iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Moze pomoc oko mog slucaja ;), probao sam vise .apk fajlova i israel sa 6 i sa 5 kao pocetnim brojem, i sve radi kad instaliram, ali posle nece ponovo da pokrene, samo crn ekran bude...hvala
Reci mi tacno koju si verziju instalirao od ovih koje sam okacio

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Reci mi tacno koju si verziju instalirao od ovih koje sam okacio

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Prakticno sve Israel sa pocetnim brojem 4, 5 i 6 sam probavao (403969, 597461, 583618, 625822...) i onu poslednju sto sam posebno skidao Israel 636868...aj ako imas jos neku, a da znas da radi posalji

Jos nesto, zasto poi ne radi na ovim verzijama?
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Prakticno sve Israel sa pocetnim brojem 4, 5 i 6 sam probavao (403969, 597461, 583618, 625822...) i onu poslednju sto sam posebno skidao Israel 636868...aj ako imas jos neku, a da znas da radi posalji

Jos nesto, zasto poi ne radi na ovim verzijama?
Ocigledno je da nisi probao ovu verziju za dve particije, jer da jesi trazio bi mi da ti napravim sys.txt fajl za tvoj tel.

Poi radi provereno.

Takodje me interesuje da li si ti od ovih mojih verzija kopirao cele foldere iGO na tvoj telwfon ili si uzimao samo apk fajl i instalirao samo njega, a folder iGO je neki tvojnkoji si ti sastavljao?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Ocigledno je da nisi probao ovu verziju za dve particije, jer da jesi trazio bi mi da ti napravim sys.txt fajl za tvoj tel.

Poi radi provereno.

Takodje me interesuje da li si ti od ovih mojih verzija kopirao cele foldere iGO na tvoj telwfon ili si uzimao samo apk fajl i instalirao samo njega, a folder iGO je neki tvojnkoji si ti sastavljao?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Koristio sam ceo folder koji sam skinuo, nisam ubacivao svoje...a aj onda mi napravi sys.txt, probavao sam sa nekim mojim verzijama koje su radile na drugim mobilnim, i menjao sam sys u moju rezoluciju 1280x720 i nije htelo...hvala jos jednom

A i skinuo sam taj sa dve particije, taj sto ima 1.8GB, i odatle sam koristio svasta
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Problem je sto ne citas ono sto napisem. Lepo sam napisao da za tu verziju na dve particije moras da mi das putanju do memorijske kartice, a napisao sam i uputstvo na prvoj strani kako uz pomoc xplorera mozes da dodjes do tog podatka. Tek onda ti mogu napraviti sys.txt. Nije ni cudo sto ti nije radilo
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Problem je sto ne citas ono sto napisem. Lepo sam napisao da za tu verziju na dve particije moras da mi das putanju do memorijske kartice, a napisao sam i uputstvo na prvoj strani kako uz pomoc xplorera mozes da dodjes do tog podatka. Tek onda ti mogu napraviti sys.txt. Nije ni cudo sto ti nije radilo
U pravu si, ja sam samo instalirao ono sto sam skinuo, nije mi bilo jasno to za putanje (nisam nikad tako), imam internu memoriju, jel dovoljno to da kazem...hvala jos jednom
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pogledaj na prvoj strani moje uputstvo za xplorer. Okacio sam sliku. Samo pokreni xplorer i slikaj mi taj deo i okaci sliku ovde

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
nije mi bilo jasno to za putanje (nisam nikad tako), imam internu memoriju, jel dovoljno to da kazem...
Instaliras bilo koji File Manager sa stora ima ih mali milion
HTML:
https://play.google.com/store/apps/collection/search_results_cluster_apps?clp=ggEOCgxmaWxlIG1hbmFnZXI%3D%3AS%3AANO1ljJuPUU&num=48&hl=en
i onda:
1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png
Kad saznas putanju izmenis u sys ili posaljes informaciju @toda81 i on to promeni za tebe...
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kolega je po ko zna kojo put ostavio slikovno uputstvo, ali i dalje ne razumem sta je nekome tesko da procita i vidi to isto na prvoj strani kad ga neko lepo uputi. Ljudi definitivno ne citaju sta im se pise!
Noje meni tesko da svakome okacim jednu sliku, ali je nepotrebno i opterecuje sam forum

6f97b4b8a0f327fa58f34aa3bf979609.jpg


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top