iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

WOB

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
859
@miro62 obzirom na slike iz Total Commander-a koje si okačio, na tvom uređaju Android vidi ext karticu kao SD Card, tako da je najlakše rešenje da na nju (storage/sdcard0/) staviš kompletan iGO_Israel folder.
Ako baš želiš da ti mape budu na drugom mestu, (mada iskreno, ne vidim zašto bi to radio, kad na eksteroj kartici imaš sasvim dovoljno prostora), možeš ih staviti na storage/sdcard1/ ali ne u folder addons! Napravi folder sa drugim imenom i u njega premesti sve podfoldere iz content, osim lang, voice, global_cfg i speedcam.
Na primer storage/sdcard1/iGO_Ext/content/...
Tada u sys.txt podesi secondary_root_path na
"/storage/sdcard1/iGO_Ext/"

iGO_Israel mora biti na /storage/sdcard0/ jer je to tvoj Dafault Write Disk.

Ovo sdcard1 ti je u stvari interna memorija telefona (vidi se po veličini i slobodnom prostoru), samo "emulirana" kao sd card i aktivna je samo kada nemaš externu karticu. Kada ubaciš eksternu, eksterna postaje sd card, a ova "emulirana" ostaje interna i beskorisna, jer Android na nju više ne može da piše.
Zanimljivo... Ja imam takav uređaj
Screenshot_2017-07-14-20-06-43.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
@WOB
.. da ne razglabamo puno oko tog problema, ali me buni to što čovek ima "save" folder (vidi screenshot) ... kako mu onda app ništa ne pamti ? Ako formira save ? Ili je kopirao nečiji "save" folder, pa počeo da edituje sys.txt ... zar nije neophodno da se briše "save" u tim slučajevima, pogotovu kada se menja putanja ka sd kartici ?

EDIT :

sada vidim tvoj edit ... baš zanimljiva raspodela memorije !?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
319
... probao sam iGO NextGen World od 11.07.2017 ... ne radi vremenska prognoza, speedcameras. ASR radi, ali kilavo, kao i na Israel verziji od 26.01.2017. Sve ovo probano sa Pongo skinom.
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2011
Poruka
557
iGO_NextGen_Israel_17.06.2017.

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/Bs6k/a7HC8pPFp

Evo link za iGO NextGen Israel sa najnovijim Here i TomTom mapama Srbije i Crne Gore i folderom VocalizerEx2 kako bi imali mogućnost da postavite TTS Lana glas za navođenje umesto stare dobre Nevene ;)
(RADI ODLIČNO NA SVIM REZOLUCIJAMA KAO I NA REZOLUCIJAMA VECIM OD FULL HD !!!)
Ovo je verzija za jednu particiju, tj ko ima telefon koji nije root-ovan kopira je na memoriju telefona, a ko ima root-ovan telefon moze da je kopira ili na memoriju telefona ili na memorijsku karticu.


______________________________________________________





iGO_NextGen_Israel - 17.06.2017. - ZA DVE PARTICIJE

Kod:
https://cloud.mail.ru/public/H9mv/BQRmkXuJ2

Evo link za iGO NextGen Israel ZA DVE PARTICIJE sa najnovijim Here i TomTom mapama Srbije i Crne Gore i folderom VocalizerEx2 kako bi imali mogućnost da postavite TTS Lana glas za navođenje umesto stare dobre Nevene ;)
(RADI ODLIČNO NA SVIM REZOLUCIJAMA KAO I NA REZOLUCIJAMA VECIM OD FULL HD !!!)
Ovo je verzija za dve particiju, tj ko ima telefon koji nije root-ovan kopira jedan deo navigacije na MEMORIJU TELEFONA, a drugi deo gde se nalaze building, mape, poi… kopira na MEMORIJSKU KARTICU.

______________________________________________________

Evo uputstva kako se podesava TTS LANA

Uputstvo je slikovno da bi se svi lakse snasli.

BITNO: Ko ima root-ovan tel i omogucen upis fajlova na memorijsku karticu folder VocalizerEx2 moze da kopira na memorijijsku karticu, a ko nema root-ovan tel folder VocalizerEx2 mora da kopira na internu memoriju!!!!

88ade61da4a18261c75dbd8ab5ece2bc.jpg


41b8d2a8731d2b84f293b74bb92ad924.jpg


aabdca780043e00dfe2ca9db38e3946d.jpg


02dd632b50c7e7045345a921f2e6e489.jpg


125043003bd2fe369f5a91ee30120458.jpg


Kao sto vidite, poslednji korak u podesavanju predstavlja odredjivanje putanje do foldera VocalizerEx2. Potrebno je da kliknete tu gde sam oznacio da se odredjuje putanja i da pronadjete folder VocalizerEx2, klinete na njega, a samim tim ste usli u taj folder i odaberete ga i onda vam mora pisati kao meni na slici na kraju putanje /VocalizerEx2
______________________________________________________


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Imam Xiaomi redni Note 4 u koji nema srpski jezik za izabrati. Jedino hrvatski.
Inače je sad podešen na engleski. Hoće li moći raditi Ipak srpski lana?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Naravno da hoće. Ako sve podesiš kako je objašnjeno. Imaš sve u Temi TTS Lana. Imaš i te todine slike dodate u ovoj temi.
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Jel primetio neko da kada se koriste here mape onda naziv ulice piše "karadjordjeva" , kada se koriste "tomtom" onda piše "karađorđeva" ... Lana izgovara kako piše: "dj" odnosno "đ".

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Učlanjen(a)
10.09.2012
Poruka
349
Jel primetio neko da kada se koriste here mape onda naziv ulice piše "karadjordjeva" , kada se koriste "tomtom" onda piše "karađorđeva" ... Lana izgovara kako piše: "dj" odnosno "đ".

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
Da. Pogledaj temu igo mape. Pisano je o tome...
 
Učlanjen(a)
20.08.2016
Poruka
115
Koristim anonimusovu skockanu verziju, radi stabilno, bez problema i ima svenšto meni treba i više od toga! Jedini problem koji imam sa njom je taj što u pretrazi nema mikrofon za glasovnu pretragu. U ovoj ver. U ux folderu nedostaje " free_text_vr.zip i vr.zip" kada sam to dodao pojavio se mikrofon , kada kliknem na njega on reaguje ( na dodir požuti) ali se dalje ništa ne dešava...
Posle toga u aplikaciji nemam više zvuka ( nečuje se klik kada dodirnem ekran) i nemogu da izađem iz aplikacije, kada kliknem na "izlaz" dugme reaguje na dodir (menja boju) ali neće da izađe nego moram nasilno kroz task mannager da zaustavim app.
Igo sam instalirao na int.mem a ne na ext.mem. kako je predviđeno, možda je tu negde greška. Sve ostalo mi radi bez problema.
Btw. Pratim ovu temu i još par tema na forumu u vezi navigacija ako je već neko pitao za ovaj problem ja se izvinjavam starijim članovima.

Putanja do igo foldera na int.mem. telefona kod mene je :
/storage/emulated/0/IGO_Israel

Послато са Lenovo Z90-7 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top