iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@toda81 hvala ti,bas cu da pokusam ako ne budem uspeo sa nekim drugim programom za pokretanje...aj kad smo vec kod tih problema mozes li mi dati neki link za skockanu verziju koja se pokrece za sve rezolucije sa memorijske kartice???
Sve moje verzije su za sve rezolucije i za obe particije u zavisnosti od toga da li je tel root-ovan ili nije. Ako jeste onda je moguc upis na memorijsku akrticu, a ako nema root onda nije omogucen i automatski iGO folder ne moze biti kopiran samo na memorijsku akrticu, vec se mora koristiti igo za dve particije gde se jedan deo kopira na internu memoriju, a drgi na memorijsku karticu
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
ufff ja nisam upoznat sa tim malim tajnama oko rutovanja i kopiranja......ja sam pretezno mislio na telefone koji nisu rutovani.....da ne gnjavim ljude na temi sa svojim pisanjem ( neznanjem ) mozes li mi dati neki link gde se vidi sta se tacno kopira na internu a sta na karticu?? ( ili ovde napisi ako nije opsirno i ne oduzima ti vreme ) hvala puno!!!
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, kad skines ovaj igo gde pise da je za dve particije u rar fajlu koji skines imas uputstvo sta se gde kopira. Naravno moras da mi napises i putanju do memorijske kartice,a o tome sam pisao mnogo puta i ostavljao uputstva, mada i za to imas uputstvo na prvoj strani. Sve novo sto dodam ubqcim moj prvi post u ovoj temi da bi se ostali lakse snasli

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
@toda81
Instalirao sam tvoju verziju iGO_Israel_9.6.29.636868 -na DVE PARTICIJE sa MAPCHANGEROM - 27. decembar 2016 na dva telefona: Samsung S2 i S3.
Na prvom telefonu (S2) sve super radi ali imam problem na telefonu Samsung S3.

Kada unesem adresu, izaberem Kreiraj rutu - pojavi se crni ekran koji dugo stoji.
Navedeno zaobidjem na taj nacin sto udjem u osnovni meni-ekran telefona preko srednjeg tastera na telefonu, kliknem na ikonu iGo i tada mi se pojavi opet slika na telefonu.
Medjutim vrlo brzo ekran krene da "stuca" - naizmenicno se pojavljuju slika navigacije i crni ekran.

Uradio sam reinstalaciju, ponovnu instalaciju, medjutim isti problem.

Da li moze da bude problem to sto sam "napucao" karte (Here i TomTom) skoro cele Evrope (bez Skandinavije), zgrade, poi mesta,...., kompetna instalacija je skoro 16GB.

U cemu je problem?

Instalacija na S2 je manja, zauzima oko 11.6GB.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
da li ima iGO sve rezolucije ekrana
Pa ja sam skinuo instalaciju koju je postavio toda81 za koju mislim da pokriva sve rezolucije.

Gde se to gleda?

U sys fajlu stoji da je AUTO.
U fajlu \iGo\data.zip\ui_android postoje direktorijumi 1024_768, 480_272 i 800_480.

Rezolucija na mojem telefonu S3 je 1280x720.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
@toda81
Instalirao sam tvoju verziju iGO_Israel_9.6.29.636868 -na DVE PARTICIJE sa MAPCHANGEROM - 27. decembar 2016 na dva telefona: Samsung S2 i S3.
Na prvom telefonu (S2) sve super radi ali imam problem na telefonu Samsung S3.

Kada unesem adresu, izaberem Kreiraj rutu - pojavi se crni ekran koji dugo stoji.
Navedeno zaobidjem na taj nacin sto udjem u osnovni meni-ekran telefona preko srednjeg tastera na telefonu, kliknem na ikonu iGo i tada mi se pojavi opet slika na telefonu.
Medjutim vrlo brzo ekran krene da "stuca" - naizmenicno se pojavljuju slika navigacije i crni ekran.

Uradio sam reinstalaciju, ponovnu instalaciju, medjutim isti problem.

Da li moze da bude problem to sto sam "napucao" karte (Here i TomTom) skoro cele Evrope (bez Skandinavije), zgrade, poi mesta,...., kompetna instalacija je skoro 16GB.

U cemu je problem?

Instalacija na S2 je manja, zauzima oko 11.6GB.
Kole, probaj da stavis samo par zemalja pa probaj onda navigaciju. Nisam do sad nailazio na taj problem, tj niko se na to nije zalio

Za sve rezolucije je svaki iGO kojo sam okacio

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Drago mi je da si zadovoljan.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
Probao sam samo sa Srbijom (ostale mape obrisao) i radilo je bez problema.
Nakon toga, vratio sam neke mape (ne kao prosli put), ukupno negde oko 11Gb - radilo je prvi put. Videcu kako ce raditi ubuduce.

Nego, neka mi neko objasni kako HUD funkcionise,...., aktivirao sam ga,...., gde se postavlja telefon u autu da bi to bilo upotrebljivo, sta treba uraditi,....
 
Natrag
Top