefonu, tako da je bio neminovan kompromis.
Ovako sam na kartici u direkorijumu iGO_EXT stavio podataka oko 11Gb, a na direktorijum iGO_DODATNE MAPE stavio sam sve ostale mape Evrope, tako da ako nekada odem u Estoniju ili Litvaniju (nikada se nezna) onda cu samo prekopirati mape tih zemalja u direktorijum iGO_EXT.

Sve u svemu, mnogo ti hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Drago mi je da sada sve funkcionise kako treba. Ocigledno je veliki br mapa napravio problem cim sada sve radi kako treba. Kao sto kazes, lako je posle naknadno ubaciti jos neke mape ako ides u te zemlje, ali ti realno znas gde ides, a gde ne tako da ubacis samo ono sto ti treba.



Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Može li pomoć oko ugradbene android navigacije Parrot Asteroid Smart
Android verzija 2.3.7

Problem je izgleda u rezoluciji (800x480)
Probao sam univerzalnu verziju koja radi na svakom telefonu, ali ovdje se pojavljuje poruka (736x480) is not supported...
Zaboravio sam kako ide linija za ručno mijenjanja sys.txt ove rezolucije
I da li bi pomogloo ažuriranje uređaja oko rezolucije

Svaki savjet dobro došao

Moguće da bi ovaj iGO pomogao ako ima:
Primo 2.0.1 ver. 9.12.8.312613 - 03.07.2013 - 800x480 - device: "Parrot ASTEROID Smart"
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, reci mi prvo da li si probao neku od ovih verzija koje sam okacio na prvoj strani ove teme i reci mi tacno koju si probao

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
15.11.2011
Poruka
58
pozz ima li ikakva verzija iGO da radi na S4 5.0.1 verzija andr. nema kakvu nisam verziju stavljao samo nesta izbacuje kao nedostaje neki fajl
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Naravno da rade. Samo prvo trebas da znas da ako ti tel noje rootovan moras da koristis verziju koja ide na dve particije zbog memorije, a ako je rootovan moze i verzija koja ide samo na internu ili externu memoriju. Ako se odlucis za verziju za dve particije onda mi moras napisati putanju do memorijske kartice. Lepo procitaj prvi post u ovoj temi jer sam sve lepo napisao

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
103
Bok TODA.. Ja imam galaxy s4 i rotan je... Znači sad ovaj tvoj folder trebam samo copyirati na SD karticu instalirati i to bi trebalo biti to ? S obzirom da več imam sve fajlove i map, možeš mi editirati sys , jer pretpostavljam da je unutra sve ono bitno..
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@gtomas007 ,
pozdrav druze! Skini slobodno ovu verziju koja je samo za jednu particiju Ovo je link za iGO Primo sa MAPCHANGEROM samo za internu memoriju

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/JT8f/KZ3iQDUfy
i kopiraj je namemorijsku karticu, a zatim pogledaj uputstvo na prvoj strani moje teme vezano za putanju memroijske kartice tako stoo ces da instaliras xplore i da mi napises putanju kao sto sam zaokruzio na slikama. Kada mi to napises ovde ja ti kacim sys.txt fajl za tvoj s4
 
Natrag
Top