iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
Kako da mi aplikacija pokazuje sličice za poi nis benzinske pumpe kao što pokazuje za eco, mol isl.
Probao sam i iGO_PAL i iGO_NextGen_Israel-17.septembar 2017. - JEDNA PARTICIJA sa prve strane.
 
Učlanjen(a)
02.08.2011
Poruka
4
Pozdrav, da li se nekom javljao problem da mu se tokom rutiranja ne rotira mapa . Rotira se strelica ili auto koji odaberema mapa fiksirana stoji na ekranu. Mapa stoji na 3D po onoj maloj ikonici na ekranu. U pitanju je Nextgen Izrael od 26. januara 2017.

hvala unapred ...
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Pozdrav, da li se nekom javljao problem da mu se tokom rutiranja ne rotira mapa . Rotira se strelica ili auto koji odaberema mapa fiksirana stoji na ekranu. Mapa stoji na 3D po onoj maloj ikonici na ekranu. U pitanju je Nextgen Izrael od 26. januara 2017.

hvala unapred ...
До следећег скретања имаш више од 3км?

Astal da blista bejbi!
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
Imao sam instaliranu Todinu instalaciju iGO_NextGen_Israel - JEDNA PARTICIJA.
Nakon uptadate-a telefona na verziju 8.0, navigacija ne radi (puca, koči,...).
Šta da radim?
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Probaj da obrises kgo pa da ponovo kopiras novi igo folder koji mozes da skines u temi igo next gen skockane verzije
Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
05.12.2015
Poruka
1.258
Imao sam instaliranu Todinu instalaciju iGO_NextGen_Israel - JEDNA PARTICIJA.
Nakon uptadate-a telefona na verziju 8.0, navigacija ne radi (puca, koči,...).
Šta da radim?
...ili probaj ovako nesto (kopitari na internu)
Kod:
https://drive.google.com/file/d/19LKydlfasv0YbEWw_Qrn7Zk65oz0BLn9/view?usp=sharing
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
35
@pera.simic
predlog nije resio problem.

Problem sam resio deinstalacijom, brisanjem SAVE foldera i ponovnom instalacijom.

Sada cu da skinem novu iGO instalaciju (sa prve strane) i da nju podignem.
Gde su najnovije MAPE,...., trazim ih svuda po ovome forumu, ali mi nesto ne uspeva,..., izgleda da i ja bagujem.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Pozdrav svima na forumu. Zanima me koje su razlike izmedju ovih nekoliko verzija IgoNG, jer sam u nekim temama procitao da neki dodaci ne rade na nekim verzijama (npr.Basar) a na drugim rade. Ako ima neko raspolozen da napise, ili ako je vec bilo govora o tome bio bih zahvalan, nisam uspeo da nadjem.

Jos jedno pitanje u vezi sa `iGO NG Israel jedna particija` iz posta #2, da li treba izbrisati save foldere pre instalacije, ima ih dva.
 
Natrag
Top