iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
19.02.2013
Poruka
75
Ama, u tom 7z su dva skina u 7z formatu. Njih IgoPrimo ne vidi, o tome pišem.

Послато са SM-N9005
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
@zokcevi
Moras jos jednom da extraktujes ta dva .7z fajla dok ne dobijes sadrzaj koji u sebi ima sledece fajlove -
Doupas_v9.0b_Default_24.zip
Doupas_v9.0b_Pearl3D_24.zip
Doupas_v9.0b_Silver3D_24.zip i
Doupas_v9.0b_Crystal3D_24.zip.
Zatim ove fajlove kopiraj u Igo/content/skin.
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
MapChanger for android

Evo jos jedne aplikacije kojom mozete mijenjati tri, cetiri vrste mapa.

Postupak -
U folderu - igo/content napraviti foldere -
map_hr - Here mape
map_tt - TomTom mape
map_tm - TopMap
map_ot - Ostale mape. Npr. Contrast, Navigo.
poi_hr
poi_tt
poi_tm
poi_ot

u kojima su mape i poi odgovarajucih proizvodaca.
Ako imate tri vrste mapa i poi onda naravno imate i po tri foldera sa mapama i poi.

Raspakujte fajl - utility_directory.zip - i iz svakog od fajlova kopirajte u odgovarajuce foldere map i poi fajl - map.ch odnosno poi.ch.
Folderi - map i poi - sadrze map.ch koji idu u folder sa - HERE mapama.

Fajl - utility_gja.zip - preimenujte u - utility_gja.apk - i instalisite aplikaciju.
Pokrenite aplikaciju - GJA Utility - i jednostavno birajte koje mape ce biti ucitane.
Aplikacija sama pravi putanju do iGO-a a ako je ne uradi u - Settings - to mozete uciniti i "rucno".


Pogledajte prilog 75203 Pogledajte prilog 75202
Da li neko zna zašto kada pokrenem ovu aplikaciju i izaberem mapu, izbacuje mi poruku da igo nije instaliran , a kada pokrenem direktno igo radi ?
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Imao sam i ja problema sa setovanjem ovog mapchanger-a, koji sam ipak uspeo da podesim uz nesebicnu pomoc drugara marxiste! Sustina je da morate imati pravilnu putanju u podesavanjima mapchaner-a, konkretno ako koristite verziju AvicSunc u Set path morate upisati putanju /storage/emulated/0/iGO_Avic (vazi sa Samsung sa interne memorije) ili ako koristite basar onda iGO_Basar itd. Takodje u Nextgen program version morate zadati verziju programa koju koristite: Basar, Avic ili Avicsync. I path mode mora da bude na manual. U svakom folderu za mape morate imati map.ch koji mora imati pravilan naziv za folder u kome se nalazi. Takodje, svaki folder mora da sadrzi i base mapu.

EDIT:
Samo jedna mala ispravka. U folder map_ot idu OSM mape, a ne Contrast, Navigo, itd. One idu u map_tm (TopMap). I nisu obavezni odvojeni folderi za poi, dovoljno je da kao i do sada budu u jednom folderu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
iGO Primo Israel 9.6.29.636868 (Mart 3 2016). tu navigaciju koristim analazi se na internoj memoriji tableta. Inače je navigacija bez skinova, a ove sve foldere ima,
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Onda si verovatno uzeo mapchanger za nextgen. Pogledaj sta imas u podesavanjima?
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2009
Poruka
97
/storage/emulated/0/iGO i to sam probao isto sam probao /sdcard/iGO ; ali ništa a pre nekoliko meseci mi je radilo na ,,iGO_Israel_9.6.29.427562 ,,
 
Učlanjen(a)
09.10.2011
Poruka
274
Da li si siguran da je mapchanger za Primo verziju, ili ti nije dobra putanja? Samo polako, proveri sve jos jednom.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.983
iGO Primo - Skin_Doupas_V9.0c_Default & Silver & Pearl & Crystal 2.4_Final

image_04.jpg
image_05.jpg


Sta je novo
1 - Vrijeme ukljuceno u Skin. Sve sto trebate je - apk weatherservice iGO 1.06.7.apk
2- Postoji mogucnost da imate i glasovnu najavu za cijenu putarine.
3- Neki problemi i bug-ovi koji su primjeceni ovdje i na drugim forumima su otklonjeni.
4- Ikonice menija i ikonice vremena koje su postale kompatabilne za iGO Primo je uradio - jjavram
Hvala Doperman.

Kod:
http://hochladen.to/files/YW9zoRn1463855062.html
 
Natrag
Top