iGO Primo, NextGen - dodaci, skin, branding, lang, voice, ux, poi, speedcam...

Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Zdravo. Evo jos 3 stvari koje bi trebalo korigovati u lang fajlu od 31.5 za pongo skin... ovaj najnoviji update jos nisam probao pa ako su I ove linije ispravljene onda super:
1. Kad javlja za opasnu uzbrdicu ili nizbrdicu lana radi to korektno ali problem su procenti jer kaze "opasna nizbrdica sedam PROMILE"
2. kad su u pitanju znaci za odron ,klizav kolovoz, divljac na putu..., tu nema problema ali je problem za trajanje te opasnosti jer kad se ispod tog znaka pojavi broj km lana to izgovara "DURATION tri kilometara"...
3. Ako na telefonu nema interneta I posle sat vremena se pokrene azuriranje vremenske prognoze lana cita engleske reci kako su napisane kao u prilogu na 6.13 uminuteshttps://drive.google.com/file/d/0B1yD0vyzInCMRWV1WTFaTmt5bnM/view?usp=drivesdk
Panto kasnis... post #979 sve to je korigovano. Verzija je 17.06.
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
Update srpskog LANG-a za PONGO skin 17.06
Odlican posao kolega @nislija30
Evo jos par linija koje bi bilo korisno prevesti.
---
The weather is not available at the moment.="_."
In 'Regional Settings' select supported TTS Voice="_"
Audio="_"
No Sound="_"
Audio is currently as TTS is Off="_"
Not required in this case="_"
Invert 'Visual'. Long Click - 'Reset'="_."
---
Edit:
Weather="Vremska prognoza"
Weather Along Route="Vremska prognoza na ruti"
Weather Forecast="Vremska prognoza"
Weather Location Management="Podešavanje lokacije za vremsku prognozu"
---
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.08.2016
Poruka
46
Lang??? Možeš bilo koji u koji god skin hoćeš, imam utisak da si mislio na Voice_ Lana_TTS? Ako sam upravu, ljudi to rade u slobodno vreme za dobrobit svih nas. Msm preterano je zahtevat još, sem Pongo ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
61
Citam par strana unazad i ne nalazim.taj pongo skin....imam igo nextgen od 15.6.2016
Mogu li pomocu ski changera da promenim skin da nemenjam ime ux folder i dat foldera.
 
Učlanjen(a)
29.08.2016
Poruka
46
otvori link par postova gore, @nislija30 post #991, skini UX.zip raspakuj sa 7zip, pa vadi iz njega > the_skin_by_pongo.zip < A odgovor za ostali deo pitanja zavisi, zbg čega bi menjao skin, zbog čega hoćeš pongo skin da koristiš? Koliko sam ja skontao Pongo Skin se uglavnom koristi, jer za njega su složili Lang i Voice_TTS, da čita i izgovara navigaciju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Opcije koje ima pongo nema default skin sto je ogromna prednost ponga. Za mene je doupas skin za igo primo br 1, a za nextgen pongo

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
13.03.2013
Poruka
61
Iskreno nemam pojma sto bih ga instalirao ali sam.pomislio cim.20 strana pricate o tom.skinu,pa.morada ga vredi ubaciti,a i evo sada ste mi ti drumas i ti toda dali razlog da ga instaliram.....ja cak ni ne znam.cemu sluzi taj lang file.....a imam ubacen tts lanu pa cu ga i zbog toga ubaciti.....najnoviji lang file je u tom.postu 991 ili ga skidam.na drugim.mestu,posto sam procitao da ste ga dosta prepravljali u zadnih par postova
 
Natrag
Top