Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Diskusija u 'Android' započeta od anonymvs, 11.07.2017.

1. Mapkc

Mapkc

Zahvala:
    146
    [autorad]
    disabled=1

+ konekcija sa => 4 satelita i radiće i sa Pongo skinom. Ili ti ne opisujes dobro problem.

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

bamblbi se ovo sviđa.
  2. anonymvs

anonymvs Član

Zahvala:
    370
    @bamblbi
    ... u odgovoru kolegi @marks napisao si :

... ako si obrisao kamere koje su bile u arhivi koju sam postavio, pa ubacio nove kamere, moguće je da ovaj novi paket nema tu kameru na toj konkretnoj raskrsnici na kojoj te je iGO da sada upozoravao. Uradi ono sa "autorad" pa pogledaj da li na toj raskrsnici uopšte ima kamera ...
    ... proveri i u Podešavanja>Podešavanje skina>Upozorenja>Tačke upozorenja da li ti je uključeno "Obavestiti na tačke upozorenja".

bamblbi se ovo sviđa.
  3. bamblbi

bamblbi

Zahvala:
    32
    Pol:
    Muški
    Hvala na pomoći, stari speedcam ima kameru na ovoj raskrsnici, noviji nema... E sad posle istalacije ni sa starim nije htelo da pokaže upozorenje što me zbunilo ( pre vraćanja telefona na fabrička podešavanja je sve radilo). Proradilo je kada sam kada sam "obavesti na tačke upozorenja ” isključio i uključio. Eto sitan bug, al' nervira nas amatere. E sad još jedno pitanje, mogu li sve ove "speedcam" fajlove ( i nove i stare) da stavim u speedcam folder?

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока

4. Mapkc

Mapkc

Zahvala:
    146
    Mozes ali je u tvom interesu da, ako su ti vec potrebni, koristis samo sveze i tacne podatke.

Astal da blista bejbi!

drumas, anonymvs i bamblbi se ovo sviđa.

Preporučite stranicu