iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@dadosp

*israel - 26.01.'17
*basar - 10.02.'17
*avic - 10.04.'17
*africa - 26.06.'17
*world - 11.07.'17
---------------------
*arimi - 24.06.'17
*pongo full UX - 28.05.'17; samo "the_skin_by_pongo" 22.06.'17
... o svemu ovome pisano ovde na forumu.

EDIT :

a, ako si pitao u vezi novih linkova, da li su oni od neke novije verzije ... ne, nisu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.12.2009
Poruka
31
Nema na cemu druze. Samo dobro razmisli koju verziju hoces i lepo procitaj ceo moj drugi post u ovoj temi.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Pozdrav, samo da te obavestim da sam procitao tvoj post i da sam uspeo da instaliram igo nextgen na samsung s8 i sve radi perfektno, hvala ti puno na savetima i pomoci
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pozdrav, samo da te obavestim da sam procitao tvoj post i da sam uspeo da instaliram igo nextgen na samsung s8 i sve radi perfektno, hvala ti puno na savetima i pomoci
Nema na cmu druze! Drago mi je da si uspeo i da si zadovoljan ;)

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Pozz imam Huawei g620s, da li će mi raditi ova verzija koja se ubacuje samo na sd karticu. Inače telefon mi je rutovan. I pošto sam početnik u ovome, da mi neko objasni kada skinem here mape, šta treba ubaciti da bi mi radilo, pošto tamo ima 5-6 tipova ( fbl, fdr, itd). Hvala lijepo.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
@anonymvs

OK za my nick, mada nick nije isto što i nickname.

Ajd' sad ovo - piše u uputstvu:
"- Oba foldera iz arhive u prilogu (ASR Srpski.7z) - vr i vr_vde - kopirati u iGO/content folder."

Koja je to "arhiva u prilogu"??
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@lavaback
... kako uputstvo nisam ja pisao (naznačio sam ko je...), nisam hteo da ga menjam ... već sam dodao :
"... sve ovo je urađeno, ne morate ništa da kopirate niti bilo šta da upisujete u sys.txt. Jedino što morate da uradite su podešavanja vašeg telefona (uradite ono što je u tekstu objašnjenja označeno bold - "masnim" slovima)."
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
@lavaback
... kako uputstvo nisam ja pisao (naznačio sam ko je...), nisam hteo da ga menjam ... već sam dodao :
"... sve ovo je urađeno, ne morate ništa da kopirate niti bilo šta da upisujete u sys.txt. Jedino što morate da uradite su podešavanja vašeg telefona (uradite ono što je u tekstu objašnjenja označeno bold - "masnim" slovima)."

Ne bi zaista ništa škodilo kada bi uputstva bila preciznija, bez više značenja i različitih tumačenja. Ovako sve izgleda kao na času gde se razgovara "šta su pisci hteli da kažu".

Primer: kažeš sve OVO je urađeno i jedino treba podesiti telefon, tj. uraditi ono što je označeno masnim slovima. Dakle, ne treba instalirati ni aktivirati Vocalizer, jer je
a) sve već urađeno i
b) taj deo za Vocalizer nije označen masnim slovima.
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@lavaback
... u objašnjenju je sve razdvojeno na sekcije, svaka sekcija ima svoj podnaslov ... da je sve urađeno ... napisano je u delu koji ima podnaslov "Da bi radio Srpski ASR". ASR nema nikakve veze sa Vocalizer-om. ASR služi za obuhvat ulaznih podataka za aplikaciju, dok Vokalizer služi za prezentaciju izlaznih podataka. Nigde nije napisano, a mislim da se ni ne podrazumeva da Vocalizer ne treba instalisati. Jer piše ... "Folder “VocalizerEx2” pekopirati u internu memoriju telefona i instalisati “vocalizer_e2.tts_1.0.2.3t2.apk”.

... što se mene tiče ... ova prepiska je završena.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
@anonymvs

Ti naravno znaš šta si hteo da kažeš, pa smatraš da si, pored ostalog, i to rekao.

Problem je jedino tekstić ispod ("Lozinka za arhive je anonymvs") koji se po svakoj logici ne odnosi samo na podnaslov "Da bi radio Srpski - VR ... ", pa se zaključuje da se i objašnjenje (koje počinje sa "...sve ovo je urađeno...") ne odnosi samo na podnaslov "Da bi radio Srpski - VR ...)
 
Natrag
Top