iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Koja verzija WinRar-a?

EDIT:
Zar ne vidis da je problem na tvojoj strani cim mmx1 uspeva i da raspakuje i da instalira?

Astal da blista bejbi!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.05.2017
Poruka
7
Uspeo sam instalirati. Zamenio sam Namesis rom, bio mi je Namessis reborn, pa sam stavio original Namesis from N7 i sad se instalirala .apk..
A ima ljudi koji imaju problema da raspakuju nesto. Tako i kad igram kantere, pa kad demo moram da im posaljem, ja zapakujem i neko ima problem da raspakuje, neko ne..
Moguce da koriste stare verzije winrara, a moguce i da se ostetila datoteka dok se skidala, pa probaj ponovo skinuti ako ne uspije da otpakuje najnovija verzija winrara. A pogotovu kad ovaj sto komperuje stavi na BEST kompresiju, tad uglavnom neki ne mogu da raspakuju. Ja vjerujem da im je zastarila verzija winrara.. Pa eto, pokusaj. Evo link.
Kod:
https://www.rarlab.com/rar/wrar550.exe
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Proverio sam i ja i sasvim normalno otpakujem rar arhivu.
Glupo bi bilo da je nisam mogao otpakovati jer je ljudi vec duze vreme bez problema skidaju i otpakuju, a da newto nij3 u redu sa rar arhivom video bih i sam jer uvek pre uploada probam da je otvorim sto je i logican sled

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
5
Resio sa novom verzijom winrara, nisam odmah posumnjao da je to uzrok, jer mi je kako sam rekao, jedan postavljeni fajl normalno otvarao a drugi ne..hvala svima
 
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
8
Nisam uspeo da instaliram po uputstvu iz prvog posta, sve sam kopirao na karticu po uputstvu, instalirao, restartovao i kad pokrenem kaze mi "Missing or incoplite folder: /sdcard/IGO_pal"
gde grešim?

Posle sam probao i varijantu stara verzija i ista stvar.
 

Prilozi

  • Screenshot_20180113-122246.png
    Screenshot_20180113-122246.png
    216,6 KB · Pregleda: 54
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Nisam uspeo da instaliram po uputstvu iz prvog posta, sve sam kopirao na karticu po uputstvu, instalirao, restartovao i kad pokrenem kaze mi "Missing or incoplite folder: /sdcard/IGO_pal"
gde grešim?

Posle sam probao i varijantu stara verzija i ista stvar.
Ovo je jedan od mogucih problema
4575335e16127e306a458fa42a3da0f8.jpg


Sent from my SM-N9200 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
26.02.2017
Poruka
146
Nisam uspeo da instaliram po uputstvu iz prvog posta, sve sam kopirao na karticu po uputstvu, instalirao, restartovao i kad pokrenem kaze mi "Missing or incoplite folder: /sdcard/IGO_pal"
gde grešim?

Posle sam probao i varijantu stara verzija i ista stvar.

Nisi uspeo jer nisi ispoštovao uputstvo iako kažeš da jesi. To je najčešći razlog i zbog toga ne treba da se uznemiravas. Ono što treba da uradiš jeste da sve ponovis bas onako kako je napisano.

Kako znam da je greška u tebi? Tako što se na tvom SS vidi naziv radnog foldera koji ne odgovara nazivu radnog foldera koji je upisan u sys.txt ...sys.txt traži "iGO_Pal" folder ali ga ne nalazi (jer se tvoj folder zove iGO_NextGen) pa onda sasvim očekivano i izbaci bas tu grešku o nedostajucem instalacionom folderu.

Sent from my SM-T310 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
8
pise ne
Nisi uspeo jer nisi ispoštovao uputstvo iako kažeš da jesi. To je najčešći razlog i zbog toga ne treba da se uznemiravas. Ono što treba da uradiš jeste da sve ponovis bas onako kako je napisano.

Kako znam da je greška u tebi? Tako što se na tvom SS vidi naziv radnog foldera koji ne odgovara nazivu radnog foldera koji je upisan u sys.txt ...sys.txt traži "iGO_Pal" folder ali ga ne nalazi (jer se tvoj folder zove iGO_NextGen) pa onda sasvim očekivano i izbaci bas tu grešku o nedostajucem instalacionom folderu.

Sent from my SM-T310 using Tapatalk

piše iGO_NextGen zato sto je to screenshot u drugom pokusaju sa starom verzijom što je postavljena u prvom postu tu mi je izbacio istu grešku "Missing or incoplite folder: /sdcard/ iGO_NextGen"

U međuvremenu sam instalirao varijantu na dve particije prepravio u Sys fajlu liniju
android_secondary_root_path="/storage/7B91-9FFD/addons"
i uspeo sam da pokrenem Igo i koliko vidim radi ok, ali bih ipak voleo da rešim problem da je instaliram samo na karticu da mi ne uzima memoriju na telefonu.

Jel ima neke razlike verzija Izrael u odnosu na Palestinu.

Hvala
 
Natrag
Top