iGO Primo - SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
25.08.2016
Poruka
32
Toda,ja mislim da sam ti se već jednom zahvalio,evo želim još jednom da ti se zahvalim od srca,navigaciju sam odavno instalirao uz malo tvog asistiranja.Nedavno sam se zaposlio kao Vozač Kamiona pa sam mogao da je istestiram max,radi u fulu.Još jednom puno ti HVALA,nije teško biti fin eh da su svi članovi kao vi.Poz....
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nema na cemu druze. Drago mi je da si zadovoljan a meni je zadovoljstvo kada mogu nekome da pomognem. Ako zatreba pomoc tu sam ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Komso, ova verzija na dve particije je ona koju sada koristim, s tim da je kod mene na jednoj particiji jer imam root ;) Mape menjam preko mapchangera jer su mi dovoljne here i tomtom mape. Contrast ne nadogradjuje svoje mape od 2014.godine sto je steta

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
@Pera simic, skinuo sam na drugom kompu naravno, instalirao i radi sve osim POI (ubacio sam svoje neke koje sam imao iz 2016, ali ne vide se pumpe i ostalo, ali najbitnije od svega je da kad ugasim Igo i hocu opet da pokrenem sa ikonice, nece da se otvori nego moram ponovo da instaliram da bih koristio, gde je problem? HVALA
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
@Pera simic, skinuo sam na drugom kompu naravno, instalirao i radi sve osim POI (ubacio sam svoje neke koje sam imao iz 2016, ali ne vide se pumpe i ostalo, ali najbitnije od svega je da kad ugasim Igo i hocu opet da pokrenem sa ikonice, nece da se otvori nego moram ponovo da instaliram da bih koristio, gde je problem? HVALA
Probaj neku drugu verziju od ovih koje je @toda81 postavio, a imas i ovu zvanicnu iGO Primo Israel 9.6.29.636868 (3 Mart 2016) od tolike verzije jedna mora da proradi.
HTML:
https://cloud.mail.ru/public/3NWP/9MJDGp1cY
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Lepo ti je kolega preporucio ds probas i neku drugu verziju. Kod mene sve radi kako treba. Obavezno prvo obrisi apk i folder igo pa tek onda kopiraj novi

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Ma sve ja to znam, vec par godina imam na kompu milion verzija, naravno na LG p700 je sve radilo, ali na ovoj vecoj rezoluciji na x power mora da se bas potrefi, a i POI sa starih verzija ne prepoznaje, a uspece valjda neka
 
Učlanjen(a)
16.11.2010
Poruka
15
Evo probao sa dosta .apk fajlova i ovaj Israel 696...kao i dosta sa 5.....koje sam skinuo odavde, i sve super radi kad pokrenem, imam i mape od pre 2016. Q2 koje su super, ali nece da vidi poi od pre koje imam i kad ponov hocu da pokrenem nece da otvori, gde moze da bude problem? Hvala svimaa
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
@toda81
Skunuo sa sam sa prve strane ove teme tvoje podesavanje za iGO Primo 3. januar 2016. na dve particije i instalirao na svoje Samsung S2 i S3 telefone - sve radi odlicno.
Nekada malo zna da stuca slika-brzo ponavljanje (ali mislim da je to zbog mojih save direktorijuma).
Medjutim link sa prve strane za HUD fajl - SCREENSAVER je mrtav. Mozes li okaciti novi link.
Koristim tvoj Doupas Silver 3D v9.0c skin.
 
Natrag
Top