Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

iGO NextGen GPS Navigacija

Diskusija u 'Android' započeta od braonpas, 10.12.2014.

1. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.518
    Pol:
    Muški
    Vreme radi na Avicu. Bilo samostalno bilo kao dodatni app preko skina. Nešto si propustio u setapu.
    Vr nisam nikada koristio, tako da tu nemam adekvatan info.
    Online pretraga je plaćen servis, diskutovali smo već o tome. Ili da nađeš nečiji keš i ubaciš ga kod sebe, ili da ga platiš. Treća opcija do daljnjeg ne postoji. A i mora da se obnavlja, na 6 meseci ili godinu dana.
    OnlineTMC je validan, i u Mađarskoj, i u Ita, i u Grčkoj...bez greške. To jest onoliko koliko su tačni podaci sa servera, naravski.

2. akineki

akineki

Zahvala:
    615
    Pol:
    Muški
    Vremenska prognoza bar kod mene na Avicu ne radi? Isprobano sa ux dodacima iz Ponga - weather i weather-ng (Neoss75). "Servis nije dostupan u ovom regionu"! Na Israelu je radila, tako da znam da je ukljucim u podesavanjima. Ako negde gresim, ispravi me!
    Online servis se placa, OK. Samo sam hteo da kazem da na Israelu nisam imao tu najavu i da sam ga normalno ukljucivao po potrebi. Isto vazi i za Online TMC, samo je razlika bila u tome sto je kod Israela servis bio neaktivan.
    To su sve bila samo moja zapazanja u odnosu na Israel koji sam do sada koristio i neke razlike u sadrzajima koji rade na ovim verzijama.

3. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.518
    Pol:
    Muški
    Uh, ne koristim Pongo :) Tu će neko drugi morati da ti pomogne
    Sve OK
    Pitanjce, lično me zanima, da li trenutni online search i dalje radi na Izraelu? I koristiš Arimijev APK, navodno full p*tched? Licence iste kao kod Izraela?

4. akineki

akineki

Zahvala:
    615
    Pol:
    Muški
    Pazi, za online searh - ne znam, nisam ga koristio, jedino sto znam je da ne trazi placanje i ne blokira ukljucivanje u meniju.
    Sto se tice apk, koliko znam nije Arimijev, vec standardni iGO_NextGen_9.18.27.687519.apk

5. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.518
    Pol:
    Muški
    Ahh, to je još i starija verzija. Izašle su još dve kasnije. Njoj pod milim bogom za sve treba odgovarajuća licenca.
    AVICSYNC_9.18.28.696728 je Arimi's full patched apk. Možeš i samo da pregaziš svoj aktuelni apk i uživaš u blagodetima kompletnog sadržaja.

Vladan091 i akineki se ovo sviđa.
  6. iGO_Fan

iGO_Fan

Zahvala:
    126
    Pol:
    Muški
    Ima li neko na brzaka originalnu AvicSync schemu da okaci? Ona fabricka cista Zeleno/Siva nešto čini mi se sa bijelim strelicama :)
    Samo da ne mjenja boje ulica iz pokretanja u pokretanje :)

Hvala

Kolega @Mapkc je sredio sve samo nisam vidio originalnu schemu unutra. Pa eto ako nekom naleti :)

iGO

7. akineki

akineki

Zahvala:
    615
    Pol:
    Muški
    Ova verzija koju koristim pokrivena je sa onih 8 licenci koje sam ranije objavljivao. Super bi bilo da mi posaljes taj Arimijev pacovani apk. Moze i na p.m.

8. nens

nens Urednik

Zahvala:
    14.788
  9. pera.simic

pera.simic

Zahvala:
    1.319
    Pol:
    Muški
    Drugari pitanje.
    Monitor putovanja cuva podatke o nekom snimljenom putovanju i ti podaci se mogu izvesti u GFX formatui.
    Kako se oni mogu vratiti nazad u apk da ponovo budu ucitani kada se aplikazija reinstalira?

10. Bocky72

Bocky72 Član

Zahvala:
    2.518
    Pol:
    Muški
    Hmmm
    Ti podaci mogu dovesti do značajnog povećanja veličine apk.
    Drugo, to je već čisto programerski posao. Da se ne razbacujem terminima, potreban ti je JAVA SDK, određeni alati i nešto znanja :)
    Bolje ih prosto čuvaj kao arhivu.

drumas i pera.simic se ovo sviđa.

Preporučite stranicu