iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
10.02.2017
Poruka
35
Ako zelite originalnu verziju jezika,skinite poslednji israel gift,world,ili neku placenu verziju na telefon i imate ga u obb folderu. Samo treba raspakovati instalacioni igo fajl i tu cete ga naci. Mislim da nisu svi isti iz ovih verzija,vec svaki ide sa svojom. BD-ov fajl je univerzalan za sve verzije, zato je i veci od ostalih i tesko da ce mu se potkrasti neka greska.
Fajl za skinove je jos veci,jer ima jos ubacenih linija zbog skina. Navigacija ce vam isto raditi u smislu brzine,koji god da stavite,samo ce odredjeni tekst biti nepreveden ako naprimer ubacite originalni lang u aplikaciju sa skinom. Originalni ima puno gresaka,kao da su ga prevodili sa google prevodiocem,provereno.
Ako vam je neki tekst nepreveden a to vam bas smeta,napisiite ovde,verovatno ce nenadsen videti i ispraviti ga. Ili ga ispravite sami - raspakujte fajl i udri po notepad++,samo nemojte da ga postavite na forum da ne bi doslo do zabune,jer je najbolje da jedan covek postavlja fajlove,inace ce da bude milion verzija i ode mast u propast :)
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
,samo ce odredjeni tekst biti nepreveden ako naprimer ubacite originalni lang u aplikaciju sa skinom.
Originalni lang u neki od skinova nikako ne moze...
Ako u konkretnom slucaju ubacis originalni lang u pongo skin ne radi se samo o nedostatku prevoda (sto je i naj manji problem) dobijas blagi uzas a odma mozes da se odreknes tts-a, osakatio si funkcionalnost navigacije.
Navodjenje pola srpski pola engleski, da ne pominjem vremensku prognozu, a o izgovoru znakova i zabrana skretanja ne sme ni da se pomislja.
E sad druga je situacija kada na primer uzmes lang za pongo i ubacis za originalni skin to vec moze...
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
iGO NextGen UX Google kokpitu Karte

Gumb Google Maps u kokpitu, vrlo korisno kada adresu i POI u iGO ne postoje NextGen, testiran i radi sa svim

Postavite maps.zip mapa UX
Da biste omogućili dodatak:
Glavni izbornik / Postavke navigacije / Pogled navigacija / Google Maps u kokpitu

Kod:
http://www108.zippyshare.com/v/iXVaeSMH/file.html
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
iGO NextGen UX Google kokpitu Karte

Gumb Google Maps u kokpitu, vrlo korisno kada adresu i POI u iGO ne postoje NextGen, testiran i radi sa svim

Postavite maps.zip mapa UX
Da biste omogućili dodatak:
Glavni izbornik / Postavke navigacije / Pogled navigacija / Google Maps u kokpitu

Kod:
http://www108.zippyshare.com/v/iXVaeSMH/file.html
Nema kod mene ove opcije posle dodavanja ovog ux-a. Jel ovo za pongo?

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Nema kod mene ove opcije posle dodavanja ovog ux-a. Jel ovo za pongo?

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
Ne...
EDIT:
ux dodaci koji nisu za pongo a dodaju se u ux ili nece raditi uopste ili ce raditi sa nekim ogranicenjima, (nece raditi izbor prikaza u kokpitu ili brzom meniju, nece moci da se iskljuce itd.).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Nebi baš rekao kod mene radi u igo nextgen pal,igo navigation,avic i igobasarsoft
 

Prilozi

  • slika 4.png
    slika 4.png
    327,1 KB · Pregleda: 63
  • slika2.png
    slika2.png
    177,3 KB · Pregleda: 58
  • slika 1.png
    slika 1.png
    303,5 KB · Pregleda: 55
  • slika 3.png
    slika 3.png
    299,1 KB · Pregleda: 54
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Izgleda da u danasnjem apdejtu Pongo skina ima lepih promena. Brzinski sam samo obratio paznju na par stvari koje su u zadnje vreme bile aktuelne i koliko vidim to je sredjeno.

- Testirao sam (u simulaciji) prolazak kroz tunel sa ukljucenom automatskom promenom dan/noc i aplikacija nije kresovala,
EDIT: Razgledao jos malo i ustanovio da je Pongo ovo resio bas na mestu za koje sam izneo misljenje da je uzrok problema:
...Od kad je, pored dnevnog i noćnog, ubacio i kolor mod, Pongov skin je baš postao mušičav...
[quote name="marxista" date="22.11.17, 0:17" post="67322642"]Кроме этого виновато автоматическое сменение день|ночь. И только в скине Понго. Заметил уже что ето начало тогда когда внесён способ выбора цветного режима.

Если ручно выберу день (ночь) тогда все будет хорошо.[/quote]
...podesavanja/ekran i eno uklonio je kolor menije

- za emergency SMS ne mora da se koristi eksterna aplikacija vec je moguce koristiti wicewandel/neoss75/arimi resenje sa java pozivanjem android defaultne app za tu namenu ...isto je i kada je hitni poziv u pitanju.
69a833a2952e3e6a897cf2443af48d54.jpg

EDIT: super, polozaj indikatora koriscene mape je prilagodjen gjamapchangeru i to uz primenu njegove metode za odabir ikonice - ne koriste se pridodate ikonice vec su npr. lokalni provajderi pokriveni ikonicama koje su usivene u detalje o mapi
9cc0c67fdc98297c082e05a15e30230a.jpg


Samo ovo me je interesovalo a primetio sam da se u paketu ne nalazi ni error_handling.zip sto kod mene stvara uverenje da ce skineri u buducnosti sve vise funkcionala prebacivati is ostalih ux-eva u sam skin.


Astal da blista bejbi!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top