iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Sve sam to već radio, ali neće pa neće. Ne koristim stari sys fajl, već onaj iz instalacije. Imam tu instalaciju na kompu, i kad zamenim telefon, odatle je instaliram. Do sad je tako funkcionisalo, ali sad neće. Ne znam gde grešim?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.989
Ako si sve kopirao sa starog telefona - pogledaj u folderu iGO ako imas fajl - device.nng - brisi ga.
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Nisam iz telefona, kopirao sam svežu instalaciju iz kompjutera. A fajl "device.nng" postoji u u folderu licence u instalacionoj verziji. Jel' treba i odatle da ga obrišem?
 

Prilozi

  • Screenshot_2.jpg
    Screenshot_2.jpg
    16,7 KB · Pregleda: 31
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Da li je problem što je u starom telefonu memorijska bila "SD kartica" a sad u ovom je "SanDisk Sd kartica"? Da li treba nešto da se menja u sys tht zbog toga i šta?
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Da li je problem što je u starom telefonu memorijska bila "SD kartica" a sad u ovom je "SanDisk Sd kartica"? Da li treba nešto da se menja u sys tht zbog toga i šta?

device.nng se nalazi na memoriskoj kartici ili memoriji telefona i u okviru foldera licence..
briši obadva..
ne treba ništa da se mjenja u sys....memorijska kartica je memorijska bez obzira ko je proizvodi..
probaj to prvo instalirati na memoriji telefona,bez mapchangera ..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Obrisao sam "save" folder, instalirao navigaciju iGO_Israel_9.6.29.583618_sys_not_changed, krenem sa početnim podešavanjima, i kad izadjem iz navigacije pri ponovnom pokretanju ponovo mi traži podešavanja. U iGO folderu nema formiranog "save" foldera sa zapamćenim podešavanjima. Probao sam da instaliram iGO 3.januar 2016 -za JEDNU PARTICIJU sa MAPCHANGEROM - 17.06.2017 odavde sa foruma, ali ni on ne funkcioniše, aprobao sam ga i na memorijskoj kartici, i na memoriji telefona. Kad pokrenem tu navigaciju, na početku piše "Jezik instalacije", ali nigde nema ponudjenog jezika koji mogu da odaberem. Kod prve instalirane navigacije mi ne funkcioniše Doupas skin (nema ga u ponudjenim opcijama) i ne funkcioniše mi ni MapChanger koji mi je na starom telefonu radio normalno. Na starom telefonu Huawei mi je android verzija bila 4.4 i rezolucija ekrana 800x480, a na ovom novom (isto Huawei) je android verzija 6.0 a rezolucija ekrana je 1280x720.
Ovi je sys txt iz ove prve navigacije:

Da li u njemu treba nešto promeniti, i šta uopšte da uradim, da mi navigacija radi?
Vlado jedno pitanje, jel ti kombinujes Igo_nextgen i Doupas skin za Igo Primo?
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
krenem sa početnim podešavanjima, i kad izadjem iz navigacije pri ponovnom pokretanju ponovo mi traži podešavanja.
Pažljivo sam pročitao ovu tvoju poruku, ali ova tvoja izjava samo potvrđuje da si iGO folder kopirao na "pogrešnu" memoriju, tj. nisi ga kopirao na tzv. Default Write Disk.
Posle si verovatno iGO folder kopirao na "pravo mesto", ali nisi obrisao stari.
Važno za installaciju iGO:
1. iGO folder mora biti na Default Write Disk-u
2. Na uređaju sme biti samo jedan iGO folder

Da ne bismo više nagađali, šta je i kako je, molim te instaliraj Total Commander sa Google Play i napravi Screen Shot ekrana TC.
Screenshot_2017-11-02-07-13-51.png
Kod mene izgleda ovako, a kod tebe verovatno drugačije, ali ćemo na osnovu toga znati na kojoj memoriji MORA da bude iGO folder. Sve ostale iGO, addons i sl. foldere moraš obrisati.
Kad ti proradi iGO Primo, onda ćemo rešavati Doupas skin
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Instalirao sam Total Commander, i evo screen shota:

Screenshot_2017-11-02-20-40-15.png
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Joj
Ime tvoje kartice, onako kako je sistem vidi je:
5B40-1AE8
I to je više puta rečeno: Čitajte, ljudi, čitajte.... malo pažljivije
Važna je verzija Androida, važan je model telefona...detalji.
Ali ovo je već prežvakano :)
 
Natrag
Top