iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Član
Učlanjen(a)
10.03.2010
Poruka
9
Kako da ubacim skin GJAK? Da li da one foldere gfx i ui_android i ini fajl ubacim u sam folder iGO, ili idu negde drugde?
Sve zivo probah i uopste mi se ne pojavljuje u opcijama kada odem da promenim skin, samo mi prikazuje podrazumevano i podrazumevano noc. Ubacio sam moju rezoluciju u ini fajl. E da i meni daje kao opciju samo neke jevrejske tastature, ali sam promenio lang u serbian latin i daje mi evropsku tastaturu
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.028
Kako da ubacim skin GJAK? Da li da one foldere gfx i ui_android i ini fajl ubacim u sam folder iGO, ili idu negde drugde?
Sve zivo probah i uopste mi se ne pojavljuje u opcijama kada odem da promenim skin, samo mi prikazuje podrazumevano i podrazumevano noc. Ubacio sam moju rezoluciju u ini fajl. E da i meni daje kao opciju samo neke jevrejske tastature, ali sam promenio lang u serbian latin i daje mi evropsku tastaturu

Skinovi idu u - iGO/content/skin
 
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruka
64
Nakon ubacivanja fajlova braonpas-a evo sta meni izbaci

Screenshot_2014-09-09-15-26-17_zps6aa5242d.png
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
3.028
@ wvladimir65
To je braonpas i ubacio u zadnji keyboard.ini. Znaci samo srpsku cirilicu i latinicu.

@vladcepesh
Koristim - iGO_Israel_9.6.29.427562 i zadnji data.zip sa onim keyboard.ini iz # 270
 
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruka
64
Da, znam. Sa starim fajlom imam gomilu drugih ali nasa slova nisu prisutna na tastaturi iako kad otvorim keyboard.ini fajl vidim nasa slova, ali verovatno neodgovara string i nebudu prikazana na tastaturi.
 
Učlanjen(a)
23.12.2012
Poruka
64
Ja sam naskidao gomilu apk fajlova i ostaloga. Apk fajl koji sam ja instalirao nosi ovu oznaku:
iGO_Israel_9.6.29.427562_crk_sys_not_changed
data.zip je velicine 150 MB
 
Natrag
Top