iGO Primo Navigacija

Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Meni se isto tako dešavalo sa tim skinom..
Iako je moja rezolucija (854x480) ubačena u info.ini,doupas skina nije bilo,tj.iGO ga nije vidio
Pošto su mi drugi skinovi bili u redu,kopirao sam iz njih te rezolucije..
Izgleda smiješno ali sam jedino tako mogao koristiti taj skin.
Znači,nađi neki skin koji je o.k i gdje stoji supported_resolutions kopiraj vrijednosti i zalijepi u doupas
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Da, treba da se obriše ; ispred redova.

Ali pošto imaš virtuelne tastere na ekranu, onda rezolucija baš i nije 1280x720...
U zip fajlu za skin ima info.ini u kome piše lista rezolucija. Ukoliko tvoja nije na tom spisku, app neće videti skin.

Dakle, instaliraj npr.
https://play.google.com/store/apps/details?id=lt.andro.screensize
Pa očitaj realnu rezoluciju svog ekrana, za Landscape i za Portrait i upiši vrednosti u info.ini
Pogledajte prilog 104608 Pogledajte prilog 104609
Application window size
Ili daj screenshotove


Instalirao sam oovu aplikaciju, video svoju rezoluciju,

Screenshot_2017-11-04-13-23-25.png Screenshot_2017-11-04-13-26-15.png

ubacio u ingo.ini, ali onda ne mogu da pokrenem navigaciju. Krene da se pokreće, i na pola izadje iz navigacije.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Sad obriši save folder ponovo.

U info.ini dodaj
1144_720,672_1196,

U sys.txt stavi

[android]
fullscreen=0
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Druze, vec sam ti rekao na pp koje je resenje za taj problem kada prilikom pokretanja igo primo izgled nije kao na doupas skinu. U temi igo primo skockane verzije sam napisao sta treba da se skine i gde da se kopira da bi izgled bio doupas skin. Nije mi jasno kako ljudi ne citaju sta se pise.

Послато са SM-A710F уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Sad obriši save folder ponovo.

U info.ini dodaj
1144_720,672_1196,

U sys.txt stavi

[android]
fullscreen=0

Dodao sam ovu rezoluciju u info.ini, zamenio ovo u sys.txt, obrisao stari "save" folder, ali onda ne mogu da pokrenem navigaciju. Krene, da se pokreće, i na pola izadje. Kad vratim sve na staro, bez ovih dodatih rezolucija i izmenjenog sys.txt, pokrenem normalno navigaciju, ali i dalje ne mogu da podesim Doupas skin.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Pretpostavio sam...
Kažu da to tako radi... Ali izgleda da niko nikada to nije uspeo...
Da li si probao ovo što Toda predlaže, da raspakuješ Dupas skin i da kopiraš foldere gfx i ui_android direktno u iGO folder?
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Pretpostavio sam...
Kažu da to tako radi... Ali izgleda da niko nikada to nije uspeo...
Da li si probao ovo što Toda predlaže, da raspakuješ Dupas skin i da kopiraš foldere gfx i ui_android direktno u iGO folder?


Nisam, jer je link u toj temi "mrtav", i ne mogu da preuuzmem taj Doupas skin, što je toda81 postavio.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Obnovicu link u toku dana. To provereno radi na svakom tel gde je pravilo problem kao kod tebe

Послато са SM-A710F уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top