Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

iGO NextGen winCE6

Diskusija u 'Mobilni Svet' započeta od vladcepesh, 13.12.2015.

1. jocar96

jocar96

Zahvala:
    34
    Nije, bas sam zato i primetio. A ova verzija mi radi full, ove prethodne stekale.

Ali ne znam, do cega je. Ne znam sta utice na to, koji fajl. Verovatno ne pase na ovu verziju.

2. WOB

WOB Član

Zahvala:
    1.328
    A kada si instalirao NextGen, zadržao si stari content folder?

3. jocar96

jocar96

Zahvala:
    34
    Nisam zadrzao taj folder, ali sam dosta stvari dodao iz prethodnoh. Cak sam i dodao neke foldere koji nisu bili na novom a jesu na primo, tipa radars. Al sam zaj..o stvari -_-

4. WOB

WOB Član

Zahvala:
    1.328
    Pa to ne znamo, jer nemamo pojma koje mape i poi imaš!
    Da su iste kao "stare", nisu... Razlikuju se.
    Da li su aktuelne? Ko zna.

Global_cfg je verovatno iz instalacije, tako da je verovatno zastareo ... Skini nov, pa probaj... Kao i mape

5. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.770
    Pol:
    Muški
    Ne mešaj stari sadržaj i novi. Nikako. Osim toga, svež global cfg je neophodan, a iGO8 ga ne koristi, znači i nisi mogao da ga prebaciš.
    I još jedna bitna stavka - u stvari najvažnija. iGO8/Primo popularna izdanja su u potpunosti krekovane verzije. To znači da sa odgovarajućim licencama, svega par njih, oni mogu da "vide" apsolutno sav sadržaj, nevezano za provajdera, verziju ili period izdanja.
    Za WinCE NG moraš da obezbediš adekvatne licence. Tačka. Sada ih je gotovo nemoguće naći, i biće ih još manje u budućnosti, osim ako dotični ne doživi neku veliku reinkarnaciju.
    To je jedan od razloga što ogromna većina korisnika WinCE uređaja i dalje uživa u blagodetima stariih dobrih Primo-a 2.0/2.4
    Jedina prednost NG-a je što prepoznaje fjw fajlove, Primo ne. Ali možeš da živiš i bez toga, naročito ako koristiš TT mape.

kvajgon i pizzydmgm se ovo sviđa.

Preporučite stranicu