iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Molim vas pomagajte, ne znam vise kome da se obratim :) instalirao sam iGO Navigation 9.18.27.682862 - 14.dec.2016 na internu memoriju ( nemam pojma koja je verzija ovo??? )... i sad ima problem sto je ovaj default skin ocajan
srecan.gif
pre sam imao na S3 telefonu iGO Israel i prijatelj je stavio pongo skin, mislim da je uzeo ux folder od skina i prebacio u iGO ux folder na telefon ali ne znam koliko je to dobro i dali uopste tako treba da se uradi ... pa bi vas zamolio, ako moze neko da mi kaze kako postaviti pongo skin ili neki link ka tutorijalu, posto ovaj default nema nista.. nema opciju da biram HERE ili Tom Tom mape, nema da izracuna potrosnju goriva, a najgore mi je sto prilikom postavljanja rute uopste mi ne nudi opciju da nadjem krajnju tacku preko mape, vec samo POI i adresu .. skinuo sam nesto od ranije neko upustvo ali to vise ne funkcionise... pa ako mozete molim vas da mi date link ka Pongo skinu za moju verziju i neko kratko upustvo kako to da odradim... Unapred zahvalan!
Pongo
Kod:
https://cloud.mail.ru/public/rdbB/K7ezbE1Ui

Obrisi svoj ux folder i prekopiraj ovaj iz linka iznad i to je to imas pongo skin...
Ako zelis neki drugi log-on prekopiraj jedan od ux dodataka iz loading_ux u tvoj ux folder...
Takodje prekopiraj i ui_nextgen ako zelis glasovna upozorenja za prekrsajne kamere...
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
a log-on to je onaj pocetni ekran? pre nego sto se otvori aplikacija igo?
 
Član
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruka
46
svaka cast pero.. hvala puno radi sve.. jedino malo sporije ovaj skin radi nego default ali je zato neuporedivo bolji.. hvala jos jednom
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Da li je neko probao poiplaza speedcsm za Srbiju i da li imaju smisla?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Lang_Serbian_Latin_BD - Lang_Serbian_Cyrillic_BD - NextGen

Prevod je za verzije NextGen sa osnovnim skinom.
Verzija - 06.02.2017.

*braonpas*
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Latin_BD.zip
    122,3 KB · Pregleda: 4
  • Lang_Serbian_Cyrillic_BD.zip
    125,2 KB · Pregleda: 2
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
NextGen - Lang_Serbian_Latin - Lang_Serbian_Cyrillic

Prevod je za verzije NextGen sa Pongo skinom.
Ovdje su dopune koje sam uradio - cca 200 novih linija.
Ova dva fajla kopirati u - iGO_xxx/content/lang
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Latin.zip
    110,8 KB · Pregleda: 30
  • Lang_Serbian_Cyrillic.zip
    113,9 KB · Pregleda: 23
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Lang_Serbian_Latin_BD - Lang_Serbian_Cyrillic_BD - NextGen

Prevod je za verzije NextGen sa osnovnim skinom.
Verzija - 19.02.2017.

- Ubacen prevod za recenice koje nedostaju
- Male ispravke
- Ubacena Cirilicna i Latinicna tastatura *
* Izraelski igo nema ni jednu tastaturu. Pa ce ovako taj problem biti rijesen zauvjek. A na ostalim verzijama nije vise potrebno da se dodaje cirilicna tastatuta.

*braonpas*
 

Prilozi

  • Lang_Serbian_Latin_BD.zip
    118,1 KB · Pregleda: 53
  • Lang_Serbian_Cyrillic_BD.zip
    122,3 KB · Pregleda: 35
Član
Učlanjen(a)
07.11.2010
Poruka
78
Treba mi global_cfg , ovaj link sa prve strane ne radi . Kada kliknem na njega zakoči mi. Na svaki link koji kliknem a global_cfg je on mi ubije stranicu na Chromu. .Imam Avic i Israel, i na oba mi traži global_cfg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top