Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Diskusija u 'Android' započeta od anonymvs, 11.07.2017.

1. Mapkc

Mapkc

Zahvala:
    170
    Koja verzija WinRar-a?

EDIT:
    Zar ne vidis da je problem na tvojoj strani cim mmx1 uspeva i da raspakuje i da instalira?

Astal da blista bejbi!

Poslednja izmena: 09.01.2018
  2. mmx1

mmx1

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Uspeo sam instalirati. Zamenio sam Namesis rom, bio mi je Namessis reborn, pa sam stavio original Namesis from N7 i sad se instalirala .apk..
    A ima ljudi koji imaju problema da raspakuju nesto. Tako i kad igram kantere, pa kad demo moram da im posaljem, ja zapakujem i neko ima problem da raspakuje, neko ne..
    Moguce da koriste stare verzije winrara, a moguce i da se ostetila datoteka dok se skidala, pa probaj ponovo skinuti ako ne uspije da otpakuje najnovija verzija winrara. A pogotovu kad ovaj sto komperuje stavi na BEST kompresiju, tad uglavnom neki ne mogu da raspakuju. Ja vjerujem da im je zastarila verzija winrara.. Pa eto, pokusaj. Evo link.
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!

3. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.492
    Pol:
    Muški
    Za sve "probleme" sa arhivama - WinRAR >5.0
    Ili koristite bre 7-Zip, em je besplatan (još bolje - open source), em je sitan, em radi kao blesav :)

Poslednja izmena: 10.01.2018
  4. toda81

toda81 Član

Zahvala:
    1.469
    Pol:
    Muški
    Proverio sam i ja i sasvim normalno otpakujem rar arhivu.
    Glupo bi bilo da je nisam mogao otpakovati jer je ljudi vec duze vreme bez problema skidaju i otpakuju, a da newto nij3 u redu sa rar arhivom video bih i sam jer uvek pre uploada probam da je otvorim sto je i logican sled

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

5. skener

skener

Zahvala:
    0
    Resio sa novom verzijom winrara, nisam odmah posumnjao da je to uzrok, jer mi je kako sam rekao, jedan postavljeni fajl normalno otvarao a drugi ne..hvala svima

6. stevav

stevav

Zahvala:
    8
    Nisam uspeo da instaliram po uputstvu iz prvog posta, sve sam kopirao na karticu po uputstvu, instalirao, restartovao i kad pokrenem kaze mi "Missing or incoplite folder: /sdcard/IGO_pal"
    gde grešim?

Posle sam probao i varijantu stara verzija i ista stvar.

Dodate datoteke:

simbad111, aputic i Bocky72 se ovo sviđa.
  7. toda81

toda81 Član

Zahvala:
    1.469
    Pol:
    Muški
    Ovo je jedan od mogucih problema[​IMG]

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

stevav se ovo sviđa.
  8. stevav

stevav

Zahvala:
    8

Deinstalirao sam čistač i isto je, da nije mozda problem do putanje u SYS fajlu malo je kod mene neobična , /storage/7B91-9FFD

9. Mapkc

Mapkc

Zahvala:
    170
    Nisi uspeo jer nisi ispoštovao uputstvo iako kažeš da jesi. To je najčešći razlog i zbog toga ne treba da se uznemiravas. Ono što treba da uradiš jeste da sve ponovis bas onako kako je napisano.

Kako znam da je greška u tebi? Tako što se na tvom SS vidi naziv radnog foldera koji ne odgovara nazivu radnog foldera koji je upisan u sys.txt ...sys.txt traži "iGO_Pal" folder ali ga ne nalazi (jer se tvoj folder zove iGO_NextGen) pa onda sasvim očekivano i izbaci bas tu grešku o nedostajucem instalacionom folderu.

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

stevav se ovo sviđa.
  10. stevav

stevav

Zahvala:
    8
    pise ne
    piše iGO_NextGen zato sto je to screenshot u drugom pokusaju sa starom verzijom što je postavljena u prvom postu tu mi je izbacio istu grešku "Missing or incoplite folder: /sdcard/ iGO_NextGen"

U međuvremenu sam instalirao varijantu na dve particije prepravio u Sys fajlu liniju
    android_secondary_root_path="/storage/7B91-9FFD/addons"
    i uspeo sam da pokrenem Igo i koliko vidim radi ok, ali bih ipak voleo da rešim problem da je instaliram samo na karticu da mi ne uzima memoriju na telefonu.

Jel ima neke razlike verzija Izrael u odnosu na Palestinu.

Hvala

Preporučite stranicu