iGO NextGen SKOCKANE VERZIJE

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
13
druze hvala puno na trudu i utrosenom vremenu.
ovaj prvi sys sto si mi postavio ne nalazi putanju do mapa.ovaj drugi nisam probao,sytra idem na kraci put,pa kad se vratim probacu.
prekopirao sam ovaj igo israel na internu memoriju,pobrisao sve sto sam mogao a ne treba mi da bi folder bio sto manji,i radi dobro be z dodatnih podesavanja sa orginalnim sys.
kad se vratim probacu i ovaj drugi sys jer mi je u interesu da mi interna memorija bude sto praznija.
jos jednom veliko hvala na pomoci,trudu i vremenu sto si mi posvetio u resavanju problema :)
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
59
Pozdrav,gdje skinuti najnovije mape za Sloveniju,Austriju,Njemacku sa speed kamerama.I kako promjeniti cijenu goriva u konvertibilne marke :D
 
Učlanjen(a)
20.08.2009
Poruka
8
Kao prvo, hvala na trudu i utrosenom vremenu! Instalirao sam skockanu verziju navigacije i za sada, sve radi kako treba ali imam problem tj. ovaj crveni krug na karti koji je stalno prisutan. Moze li nekako da se skloni? Moze li se promeniti izgled POI ikona (pumpe itd...)?
 

Prilozi

  • Screenshot_20171029-205956.png
    Screenshot_20171029-205956.png
    175,1 KB · Pregleda: 69
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kao prvo, hvala na trudu i utrosenom vremenu! Instalirao sam skockanu verziju navigacije i za sada, sve radi kako treba ali imam problem tj. ovaj crveni krug na karti koji je stalno prisutan. Moze li nekako da se skloni? Moze li se promeniti izgled POI ikona (pumpe itd...)?
Taj krug sluzi da kada naidjes na neku kameru samo kliknes na njega i onda ti ponudi da sacuvas poziciju za nju i odaberes vrstu kamere.

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Kolega je bio brzi sa odgovorom, a u pravu je za ovo sto kaze. Ipak treba malo istraziti sam program

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Natrag
Top