iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
@pera.simic
Jel su ovo najnoviji ux fajlovi iz skina od 31.1? Pitam jer tts pro i speedcam.zip nisu totlano iste velicine kao sto je neko postavio na gpspower forumu. Tamo je wob postavio i korigovane ux,koje je pongo naknadno ispravio.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Poslednja verzija 31.01. koju je pongo oficielno objavio na svom forumu.
Probano i testirano.
Naknadne apdejte (korekcije i dopune ux itd) ne objavljujem odmah vec posle testiranja, tako da su neke od dopuna jos u fazi testiranja.

EDIT:
Svi updates i ispravke koji se ticu nas su ukljuceni u ovom paketu.
Tacka koje se spominje u speedcam.zip se ne odnosi na nas i kod nas ne postoji problem sa tim delom izgovora.
Ostale ispravke koje je @WOB radio (dodat grb na zastavi srbije itd pretpostavljam da ce on i objaviti).
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.05.2009
Poruka
204
Hteo sam da ubacim vocalizer ex2 u auto multimediju ali nemam opciju text to speech kao na slici https://imgur.com/a/A4DC6
Pa sam skinuo na vocalizer voices koji isto ima Lanu al ne znam kako da je prebacim sa vocalizer ex2 na ovaj vocalizer voices pa dal neko zna ili je probao od doktora za iGO?
Unapred hvala
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
@pera.simic
Jel su ovo najnoviji ux fajlovi iz skina od 31.1? Pitam jer tts pro i speedcam.zip nisu totlano iste velicine kao sto je neko postavio na gpspower forumu. Tamo je wob postavio i korigovane ux,koje je pongo naknadno ispravio.
Koliko je meni poznato, Pongo je izvršio korekcije samo u button_favorites.zip (dodata opcija pretrage) i ttspro.zip (neka izmena za nešto što su se Rusi žalili) i to zvanično objavio. Drugi su napravili i dodatak za lane info, da liči na diMkaWA skin za Primo.
speedcam.zip Pongo nije menjao u odnosu na skin od 31.01.2018
 
Učlanjen(a)
01.03.2017
Poruka
24
Novi pongo skin 31.01.2018 + new voice 2.1 + new lang @nislija30
Pogledajte prilog 105994

Kod:
https://drive.google.com/drive/folders/13499TLoHmZV4MVpwvcRadoMm9tGZLKSf?usp=sharing
skin ociscen od litvanskog jezika,
kamere za prosecnu brzinu podesena na 7200,
nova opcija pretraga u brzom meniju favorita...
Ovde imate dva neispravna podesavanja koja nisu aktivna pa prijavite neka popravi.
greska.png
 
Učlanjen(a)
01.03.2017
Poruka
24
To je glupo zasto da zadajem rutu da bi izvrsio neka osnovna podesavanja, svejedno ipak vi dajte predlog da se to popravi.
A drugo sta je sa ovim automatskim zumiranjem i to ne moze da se podesava.
Obrisao sam save sve sam vratio na fabricko i dalje ne radi.
greska.png
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Zato sto je autor to tako zamislio.
A sto se tice auto zoom da bi mogao da ga isklucis (podesavas) moras da tacku posmatranja stavis na Manuelno i onda dobijes mogucnost da podesavas auto zoom.
Ali da bi shvatio kako sta radi treba se malo poigrati sa podesavanjima...
1.png 2.png 3.png
 
Natrag
Top