iGO Primo Navigacija

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Nisam, jer je link u toj temi "mrtav", i ne mogu da preuuzmem taj Doupas skin, što je toda81 postavio.

Možeš da koristiš bilo koji Dupas skin zip fajl. Probao sam ja sada i sa Doupas i sa diMka, radi za svaki...

Pakuju se kao zip fajlovi, da bi zamena skina bila jednostavna, iz aplikacije.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Procedura je detaljno opisana u temi igo primo skockane verzije na prvoj strani gde se nalazi i link za download, ali sam link omacio i u ovoj temi par postova unazad. Skines rar fajl sa doupas skinom i odrarujes. U njemu imas detaljno uputstvo sta treba da radis. Ukratko, samo se svi fajlovi iz dobinenog foldera kopiraju direktno u memoriju telefona u igo folder i prekopiraju se preko vec postojecih ako izbaci tu info. Posle toga porenes igo i imas sigurno doupas skin.

NAPOMENA: Moj ti je predlog da pre svega jer si svasta menjao i radio sa nekim fajlovima lepo obrises igo apk i igo folder pa da ponovo kopiras taj moj igo folder iz pocetka i tek onda da kopiras ove fajlove za doupas skin

Послато са SM-A710F уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
26.09.2013
Poruka
7
pozdrav svima
imam neobican (za mene) problem.
uređaj je samsung galaksy active tablet SM-T360 android fabricki 5.1.1
instalirao sam na internu memoriju IGO Primo 9629636868 bez ikakvih poteskoca.
problem je sledeci : uredjaj radi perfektno ALI preko noci folder IGO biva obrisan ,APK je tu ali foldera nema ??? .
probano u tri dana tri puta ista stvar
instalirao sam IGO Basar 91827709965 NextGen takodje bez poteskoca ali preko noci opet nema IGO foldera ?
Molim za ideje i predloge.
Hvala
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.262
pozdrav svima
imam neobican (za mene) problem.
uređaj je samsung galaksy active tablet SM-T360 android fabricki 5.1.1
instalirao sam na internu memoriju IGO Primo 9629636868 bez ikakvih poteskoca.
problem je sledeci : uredjaj radi perfektno ALI preko noci folder IGO biva obrisan ,APK je tu ali foldera nema ??? .
probano u tri dana tri puta ista stvar
instalirao sam IGO Basar 91827709965 NextGen takodje bez poteskoca ali preko noci opet nema IGO foldera ?
Molim za ideje i predloge.
Hvala
Vec je negde pisano i objasnjeno u nekoj od tema (2 potencijalne mogucnosti kao problem):
Sve klinere prinudno zaustaviti (maluelno ili automatski sa greenyfy):
3.png 4.png
A google play zastitu iskljuciti (posto nicemu ne sluzi samo smeta):
1.png 2.png
 
Učlanjen(a)
26.09.2013
Poruka
7
Vec je negde pisano i objasnjeno u nekoj od tema (2 potencijalne mogucnosti kao problem):
Sve klinere prinudno zaustaviti (maluelno ili automatski sa greenyfy):
Pogledajte prilog 105892 Pogledajte prilog 105893
A google play zastitu iskljuciti (posto nicemu ne sluzi samo smeta):
Pogledajte prilog 105894 Pogledajte prilog 105895

hvala za predloge ,ali obe ove akcije sam vec uradio ,interesantan problem javicu kako napreduje.Veceras sam preimenovao IGO folder davidim sta ce da se desi.Pozdrav svima
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
... ali obe ove akcije sam vec uradio...

Pa ako si to uradio sto onda nisi i napisao da si to uradio vec si napisao da si uradio sasvim drugo? Cemu dezinformacije?

Treba da pazljivo, jasno i tacno opisujes problem i svoje pokusaje kako ne bi obezvredjivao trud i dobrotu onoga koji ti pomaze.

EDIT: ...i ne treba samo nasilno zaustaviti klinere (jer ce se posle reboot-a OS ponovo ukljuciti) vec ih treba deinstalirati ako je moguce (zato sto su pošast za OS) a ako nije moguca deinstalacija onda ih svakako treba disejblovati.

EDIT O5: ...a play protect ne treba iskljucivati, posebno na kineskim i sumnjivim romovima a i onda kada posecujete sumnjive lokacije (jer mozete popiti zlonamernu/e aplikaciju/e posle cijeg delovanja mozda nikad vise necete moci da koristite taj uredjaj). Ispravna odluka je koriscenje plej zastite s tim sto cete valjda umeti da razlucite da li zelite ili ne zelite da dozvolite odnosno zabranite instalaciju/deinstalaciju neke app. Dobra strana play protecta je to sto je sposoban da spreci instalaciju (potencijalno zlocude aplikacije) bez vase dozvole.

Astal da blista bejbi!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.09.2013
Poruka
7
Pozdrav svima
post 4463 nastavak
IGO folder biva obrisan i sa interne memorije i sa dodatne memoriske kartice .
IGO folder biva obrisan bez obzira da li tablet ima pristup internetu ili ne ( moj zakljucak je da ga brise android koji je u tabletu ).
IGO folder NEbiva obrisan ako se preimenuje (moj zakljucak je da android iz tableta trazi folder sa imenom igo i brise ga ne analizirajuci sadrzaj foldera.
Pitanje : da li moze da se preimenuje IGO folder a da aplikacija radi tj.sta treba da se uradi da bi tako funkcionisalo.
HVALA pozdrav svima
ako neko ima konstruktivan predlog ili ideju bio bih zahvalan.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pitanje : da li moze da se preimenuje IGO folder a da aplikacija radi tj.sta treba da se uradi da bi tako funkcionisalo.
HVALA pozdrav svima
Da, možda može...

Otvori apk fajl npr. Total Commander-om, otvori foldere /res/raw/ gde ćeš pronaći osnovni sys.txt
Screenshot_2018-01-24-08-06-24.png
Onda tu promeni data_folder_name u željeni naziv (mora biti vezan naziv, bez space)...
Screenshot_2018-01-24-08-07-18.png
Onda snimi tu izmenu, zapakuj apk fajl, uradi re-sign apk fajla...
(Sve ovo možeš jednostavnije da uradiš i sa ApkEditor app...)

Promeni naziv iGO foldera u ono što si napisao u sys.txt, promeni i data_folder_name i u sys.txt koji stoji u iGO folderu, da ne pravi smetnje...

Zatim instaliraj Pa probaj, a ja ti garantujem da će ti Android obrisati i taj preimenovani folder...

Jednostavno, aplikacija ukazuje vezu sa tim folderom i ovi Cleaner-i i Space Saver-i, koje kažeš da si isključio, će ti obrisati iGO folder...
Good luck!

EDIT: Uuuu, tek sad vidim da je u pitanju iGO Primo, tako da možeš da zaboraviš sve ovo...
Screenshot_2018-01-24-08-45-56.png
Možda i može!?!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top