iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pa ti druze imas samo internu memoriju. Kako si izveo da ona dva foldera po uputstvu jedan kopiras na internu nemoriju, a drugi na memorijsku karticu?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Okacio sam i verziju koja je samo za internu memoriju i evo linka. Kasnije cu link ubaciti i na prvu str ove teme da bi se se sve bitno naslo i na prvoj str zbog lakseg snalazenje.

https://cloud.mail.ru/public/JT8f/KZ3iQDUfy

iGO 3.januar 2016 - sa MAPCHANGEROM - samo za INTERNU MEMORIJU- 27. decembar 2016.rar

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Kopirao sam naravno samo jedan, a i nisam odatle stavljao, ja sam skidao i druge verzije, i radi sve kad pokrenem, ali posle nece opet da se pokrene, kad ugasim
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Okacio sam i verziju koja je samo za internu memoriju i evo linka. Kasnije cu link ubaciti i na prvu str ove teme da bi se se sve bitno naslo i na prvoj str zbog lakseg snalazenje.

https://cloud.mail.ru/public/JT8f/KZ3iQDUfy

iGO 3.januar 2016 - sa MAPCHANGEROM - samo za INTERNU MEMORIJU- 27. decembar 2016.rar

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
RADIIIII, evo prebacio iGO folder ceo, pokrenuo stavio neke jos neke mape, imam q2, i sve radi, HVALA jos jednom punooo, i kad ugasim sto je najbitnije radi :)
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
ja sam danas pokusao da ubacim mom komsiji igo navigation 9.18.27.682862 i naleteo sam na problem ( kod mene na samsungu j5 radi super,instalirana je na internu memoriju )....on je kupio neki kineski mobilni koji ima android 6.0,metalno kuciste i ni malo ne zaostaje od mog samusnga,cak ima i vise rama!!!...kada sam pokusao da ga spojim sa lap topom on vidi samo memorijsku karticu pa onda moram da kopiram igo folder direktno sa mobilnog na internu sto me jako nervira i gubim vreme...instalirao sam mu astro file manager da bih mogao sve to da radim i na kraju da bih pokrenuo instalaciju....kada pokusam da pokrenem instalaciju on ne reaguje :( vidi ikonicu za instalaciju sasvim normalno apk format,sve isto radim kao i kod mene na samsungu ali kod njega nista ne uradi...probao sam i da brisem pa sve ponovo,pa da pokusam sa memorijske i opet isto.....da li se nekome mozda desavalo ovako nesto?? ili eto da neko mozda preporuci neku proverenu verziju da coveku ubacim bilo koji igo.....hvala unapred!!!
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
neki kineski mobilni koji ima android 6.0,metalno kuciste i ni malo ne zaostaje od mog samusnga,cak ima i vise rama
Pa vidis da ipak zaostaje za samsung-om.:)
Kolega se bakce sa "kinezima" i kaze da su mnogo nezahvalni i da cesto prave probleme. Probaj neki drugi file manager i mozda neku od NextGen verzija.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
ja sam danas pokusao da ubacim mom komsiji igo navigation 9.18.27.682862 i naleteo sam na problem ( kod mene na samsungu j5 radi super,instalirana je na internu memoriju )....on je kupio neki kineski mobilni koji ima android 6.0,metalno kuciste i ni malo ne zaostaje od mog samusnga,cak ima i vise rama!!!...kada sam pokusao da ga spojim sa lap topom on vidi samo memorijsku karticu pa onda moram da kopiram igo folder direktno sa mobilnog na internu sto me jako nervira i gubim vreme...instalirao sam mu astro file manager da bih mogao sve to da radim i na kraju da bih pokrenuo instalaciju....kada pokusam da pokrenem instalaciju on ne reaguje :( vidi ikonicu za instalaciju sasvim normalno apk format,sve isto radim kao i kod mene na samsungu ali kod njega nista ne uradi...probao sam i da brisem pa sve ponovo,pa da pokusam sa memorijske i opet isto.....da li se nekome mozda desavalo ovako nesto?? ili eto da neko mozda preporuci neku proverenu verziju da coveku ubacim bilo koji igo.....hvala unapred!!!
Probaj samo apk fajl ponovo da prebacis ili da ga posaljes sebi na mail i da ga onda direktno sa maila instaliras. Mozda je ostecen apk fajl prilikom prebacivanja

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
@toda81 probao sam da obrisem sve i onda ponovo prebacim i on nece zato mi je cudno da se zezam preko emaila....a iskreno i nisam te razumeo kako bih to preko emaila i uradio i kako sam ga ostetio sa copy-paste naredbom :/

@pera.simic nisam ni ja neki ljubitelj kineskih telefona ali eto on covek narucio iz kine i radi mu super, samo ovo nismo uspeli da ubacimo.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Licno mi se desavalo da se neki fajlovi ne prebace ili ne skinu kako treba pa ne mogu da ih instaliram.

Mislio sam da se kompom ulogujes na mail i da sa kompa mailom posaljes apk na tvoj mail koji ti je konfigurisan u tel i da ond adirektno u mailu kliknes da se skida apk i da tako probas da je instaliras.

Mozda je glupo ovo sto ti kazem, ali po nekad zna glupost da pravi problem

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
@toda81 hvala ti,bas cu da pokusam ako ne budem uspeo sa nekim drugim programom za pokretanje...aj kad smo vec kod tih problema mozes li mi dati neki link za skockanu verziju koja se pokrece za sve rezolucije sa memorijske kartice???
 
Natrag
Top