iGO Primo Navigacija

Učlanjen(a)
21.09.2014
Poruka
3
Ja prelistam al ne mogu, nece pa nece, ima milion stvari pa ne znam koja za sta ide...
Uglavnom akinuo mape i instalirao...
Sledeci problemi:
Kada upalim navigaciju nekada a nekad ne, pojavi se: Missing or incomplete folder/storage/742-1941/iGO_Israel/license.zip:/storage/742-1941/iGO_Israel/license.zio (Permission denied)
sledeci problem, ne pamti mi uopste jezik koji sam stavio, recimo stalno mi vraca na engleski...
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Joj
Instaliraj NG sa interne memorije. Aman, što li ga uopšte pokrećete sa spoljne. Prethodno naravno deinstaliraj trenutni paket po propisu.
Pre tvog sledećeg pitanja: ČITAJ. Mnogo tematike, mnogo puta pisano.
Ceo NG paket je cca ~50MB, svako ima toliko slobodnog prostora u internoj.
I naravno, kompletan content može na eksternu karticu, osim speedcams i license. I za to: čitaj. Uopšte nije teško.
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Promenio sam telefon, u starom telefonu je rezolucija ekrana bila 800x480, i Doupas skin mi je funkcionisao normalno. Sad u novom telefonu rezolucija ekrana je 1280x720, i Doupas skin mi ne radi. Menjao sam rezoluciju u sys txt, ali i dalje ne radi.
 

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
Da li si "preuzeo" iGO folder sa starog telefona, ili si uzeo nov iGO folder?
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Preuzeo sam sa starog telefona, tj. ubacio memorijsku karticu sa starog telefona na kojoj je bio folder iGO, a APK sam istu, koju sam imao iGO_Israel_9.6.29.583618_sys_not_changed "ubacio" sa kompa. Ne mogu da "ubacim" APK iGO_9.6.29.636868, preuzetu ovde na Forumu, jer mi pokazuje da ima Trojanac u sebi.
 
Učlanjen(a)
21.12.2016
Poruka
72
Obrisao sam "save" folder, instalirao navigaciju iGO_Israel_9.6.29.583618_sys_not_changed, krenem sa početnim podešavanjima, i kad izadjem iz navigacije pri ponovnom pokretanju ponovo mi traži podešavanja. U iGO folderu nema formiranog "save" foldera sa zapamćenim podešavanjima. Probao sam da instaliram iGO 3.januar 2016 -za JEDNU PARTICIJU sa MAPCHANGEROM - 17.06.2017 odavde sa foruma, ali ni on ne funkcioniše, aprobao sam ga i na memorijskoj kartici, i na memoriji telefona. Kad pokrenem tu navigaciju, na početku piše "Jezik instalacije", ali nigde nema ponudjenog jezika koji mogu da odaberem. Kod prve instalirane navigacije mi ne funkcioniše Doupas skin (nema ga u ponudjenim opcijama) i ne funkcioniše mi ni MapChanger koji mi je na starom telefonu radio normalno. Na starom telefonu Huawei mi je android verzija bila 4.4 i rezolucija ekrana 800x480, a na ovom novom (isto Huawei) je android verzija 6.0 a rezolucija ekrana je 1280x720.
Ovi je sys txt iz ove prve navigacije:

Da li u njemu treba nešto promeniti, i šta uopšte da uradim, da mi navigacija radi?
 

Prilozi

  • sys.txt
    2 KB · Pregleda: 5
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.654
Ne možeš da koristiš stari sys. Nema veze sa novim setapom ni izdanjem programa.
Ajd lepo ispočetka po propisu: stop app > clear cache > unninstall > pa nova instalacija sa apk_make_sys
 
Natrag
Top