iGO NextGen Navigacija

Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
Hm,zanimljivo da ti ucita sve karte,a Kosovo nece,ne znam sta da ti kazem pokusaj ponovo skinuti mape imas u temi za iGo linkove za sve http://serbianforum.org/threads/igo-mape.349321/page-161#post-1714809

Odatle sam i skinuo sve mape sa prve strane, sve cita al Kosovo nece jednostavno prazan prostor, trenutno se i nalazim na Kosovu i kad uhvati satelit samo prazno sve crno nema ničega, a okolo su sve drzave sa gradovima. Mozes li kod sebe da probas Kosovo pa da vidis dal radi ako ti nije neki problem?
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
U pravu si ne radi Kosovo u ovoj NextGen (iako je uredu, isprobana na drugom iGO-u)
 
Učlanjen(a)
21.03.2014
Poruka
555
Isto tako, ovaj iGO valjda ima isti problem sa Kitkat, mora sa interne da se instalira, ili ja grijesim?
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2009
Poruka
68
E pa to ja reko da nije do mene, valjda ce neko resiti i taj problem. Sto se tice KitKat-a znam da je za prethodne verzije trebao root telefona i sd fix pa onda je moglo da ide na sd, ja imam dobri stari JallyBean i radi extra na sd kartici.
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Kosovo i kod mene ne radi,bice da je do licenci ili... govorim dakle kao i ostali o zadnjim mapama 2015.
Nisam probao stariju mape iz 2014 i kako bi to funkcionisalo u kombinaciji sa ovim novi s'obzirom da je tema tek pocela i da je sve jos u razvoju sve ovo je normalno tako reci,da kod mene opet poslije clear cache i restarta smartphona nextgen ponovo nece da se zatvori na vec opisan nacin,IZLAZ + U redu i zamrzne poslije toga,ne radi ni soft tipka back na mobu,jedino rjesenje je home soft tipka a potom kill proces i tako se zatvori,prilicno mazohicno za koristenje.
Jeste da nije mjesto za to ali evo torrenti (otvoriti pa copy/paste) kome trebaju starije mape iz 2014 jer izgleda da ne rade sve 2015 u ovoj navigaciji.
 

Prilozi

  • PROBLEM SA IZLAZOM.png
    PROBLEM SA IZLAZOM.png
    41,4 KB · Pregleda: 75
  • MAPE 2014.Q2.txt
    76 bajta · Pregleda: 14
  • MAPE 2014.Q3.txt
    60 bajta · Pregleda: 11
  • MAPE 2014.Q4.txt
    60 bajta · Pregleda: 11
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Ubacite Here 2014Q4 i imat cete i Kosovo.

HERE Q4 2014:
radi
-3dl
-3dc
-------------
-dem (Europe_CGIAR_Premium_2006.06_120920.dem)
-------------
-fpa
-fbl
-basemap
-fjw
-fsp
-hnr (full Europe)
..................
-poi
-ext_poi
-----------------------------------------------------------------
ne radi:

-truck poi
-ftr
-hnr (West and East)
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
I ja sam kod sebe sve uštimao na LG magna i sve radi ok stavio sam mape najnovije Srbija,Hrvatska i BiH.a i radi normalno sad me zanima ima li neki drugi skin ili samo radi sa ovim a ostalo je u redu.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Skin za iGO NextGen by_pongo

Fajl - the_skin_NextGen_by_pongo.zip - preimenujte u - branding.zip i kopirajte u folder - iGO_NextGen.
Iz foldera - UX - sam obrisao fajl - user_profiles.zip a fajl the_skin.zip preimenovao u __the_skin.zip.
Imate mogucnost dodatnih podesavanja.

Tnx Titanic52

Kod:
http://www24.zippyshare.com/v/wi8h4Hev/file.html
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
27.08.2014
Poruka
27
Lep pozdrav
Imam LG G3 sa Lolipop. Uredio sam sve kao je rečeno u postovima. Sve, osim glasa, radi.

Pokušao sam promenuti sys.txt sa: navigation_audio_stream=4 (ovaj red je nedostajao), samo ga apk poništi i uradi svoj, bez tog audio stream...
Koja je još mogučnost da bi glasovno navođenje proradilo ?
 
Natrag
Top