iGO Primo Navigacija

VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Hm. Gledaj, šta je sporo po tebi. To što neko računa brzinu uređaja puštajući kalkulaciju od 3692km nema veze sa mozgom. Kada voziš, važna ti je preciznost i stanje na ekranu. Niti ideš brzinom od 2 maha pa da se situacija menja u deliću sekinde. Niti ćeš se igrati sa njim tapkajući svakog minuta na ekranu. Tvoj potpis sve govori, tu se apsolutno slažemo :)
Skoro sam ubacio klasičan, provereni, Primo 9.6.13.405512 na par bluberija, po meni rade extra. Prezadovoljni su i korisnici. Jedan beše najobičniji 2GO547, drugi se i ne sećam koji.
Čisto da napomenem, lično, aktivno za vožnju koristim jedan navi već punih 10 godina. 366MHz, 64MB rama, nikada me nije izdao. Ne računam 6 mobilnih u kući, tablet i PC.
Zašto 800x480? Na 5" nema previše smisla. Ako gađaš malo veći ekran već bih tražio. Mada za one sa slabijim vidom preporuka ide kontra :p
Zaključani, obično su ni markirani, mora da se instalira njihov softver, tj onaj koji je fabrika predvidela. Ako hoćeš da ga promeniš moraš da se pomučiš, mada je to sve lakše uz našeg prijatelja Kopču :) To jest, tražio bih navi bez ikakvog softvera u sebi (najčešće kinezi) ili neki koji ima modele sa više varijanti (Navigon, Primo, Navitel, Mireo...) pa onda znaš da možeš skoro sigurno da menjaš.
Zamalo da zaboravim: EKRAN. Opipaj ga, pogledaj ako imaš mogućnosti, vidi kako tač reaguje i da li daje jasnu sliku.
I, zlatno pravilo pre svake kupovine danas: GUGLAJ. Za sve što ti padne na pamet u vezi modela koji te privuče.
Prevnstveno gledaj na šta se žale kupci, što više fidbeka to bolje. Ekran, baterija, kvalitet GPS prijema primarni činioci.
Još jedna sitnica. Ti Primo-i su full crack*d, na njima radi sav sadržaj, nekako su pouzdaniji kod pravog navođenja i kao uređaji su žilaviji. Zato opstaju i dan danas.
Sa druge strane Android bazirani, moderniji, daju ti više mogućnosti, možeš da biraš više softvera, pa i za neku budućnost.
Ali onda ako tražiš veći ekran, možeš i da ganjaš neki kasvetan 7" tablet. Samo neka ima rezoluciju bar 1280x800 i provereno ime/model.
Izbor je samo tvoj.
Ajd laku noć... :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
16
POŠTOVANI,NOV SAM U OVOME.DA LI MOŽE POMOĆ?GDE MOGU DA SKINEM IGO ZA REZOLUCIJU 1920X1080 I 1280X720.HVALA UNAPRED
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Na 1. Strani u ovoj temi. Igo Primo.
Imaš i temu Igo_nextgen. Takodje na 1. Strani.
Posto si nov, imaš vremena sedi čitaj i budi skoncentrisan. Sve je objašnjeno.
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
16
INSTALIRAO SAM UŠAO U PODEŠAVANJA,PODESIO,PUSTIO SIMULACIJU,IZAŠAO IZ APLIKACIJE I KADA SAM PONOVO UŠAO U NJU MORAM OPET IZ POČETKA DA PODEŠAVAM.U ČEMU MOŽE DA JE PROBLEM?
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
INSTALIRAO SAM UŠAO U PODEŠAVANJA,PODESIO,PUSTIO SIMULACIJU,IZAŠAO IZ APLIKACIJE I KADA SAM PONOVO UŠAO U NJU MORAM OPET IZ POČETKA DA PODEŠAVAM.U ČEMU MOŽE DA JE PROBLEM?

Kucaj normalan tekst, malim slovima.
Po forumima se ovakav stil pisanja smatra nekulturnim, konkretno označava naglašavanje (može za jednu reč), i VIKANJE kada pišeš ceo tekst na taj način.

I, počni da čitaš. Odvoji nekoliko dana, lagano, neke stvari jednostavno moraš da naučiš i da se uputiš u tematiku. Ne ponašaj se kao tipični Srbin koji uputstvo uzme u ruke tek kada vidi da se debelo za*ebao :D
 
Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
16
Hvala na ukazanim greškama! Kolega iz prethodnog posta mi je pomogao da rešim problem, hvala!p.s.na telefonu mi je tako nameštena tastatura pa se nisam obazirao na to da su velika slova
 
Učlanjen(a)
29.08.2016
Poruka
46
Ekipa svaka čast na radovima!!!
Instalirao sam na BBerry Classic -10.3.3 OS, dobijen iGO Primo verzija - iGO_Israel_9.6.29.578681_sys_not_changed, koji dobro radi na BB Passportu.

BB ima specicifičan OS, iGO mora biti na internoj memoriji u folderu > misc\android.
Namučio sam se instalacijom, proradio iGO tek zamenom tj ubacivanjem iz moje arhive sys.txt original i sys1.txt u koji sam upisao moju rezoluciju 720_720.

E ali imam problema:
- svaki put moram proći početna podešavanja?
- ne pamti istoriju unapred spremljenih ruta, favorite?
- i kad pokrećem iGO ispiše mi Voice Problem ? ali posle klika na ok, priča Nevena samo tako. Ovo treće nije problem, rešiću. Jednom mi je nestalo prilikom pokušaja rešavanja prva dva problema, dodavanjem nekog od sys.txt.


Voleo bih da mogu ovo rešiti, da bi imalo smisla ići dalje u smislu friziranja samog iGO, map charger, skin da bude ljepši od > @ Toda81- Dupas silver 3D najlepši :) < mada sam za, što je prostije to je efikasnije, pogotovo na 3.8" ekranu, ali volim da se igram.
Nije mi teško čitati(guglam već tri dana) upoznat sam s osnovama iGO, imam dosta toga u arhivi.

Google me uputio na ono za novije androide "instaliraj na internu", ali ovde je već iGO na internoj.

Od pokušaja, uporedjivao sam razne sys.txt od iGO koji su mi radili na androidu i ovog u Passport, ali džaba, ako sam i bio na dobrom putu. Ne znam gde bi još mogao biti problem?

Ako ima neko voljan da mi pomogne/uputi, da rešim problem na ovom mutantu BB 10 & Android.

Edit
u sys1.txt stoji
[interface]
save_checksum=0
evo oba sys.txt
 

Prilozi

  • sys.txt
    1,9 KB · Pregleda: 13
  • sys1.txt
    1,4 KB · Pregleda: 7
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.04.2013
Poruka
427
Ekipa svaka čast na radovima!!!
Instalirao sam na BBerry Classic -10.3.3 OS, dobijen iGO Primo verzija - iGO_Israel_9.6.29.578681_sys_not_changed, koji dobro radi na BB Passportu.

BB ima specicifičan OS, iGO mora biti na internoj memoriji u folderu > misc\android.
Namučio sam se instalacijom, proradio iGO tek zamenom tj ubacivanjem iz moje arhive sys.txt original i sys1.txt u koji sam upisao moju rezoluciju 720_720.

E ali imam problema:
- svaki put moram proći početna podešavanja?
- ne pamti istoriju unapred spremljenih ruta, favorite?
- i kad pokrećem iGO ispiše mi Voice Problem ? ali posle klika na ok, priča Nevena samo tako. Ovo treće nije problem, rešiću. Jednom mi je nestalo prilikom pokušaja rešavanja prva dva problema, dodavanjem nekog od sys.txt.


Voleo bih da mogu ovo rešiti, da bi imalo smisla ići dalje u smislu friziranja samog iGO, map charger, skin da bude ljepši od > @ Toda81- Dupas silver 3D najlepši :) < mada sam za, što je prostije to je efikasnije, pogotovo na 3.8" ekranu, ali volim da se igram.
Nije mi teško čitati(guglam već tri dana) upoznat sam s osnovama iGO, imam dosta toga u arhivi.

Google me uputio na ono za novije androide "instaliraj na internu", ali ovde je već iGO na internoj.

Od pokušaja, uporedjivao sam razne sys.txt od iGO koji su mi radili na androidu i ovog u Passport, ali džaba, ako sam i bio na dobrom putu. Ne znam gde bi još mogao biti problem?

Ako ima neko voljan da mi pomogne/uputi, da rešim problem na ovom mutantu BB 10 & Android.

Edit
u sys1.txt stoji
[interface]
save_checksum=0
evo oba sys.txt
u sys.txt nemas odeljak [folders]
u sys1.txt proveri putanje i preimenuj u sys.txt, mislim da tu lezi tvoj problem
 
Natrag
Top